ProVenus DermoCollagen prášok vo vrecúškach s pomarančovou príchuťou 30 ks

Unikátny produkt, ktorý cielene pôsobí priamo v hlbokej dermálnej vrstve …

Zobraziť viac

Unikátny produkt, ktorý cielene pôsobí priamo v hlbokej dermálnej vrstve pokožky. Je určený pre vnútornú výživu pleti, redukciu a zjemnenie vrások.

Môžete mať už dnes  viac info
Skladom 5+ks
V Pilulka Boxe už zajtra od 12:00
Pilulka Expresom už zajtra od 09:00
SUPER CENA PILULKA.SK
36,90 €
 • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

 • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

  Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

Pri dojčení Pri dojčení
Nakupujte spoločne
ProVenus DermoCollagen prášok vo vrecúškach s pomarančovou príchuťou 30 ks
Hodnotenie produktu 4.9
plusMagnerot 100 tabliet
Hodnotenie produktu 4.9
ProVenus DermoCollagen prášok vo vrecúškach s pomarančovou príchuťou 30 ks
+ Magnerot 100 tabliet
52,80 €
ProVenus DermoCollagen prášok vo vrecúškach s pomarančovou príchuťou 30 ks
Hodnotenie produktu 4.9
plusWeleda Čaj na podporu dojčenia 20 x 2 g
Hodnotenie produktu 4.9
ProVenus DermoCollagen prášok vo vrecúškach s pomarančovou príchuťou 30 ks
+ Weleda Čaj na podporu dojčenia 20 x 2 g
42,25 €
4.9
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 16 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
15x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Komfort pri užívaní
100%
Účinnosť
100%
Výhodné balenie
100%
DermoCollagen, ProVenus, redukcia, zjemnenie, vrásky

Luxusný kolagénový nápoj DermoCollagen ProVenus pre vnútornú výživu pleti, redukciu a zjemnenie vrások od ProVenus – špecialistu na ženskú krásu.

Chcete Vašej pleti dopriať naozaj kvalitnú vnútornú výživu, ktorá sa efektívne postará o Vaše vrásky? Potom siahnite po DermoCollagen ProVenus! Vďaka obsahu klinicky overených bioaktívnych kolagénnych peptidov Verisol ® Vám DermoCollagen zaručí, že Vaša pleť bude vyzerať mladistvejšie, bude hydratovaná a vráti sa jej elasticita. DermoCollagen ProVenus pokožku vyživí do hĺbky, postará sa o redukciu vrások a spomalí tak prejavy jej starnutia. Vaša pleť bude rozžiarená a zjednotená. Navyše poskytne starostlivosť i Vašim vlasom a nechtom.

DermoCollagen, ProVenus, redukcia, zjemnenie, vrásky

Kvalitná vnútorná výživa pleti

DermoCollagen, ProVenus, redukcia, zjemnenie, vrásky

Rýchlejší a zdravšie rast nechtov

DermoCollagen, ProVenus, redukcia, zjemnenie, vrásky

Pozitívne účinky na vaše vlasy

Unikátna novinka DermoCollagen

DermoCollagen, ProVenus, redukcia, zjemnenie, vrásky

Najsilnejšia kombinácia bioaktívneho kolagénu a kyseliny hyalurónovej

Bioaktívne kolagénne peptidy pôsobia priamo v dermálnej vrstve pokožky a sú ľudskému telu vlastné. Zaisťujú tak tú najefektívnejšiu vnútornú výživu pokožky v podobe kolagénového nápoja.

DermoCollagen, ProVenus, redukcia, zjemnenie, vrásky

Pozitívny účinok potvrdený nemeckými štúdiami

Pozitívne účinky potvrdené klinickými štúdiami v Nemecku. Na základe štúdií došlo k 65 % navýšeniu kolagénu v pokožke, 32 % redukcii očných vrások a 18 % navýšeniu elastínu v pokožke.

DermoCollagen, ProVenus, redukcia, zjemnenie, vrásky

Od značky ProVenus

Sme špecialisti na ženskú krásu. Produkt DermoCollagen pôsobí nielen na vrásky a pleť, ale zaistí potrebnú starostlivosť i vašim vlasom a nechtom.

DermoCollagen, ProVenus, redukcia, zjemnenie, vrásky

Výborná pomarančová chuť v jednom vrecúšku

Užívanie DermoCollagenu je nielen veľmi jednoduché ale i chutné. V jednom vrecúšku sa ukrýva kolagénový prášok, ktorý má chuť pomarančov.

Unikátnosť DermoCollagenu

Prípravok DermoCollagen je unikátnym produktom, ktorý cielene pôsobí priamo v hlbokej dermálnej vrstve pokožky. Základ zloženia tvorí kombinácia bioaktívnych kolagénnych peptidov patentovaného zloženia Verisol® spolu s kyselinou hyalurónovou. Jedná sa tak o efektívnu vnútornú výživu pokožky.

