Daylong

Akcia 2+1

Akcia 2+1!

Pri kúpe 3 produktov Daylong získate od nás najlacnejší zadarmo!*

*Platí do vypredania zásob. 

Hlavnou snahou vývojárov je dostať UV filter tam, kde má byť: na všetky vyvýšeniny a priehlbiny kože. Nesmiete mať lepkavý pocit na koži. Preto sú produkty Daylong™ vo forme špec…

Zobraziť celý popis
daylong opalovanie

Značka Daylong™

Hlavnou snahou vývojárov je dostať UV filter tam, kde má byť: na všetky vyvýšeniny a priehlbiny kože. Nesmiete mať lepkavý pocit na koži. Preto sú produkty Daylong™ vo forme špeciálneho lipozomálneho lócia. Užívatelia nepoznajúc toto vedecké pozadie si spokojne vychutnávajú konečný účinok: dobrú rozotierateľnosť a príjemný pocit na pokožky. Daylong™ Vám prináša ochranu pre dospelých, pre deti a úľavu po opaľovaní.
uv filtre

UV filtre

Cieľom je chrániť pokožku za pomoci UV filtra, a to v každom záhybe a nerovnosti

Pre celú rodinu

Pre celú rodinu

Výrobky Daylong jsou určeny na ochranu pokožky pre dospelé i deti

Uníkatné zloženie

Uníkatné zloženie

Produkty sú vo forme špeciálneho lipozomálneho lócia bez lepkavého pocitu na koži

Snadno sa roztierá

L'ahko sa nanáša

Výrobok sa ľahko nanáša, jednoducho sa rozotiera a má príjemnú vôňu

Koža je len jedna

Je skvelé byť vonku na slnku, relaxovať, užívať si slnečné lúče a získavať vitamín D. Nemožno ale zabúdať na riziká. Koža sa môže spáliť, poškodiť a v dlhodobom horizonte môže dôjsť k jej predčasnému starnutiu, v horšom prípade k vzniku nádorov. Koža je len jedna. A preto nie je nikdy neskoro začať používať tú najlepšiu ochranu pred slnečným žiarením. Daylong™ pomáha Vašej koži udržať si mladistvý, žiarivý a zdravý vzhľad a Vy si môžete v kľude vychutnať aktívny pobyt na slnku.

koža je len jedna
line
pre dospelé

Daylong™ pre dospelé

Daylong ™ predstavuje vedecký prístup k ochrane Vašej kože pred negatívnymi účinkami slnečného žiarenia. Kombinuje medicínsky prístup s optimálnou kvalitou, výnimočnou ochranou a vynikajúcim pocitom na koži. Pomáha udržať zdravý a žiarivý vzhľad pokožky. Produkty obsahujú UV filtre, ľahko sa rozotierajú a nezanechávajú lepkavý pocit na pokožke.
linka
pre deti

Daylong™ pre deti

Špeciálna starostlivosť treba venovať predovšetkým deťom. Tí spravidla trávia vonku najviac času, navyše ich pleť je oveľa citlivejšie a náchylnejšie k spáleniu. Produktový rad Daylong kids spoľahlivo vaše malé ratolesti ochráni a deti si budú môcť užívať leto plnými dúškami. Produkty obsahujú UV filtre, ľahko sa rozotierajú a nezanechávajú lepkavý pocit na pokožke.
linka

14 produktov

Produkty