Daylong (3 produktov)

Značka Daylong™

Hlavnou snahou vývojárov je dostať UV filter tam, kde má byť: na všetky vyvýšeniny a priehlbiny kože. Nesmiete mať lepkavý pocit na koži. Preto sú produkty Daylong™ vo forme špeciálneho lipozomálneho lócia. Užívatelia nepoznajúc toto vedecké pozadie si spokojne vychutnávajú konečný účinok: dobrú rozotierateľnosť a príjemný pocit na pokožke. Daylong™ Vám prináša ochranu pre dospelých, pre deti a úľavu po opaľovaní.

Koža je len jedna

Je skvelé byť vonku na slnku, relaxovať, užívať si slnečné lúče a získavať vitamín D. Nemožno ale zabúdať na riziká. Koža sa môže spáliť, poškodiť a v dlhodobom horizonte môže dôjsť k jej predčasnému starnutiu, v horšom prípade k vzniku nádorov. Koža je len jedna. A preto nie je nikdy neskoro začať používať tú najlepšiu ochranu pred slnečným žiarením. Daylong™ pomáha Vašej koži udržať si mladistvý, žiarivý a zdravý vzhľad a Vy si môžete pokojne vychutnať aktívny pobyt na slnku.

koža je len jedna
uv filtre

UV filtre

Cieľom je chrániť pokožku za pomoci UV filtra, a to v každom záhybe a nerovnosti

Pre celú rodinu

Pre celú rodinu

Výrobky Daylong sú určené na ochranu pokožky pre dospelých i deti

Uníkatné zloženie

Unikátne zloženie

Produkty sú vo forme špeciálneho lipozomálneho lócia bez lepkavého pocitu na koži

Snadno sa roztierá

Ľahko sa nanáša

Výrobok sa ľahko nanáša, jednoducho sa rozotiera a má príjemnú vôňu

line

Daylong™ pre dospelých

Daylong ™ predstavuje vedecký prístup k ochrane Vašej kože pred negatívnymi účinkami slnečného žiarenia. Kombinuje medicínsky prístup s optimálnou kvalitou, výnimočnou ochranou a vynikajúcim pocitom na koži. Pomáha udržať zdravý a žiarivý vzhľad pokožky. Produkty obsahujú UV filtre, ľahko sa rozotierajú a nezanechávajú lepkavý pocit na pokožke.
linka

Daylong™ pre deti

Špeciálnu starostlivosť treba venovať predovšetkým deťom. Tie spravidla trávia vonku najviac času, navyše ich pleť je oveľa citlivejšia a náchylnejšia na spálenie. Produktový rad Daylong kids spoľahlivo ochráni vaše ratolesti, ktoré si budú môcť užívať leto plnými dúškami. Produkty obsahujú UV filtre, ľahko sa rozotierajú a nezanechávajú lepkavý pocit na pokožke.
linka

Hlavnou snahou vývojárov je dostať UV filter tam, kde má byť: na všetky vyvýšeniny a priehlbiny kože. Nesmiete mať lepkavý pocit na koži. Preto sú produkty Daylong™ vo forme špeciálneho lipozomálneho lócia. Užívatelia nepoznajúc toto vedecké pozadie si spokojne vychutnávajú konečný účinok: dobrú rozotierateľnosť a príjemný pocit na pokožky. Daylong™ Vám prináša ochranu pre dospelých, pre deti a úľavu po opaľovaní.

Daylong - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Daylong ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Daylong na 98 %
Recenzia produktu: Daylong Kids SPF30 lócio + ultra SPF25 lócio 100ml 200 ml
5 / 13x
Super
Recenzia produktu: Daylong ultra SPF 25 lotio Lipozomálna slnečná ochrana 200 ml
5 / 42x
ochrana při cestě po Brazílii
Recenzia produktu: Daylong Protect&care SPF 30 lócio 200 ml
5 / 4x
Spokojenost, super pro citlivou pleť
Recenzia produktu: Daylong Sensitive spray gél - fluid OF 30, 150 ml
5 / 1x
Vyborný produkt, používam ho už dlhšie
Recenzia produktu: Daylong extreme SPF 50+ lotio 200 ml
4.9 / 23x
5
Recenzia produktu: Daylong Sport SPF 50+ hydrogél-krém 50 ml
4.9 / 9x
Výborně se roztira a velmi rychle vstřebává, příjemná jemná vůně, chrání dobře, neteče do očí, není mastný. Nicméně pri celodenním sportování na přímém slunci mi i bez spálení vylezly pigmentové skvrny, ale tomu asi zadny krem nezabrání ...?
Recenzia produktu: Daylong Actinica Lotion svetlofiltrujúce telové mlieko vo fľaške s dávkovačom 80 g
4.8 / 16x
Super krém
Recenzia produktu: Daylong Ultra SPF 25 lotio 100 ml
4.8 / 6x
Perfektní na opalování. Stačí se u moře namazat 2 x denně a nespálíte se.