Kolagén tvorí až 75 % objemu ľudskej pokožky a tvorí dôležitú štrukturálnu látku kostí, kĺbov, svalov, väzív a šliach. Spevňuje hlboké vrstvy pokožky, vypína ich a efektívne tak pôsobí proti vzniku vrások a pomáha vyhladiť už viditeľné.

Jedinečné zloženie prípravku DermoCollagen zaisťuje správnu hydratáciu pokožky, a to zvnútra, presne tak ako prirodzená hydratácia prebieha.

Užívateľky, ktoré užívajú špeciálne vyvinutý prípravok DermoCollagen, budú mať zreteľne pevnejšiu a hladšiu pleť s menej vráskami. Pozitívny účinok prípravku sa prejavuje i v zlepšenej štruktúre povrchu pokožky, čo znižuje celulitídu a tiež v rýchlejšom a zdravom raste nechtov s ich preukázateľne menším štiepením.

DermoCollagen, ProVenus, redukcia, zjemnenie, vrásky

Ako pripraviť a užívať DermoCollagen

DermoCollagen, ProVenus, redukcia, zjemnenie, vrásky
DermoCollagen ProVenus - Návod na prípravu
 • Rozpustný kolagénový prášok s lahodnou pomarančovou príchuťou Vám zaručí pohodlné a chutné užívanie.
 • Dávkovanie: 1 vrecúško denne, rozpustiť v cca 2dcl vody. Ľahko sa rozpúšťa a má lahodnú pomarančovú príchuť.
 • Prípravok DermoCollagen odporúčame užívať v opakujúcich sa 2–3 mesačných kúrach. Za toto obdobie by už mali byť zrejmé pozitívne zmeny vašej pokožky, stavu vlasov a nechtov. Potom je možné cca 2 mesiace túto kúru vynechať, pretože pozitívny efekt pretrváva dlhšiu dobu.
 • Prípravok je absolútne bezpečný pre dlhodobé užívanie.

Starostlivosť o pleť

Snívate o rozjasnenej, zjednotenej pleti bez vrások? Lenže ako to docieliť? Vnútornou výživou pleti!

Dajte vašej pleti potrebnú dávku kolagénu, ktorú každý potrebujeme. Prirodzene sa vyskytuje v našom tele práve v pokožke či kĺboch. Lenže s pribúdajúcim vekom dochádza k jeho úbytku, a tak sa začnú na pleti prejavovať známky únavy, vrásky či iné nedokonalosti.

Kolagén si teda môžete predstaviť ako hlavný oporný kameň pre to, aby vaša pleť bola napnutá, hydratovaná, rozžiarená a pôsobila mladistvým dojmom.

DermoCollagen, ProVenus, redukcia, zjemnenie, vrásky
DermoCollagen, ProVenus, redukcia, zjemnenie, vrásky

Starostlivosť o vlasy a nechty

Starnutie sa netýka len pokožky, ale i vlasov a nechtov. S pribúdajúcim vekom kvalita vlasov a nechtov klesá. Vlasy začínajú šedivieť, strácajú lesk a rednú, takže dosiahnuť požadovaný účes je čím ďalej obťažnejšie. Nechty sa štiepia, strácajú pevnosť a prirodzený lesk. Chcete toto zmeniť, ale neviete ako na to? Začnite užívať vnútornú kolagénovú výživu. Nielen že dodá efektívnu starostlivosť vašej pleti, ale pomôže vám v boji s nekvalitnými vlasmi a nechtami. Veľmi rýchlo tak spomalíte prejavy tohto starnutia. Vlasy budú pružnejšie, pevnejšie a budú držať svoj prirodzený objem. Veľkou výhodou vnútornej kolagénovej výživy je i to, že vlasy pomalšie šedivejú. Tiež nechty budú krajšie, pokiaľ budete telu dodávať túto kolagénovú výživu.

Skúsenosti spokojných zákazníkov

Simona Křivánková – Česká triatlonistka

Nielen na ochranu kĺbov, ale aj na pokožku a vlasy, ktoré v chlórovanej vode v bazéne dosť trpia, užívam ProVenus DermoCollagen. Výhodu tohto doplnku v podobe rozpustného prášku do vody vidím tiež v tom, že mi pomáha udržať pitný režim počas dňa. Sáčok rozpúšťame vo 3dcl poháriku. Ďalej užívam enzýmy Enzymax, u ktorých verím, že pomôžu nielen imunite, ale celkovo proti vyčerpaniu organizmu a tiež k regenerácii.

Petra M.

