Coldrex pri chrípke a nachladnutí 24 tabliet

Coldrex pri chrípke a nachladnutí 24 tabliet

Už jedna šálka prináša zreteľnú úľavu pri chrípke a nachladnutí. Najčastejšie príznaky chrípky a nachladnutia sú bolesť hlavy, krku, zvýšená teplota, horúčka, kašeľ, zapchatý nos, nádcha, bolesť kĺbov, únava a vyčerpanosť. Silný účinok - určené pre dospelých nad 65 kg.

Môžete mať už dnes možnosti doručenia Skladom 5+ ks
5,82 €
Cena za 1 tabletu: 0,24 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za 0 €
5.00
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča
5
(13)
4
3
2
1
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča
Komfort pri užívaní
100 %
5.00
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča
5
(13)
4
3
2
1
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča
Komfort pri užívaní
100 %

Paracetamol pomáha zmierniť bolesť hlavy, dutín, bolesť v krku a boľavé telo, a tiež môže znižovať teplotu, ak je prítomná horúčka.

Fenylefríniumchlorid prináša úľavu od upchatého nosa a dutín, umožňuje teda ľahšie dýchať.

Coffeinum - podporuje analgetický účinok paracetamolu, pretože je silný stimulátor centrálnej nervovej sústavy, preto môže mierne zmierňovať únavu, mierne podporovať dýchanie a krvný obeh pri horúčkovitých ochoreniach.

Terpinum monohydricum - prírodná látka, ktorá uľahčuje vykašliavanie.

Tento liek obsahuje tiež vitamín C.

Coldrex tablety sú vhodné pre dospelých a mladistvých od 12.

  • V jednej tablete sú paracetamol 500 mg, fenylefríniumchlorid 5 mg, kofeín 25 mg, monohydrát terpínu 20 mg, kyselina askorbová obalená etylcelulózou 38 mg, čo zodpovedá kyseline askorbovej (vitamín C) 30 mg
  • Neužívajte spolu s iným liekom, ktorý obsahuje paracetamol, alebo inými liekmi na úľavu od kašľa a prechladnutia, kongescia alebo upchatého nosa.
  • Vždy čítajte písomnú informáciu.

Skúste tiež ďalšie výrobky značky Coldrex, ktoré sú v kategóriách Chrípka a nachladnutie, Dýchacia sústava a Lieky. Produkt ohodnotilo 13 zákazníkov a 100 % z nich by ho odporúčalo. Coldrex pri chrípke a nachladnutí 24 tabliet je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom 25747. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Chrípka a nachladnutie.

EAN: 8594011400109
Značka: Coldrex
ŠÚKL kód: 25747
ATC: N02BE51
Farmakoterapeutická skupina: Analgetikum, antipyretikum, antiflogistikum
Vek: >12 rokov
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Tableta
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Trápi ma: Chrípka a nachladnutie
Veľkosť balenia: 24 tabliet
Originálny názov: COLDREX TABLETY tbl 1x24 ks
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame vám tieto podobné produkty

5.00
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča
5
(13)
4
3
2
1
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča
Komfort pri užívaní
100 %

Hodnotenie produktov

{{ comment.name }}
Overený nákup
Heureka recenzie
{{ comment.updatedAt }}
Zákazník odporúča Zákazník odporúča
Zákazník neodporúča Zákazník neodporúča

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitočné?
Príbalovú informáciu môžete stiahnuť tu
EAN: 8594011400109
Značka: Coldrex
ŠÚKL kód: 25747
ATC: N02BE51
Farmakoterapeutická skupina: Analgetikum, antipyretikum, antiflogistikum
Vek: >12 rokov
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Tableta
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Trápi ma: Chrípka a nachladnutie
Veľkosť balenia: 24 tabliet
Originálny názov: COLDREX TABLETY tbl 1x24 ks
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia