- Kozmetika
- Opaľovanie
- Dermokozmetika na opaľovanie
Dermokozmetika na opaľovanie - Dermatologicky testované
Užívatelia si najviac obľúbili rady La Roche-Posay, Avène a Vichy. Najlepšie hodnoteným výrobkom je La Roche-Posay ANTHELIOS SHAKA FLUID SPF30 ultrafluidný opaľovací krém 50 ml.
Užívatelia si najviac obľúbili rady La Roche-Posay, Avène a Vichy. Najlepšie hodnoteným výrobkom je La Roche-Posay ANTHELIOS SHAKA FLUID SPF30 ultrafluidný opaľovací krém 50 ml.
Cena
Akcie a zľavy
Hodnotenie
Značky
Veľkosť balenia
Na čo je
Produktové rady
Forma
SPF – Ochranný slnečný faktor
Starostlivosť o pleť
Vlastnosti1
Bez SLS, SLES (1) Bez minerálnych olejov (1) Bez nanočástic (2) Vyživujúce (5) BIO (5) Vegan (9) Prírodné (5) Dermatologicky testované (37) V tehotenstve (6) Pri dojčení (2) Bez chémie (3) Netestované na zvieratách (6) Bez alkoholu (2) Hypoalergénne (33) Sensitive (18) Proti starnutiu (4) Vodeodolné (60) Upokojujúci (12) Bez parfumácie (38) Ochranný (77) Nekomedogénny (25) Bez farbív (2) Bez parabénov (6) Hydratačný (59) Revitalizačný (3) Regeneračný (8) Proti vráskam (3) Bez silikónu (1) UV filter (74)
37 produktov
19,49 €
14,62 € s akciou: Zľava 25 %
Hydratačný pleťový krém SPF 50, 52 ml
3,75 € / 10 ml
22,69 €
Capital Soleil Hydratačné gélové mlieko po opaľovaní 300 ml
0,76 € / 10 ml
28,09 €
25,28 € s
Photoderm Opaľovací sprej SPF 50 200 ml
1,40 € / 10 ml
30,69 €
Zľava 30 % nad 2ks
Protect transparent sprej SPF50+, 200 ml
1,53 € / 10 ml
26,69 €
Capital Soleil Vodoodolný fluidný sprej SPF50+ 200 ml
1,33 € / 10 ml
23,96 €25,09 €
-4 %
SPF 30 Continuous Spray Bronzer 170 g
1,41 € / 10 g
29,59 €
Capital Soleil, Ochranné mlieko na opaľovanie SPF 30 300 ml
0,99 € / 10 ml
23,16 €24,19 €
-4 %
SPF 30 denné pleťové sérum 50 ml
4,63 € / 10 ml
25,96 €27,19 €
-4 %
SPF 50 Sensitive Skin Lotion 237 ml
1,10 € / 10 ml
Dermokozmetika na opaľovanie - Dermatologicky testované - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Dermokozmetika na opaľovanie - Dermatologicky testované ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Dermokozmetika na opaľovanie - Dermatologicky testované na 90 %

Recenzia produktu: CeraVe Hydratačný pleťový krém SPF 30 52 ml
5 / 39x
Konzistencia krému mi vyhovuje. Nezmolkuje sa

Recenzia produktu: La Roche-Posay ANTHELIOS Ultra SPF30 krém 50 ml
5 / 7x
V exotických zemích velmi ceněný a drahý krém

Recenzia produktu: Eucerin SUN PHOTOAGING CONTROL SPF 50+ mlieko extra ľahké na opaľovanie 150 ml
5 / 2x
Maximální spokojenost. SPF 50 skvěle chrání. Doporučuji.

Recenzia produktu: Vichy Vapital Soleil Family Milk SPF 30 Opaľovacie mlieko 300 ml
5 / 5x
Výborný

Recenzia produktu: Bioderma BIODERMA Photoderm AR veľmi svetlý SPF 50+ 30 ml
5 / 2x
Farebne v poriadku, len trošku hustý a občas sú z neho šupinky

Recenzia produktu: Eucerin SUN Ochranný krémový gél na opaľovanie na tvár OIL rôzne varinty 50 ml
5 / 16x
Výborný

Recenzia produktu: Bioderma Photoderm sprej SPF30 300 ml
5 / 9x
Používam niekoľko rokov ,maximalna spokojnosť.

Recenzia produktu: Bioderma Photoderm Aquafluid netónovaný SPF 50+ 40 ml
5 / 1x
Výborný fluid, ideálny aj pre citlivú problematickú pleť, neupcháva póry, super aj ako podklad pod make-up.
Zobraziť diskusie v kategórii Dermokozmetika na opaľovanie - Dermatologicky testovanéZobraziť recenzie v kategórii Dermokozmetika na opaľovanie - Dermatologicky testované
Pozrite sa na produkty z kategórie Dermokozmetika na opaľovanie zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Dermokozmetika na opaľovanie zoradené od najlacnejších. V kategórii Dermokozmetika na opaľovanie nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.