Je to síce trochu drahší prípravok, ale príde mi naozaj kvalitný. Užívanie je veľmi jednoduché, aj príchuť pomaranča je fajn. Balenie je tiež praktické, každá dávka je jednotlivo zabalená, takže si ho môžem zobrať ľahko so sebou do práce aj na cesty. Bola som veľmi zvedavá, aké sa u mňa prejavia účinky. Zatiaľ som si všimla, že sa mi upravili nechty, mala som ich naozaj krehké a stále sa mi lámali. Čo sa týka pleti, tak vrásky ma zatiaľ tak netrápia, ale pociťujem, že je pokožka viac hydratovaná a rozjasnená. Uvažujem o kúpe ďalšieho balenia a odporúčam.

Často kladené otázky

Aké sú účinky DermoCollagenu?
Sme špecialisti hlavne na ženskú krásu. DermoCollagen pomáha redukovať a zjemňovať vrásky, navracia elasticitu pleti a dodáva jej mladistvý vzhľad. DermoCollagen pôsobí v hlbokej dermálnej vrstve pokožky. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu poskytne starostlivosť i pre Vaše vlasy, nechty a zmierni celulitídu.

Akú dlhú kúru obsahuje jedno balenie DermoCollagenu?
Jedno balenie obsahuje 30 vrecúšok, ktoré pokryjú mesačnú kúru.

Ako často je možné užívať DermoCollagen?
DermoCollagen je úplne bezpečný na dlhodobé užívanie. Je naopak vhodné, aby sa kúra opakovala. Odporúčame užívať minimálne 2–3 mesiace, následne môžete kúru na 2 mesiace vysadiť a potom znovu opakovať. Pozitívne účinky pretrvávajú dlhodobo.

Aké veľké množstvo cukru je v DermoCollagene?
DermoCollagen obsahuje minimum sladidiel a celková kalorická hodnota jedného vrecúška je len 50 kJ. Preto sa nemusíte obávať o svoju hmotnosť.

Má tento kolagénny prípravok efekt i na boľavé kĺby?
Áno, tak ako každý kolagén, tak i ProVenus DermoCollagen pôsobí na zdravie vašich kĺbov. Výhodou prípravku je, že obsahuje bioaktívne kolagénne peptidy, ktoré sa výborne vstrebávajú a dostanú sa až do samotnej chrupavky. V spojení i s ďalšími účinnými látkami, ako je kyselina hyalurónová, vitamín C alebo zinok efektívne posilňujú i vaše kĺby.

Má DermoCollagen nejaké vedľajšie účinky?
DermoCollagen nemá žiadne nežiaduce účinky. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu je znášaný bez problémov.

Je DermoCollagen vhodný pre tehotné a dojčiace ženy?
Áno, i v tomto období môžete užívať DermoCollagen. V období dojčenia Vám navyše môže pomôcť s celulitídou, padaním vlasov či so zlou kvalitou nechtov.

Zloženie vrecka

Denná dávka obsahuje hmot./1 sáčok % DRHP/RVH
Kolagénne peptidy – VERISOL® 2500,0 mg
Kyselina hyalurónová (hyaluronan sodný) 60,0 mg
Vitamín C 80,0 mg 100
Vitamín E 24,0 mg 200
Kyselina pantothenová (Vitamín B5) 28,0 mg 466
Biotín (Vitamín B7) 50,0 µg 100
Magnézium 120,0 mg 32
Zinok 10,0 mg 100
Inulín 1350,0 mg

Zloženie

Kolagénové peptidy – Verisol 2500 mg, kyselina hyalurónová 60 mg, vitamín C 80 mg, vitamín E 24 mg, kyselina pantoténová (vitamín B5) 28 mg, biotín (vitamín B7) 50 μg, horčík 120 mg, zinok 0 mg, inulín 1350 mg

Účinné látky: kolagénové peptidy Verisol, kyselina hyalurónová, inulín.

Skúste tiež ostatné produkty značky ProVenus, ktoré nájdete v kategóriách Výživové doplnky, Kozmetika pri dojčení a Kozmetika. Produkt ohodnotilo 16 zákazníkov a 100 % z nich by ho odporúčalo aj ostatným. Produkt je teraz v zľave 0 %. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Kolagén na pleť.

Upozornenie:
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy.
EAN8595640600250
ZnačkaProVenus
Veľkosť balenia30 ks
Forma  Prášok na výrobu nápoja
Pre  Pre ženy
Režim výdaja  Doplnok stravy
Vlastnosti  Pri dojčení  Proti vráskam  GMO-free  V tehotenstve  S príchuťou
Na čo je doplnok  Na starostlivosť o pokožku  Na pevné nechty  Na plodnosť  Na zdravé vlasy  Na zdravú kožu
Uvoľňovanie  Štandardné uvoľňovanie
Typy pleti  Všetky typy pleti
Starostlivosť o pleť  Denná
Originálny názovDermoCollagen ProVenus prášok vo vrecúškach s pomarančovou príchuťou 1x30 ks