In Vitro Dermipsor Šampón 100 ml

Dermipsor je skutočný šampón ( šampión ) 3v1 vyvinutý pre psoriázou, seboreou trpiacu pokožku hlavy, na problémy so silnými lupinami, svrbiacu a olupujúcu sa pokožku hlavy a na zastavenie …

Zobraziť viac

Dermipsor je skutočný šampón ( šampión ) 3v1 vyvinutý pre psoriázou, seboreou trpiacu pokožku hlavy, na problémy so silnými lupinami, svrbiacu a olupujúcu sa pokožku hlavy a na zastavenie vypadávania vlasov.

Tento produkt nie je momentálne dostupný.
 • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

 • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

  Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

4.3
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 3 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
2x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x

Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu dosahuje trojaký účinok, ktorý ho vyzdvihuje nad ostatné šampóny s jedným alebo dvoma účinkami:

 • optimálne čistí bez vysúšania pokožky,
 • dodáva potrebné účinné látky do pokožky hlavy,
 • vytvára takmer neviditeľnú vrstvu lipidov

Zosúladené pôsobenie štyroch skupín účinných látok zabezpečuje látka DERMIPSOR-COMPLEX-CARE vyvinutá na základe svetového patentu s PROPOLISOM, ktoré nájdete výlučne v krémových šampónoch Dermipsor. Táto jedinečná kombinácia účinných látok, akú v iných výrobkoch nenájdete, jednak zosúladí trojakú funkciu šampónu, a na druhej strane pri jeho dlhodobom používaní zabezpečí dlhotrvajúcu periódu bez príznakov. Čistý a biologicky hodnotný propolis účinne odstraňuje prvotné príčiny vzniku lupín, vypadávania vlasov, pôsobí proti hubovým ochoreniam a baktériám. Zánikom nepríjemných príznakov sa v značnej miere zlepšuje kvalita života.

 • Šampón DERMIPSOR je výrobok s jedinečným zložením a má jedinečnú hodnotu, keďže prvotným cieľom šampónu je účinné čistenie citlivej pokožky na hlave, a druhotným cieľom bolo účinne čistiť pokožku hlavy, postihnutú psoriázou alebo seborreou. Pri vývoji tohto prípravku bolo nemenej dôležitým hľadiskom aj to, aby bola maximálne zrealizovaná idea "kozmetickej použiteľnosti", to znamená, aby šampón vďaka svojmu zloženiu bol výnimočne vhodný aj na ošetrenie vlasov.
 • Šampón na vlasy DERMIPSOR obsahuje 21 aktívnych účinných zložiek v mastnom základe. Špeciálne zloženie šampónu zaručuje, že počas umývania hlavy "bude nahradený" úbytok mastnoty, spôsobený povrchovo aktívnymi látkami, čím zabraňuje vysušeniu pokožky hlavy a vlasov. Šampón na vlasy DERMIPSOR sa preto dá používať aj každý deň.
 • Šampón obsahuje výlučne zložky na prírodnej báze. Neobsahuje síru, decht, steroidy a syntetické vonné prísady.
 • Hodnota prípravku: pH 5.5.

Hlavné skupiny účinných látok:

 • Výťažok z 13 liečivých rastlín, široko používaných v dermatológii a kozmetickom priemysle.
 • Vitamíny (E-vitamín, C-vitamín, d-panthenol).
 • Špeciálne výťažky z propolisu.
 • Zmes solí prírodného pôvodu, bohatej na niektoré katióny a anióny.
 • Koncentrované účinné zložky šampónu na vlasy DERMIPSOR pôsobia optimálne na citlivú pokožku hlavy len vtedy, keď počas umývania hlavy dodržíte prísne návod na použitie. Po správnom postupe sa dá šampón na vlasy DERMIPSOR dobre zmyť a vlasy budú mať dobrý vzhľad a budú dobre vyčesateľné.

Ako si umývať vlasy so šampónom DERMIPSOR?

 • Základný rozdiel medzi klasickými, každodennými šampónmi, ktoré sú vyrábané len pre kozmetické účely a šampónom na vlasyDERMIPSOR je v spôsobe tvorby peny. Klasické šampóny obsahujú relatívne veľké množstvo vody a látok na tvorbu peny, preto sa z nich rýchlejšie a ľahšie vytvorí dostatočné množstvo peny. Šampón na vlasy DERMIPSOR, ako sme už uviedli vyššie, obsahuje účinné látky vo veľmi koncentrovanom stave a v mastnom základe. V dôsledku toho sa mechanizmus tvorby peny odlišuje od klasických šampónov, lebo vyžaduje pri použití omnoho väčšie množstvo vody a dôkladné navlhčenie vlasov.

Spôsob umývania vlasov:

 • Dôkladne si namočte vlasy. (Nestačí len povrchne navlhčiť konce vlasov, ako pri niektorých jednoduchých šampónoch).
 • Natlačte na dlaň zhruba 5-6ml šampónu na vlasy DERMIPSOR. Šampón si dôkladne votrite do vlasov, a počas neustáleho umývania pridávajte dostatočné množstvo vody, aby sa vytvorila bohatá pena.
 • Penu nechajte pôsobiť na vlasoch cca. 2-4 minúty. Po tomto čase si šampón dôkladne opláchnite väčším množstvom vody.
 • Ak máte dlhšie alebo bohatšie vlasy, ako je priemer, alebo sú Vaše vlasy silne znečistené, potom v určitých prípadoch sa na prvýkrát nevytvorí dostatočné množstvo peny. V takom prípade, pri použití klasických šampónov ešte naložíme na vlasy ďalšie množstvo šampónu a takto podporujeme väčšiu tvorbu peny. V prípade šampónu na vlasy DERMIPSOR to nesmieme spraviť! Ak sa nevytvorí dostatočná pena, dôkladne opláchnite prvú dávku šampónu na vlasy DERMIPSORa zopakujte umytie vlasov hore uvedeným spôsobom, pri použití väčšieho množstva šampónu. Pri každodennom užívaní sa rýchlo naučíte, ako si ľahko odhadnúť dostatočné množstvo šampónu na jedno umytie Vašich vlasov.

Skúste tiež ďalšie výrobky značky In Vitro, ktoré nájdete v kategóriách Kozmetika, Vlasová kozmetika a Šampóny. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Šampóny proti vypadávaniu vlasov.

EAN5997360124017
ZnačkaIn Vitro
Veľkosť balenia100 ml
Forma  Šampón
Na čo je  Na vypadávanie vlasov  Na lupiny  Na seboreu  Na psoriázu / lupienku
Vlasové prípravky  Všetky typy vlasov  Pre každodenné umývanie vlasov
Originálny názovDERMIPSOR šampón 1x100 ml