COLDREX Horúci nápoj Citrón plo por 5g 14 ks

-19 %

COLDREX Horúci nápoj Citrón plo por 5g 14 ks

Šálka horúceho nápoja Coldrex Citrón vám pomôže znovu nájsť cestu k sústredeniu a umožní vám ľahšie dýchať.

Skladom > 5 ks Môžete mať už v utorok 29. 9. možnosti doručenia
7,99 € 9,89 €
Cena za 1 ks: 0,57 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
Nákupom získate 7.99 kreditov
4.9
100 % zákazníkov odporúča
5
4
3
2
1
100 % zákazníkov odporúča

COLDREX Horúci nápoj Citrón plo por 5g 14 ks

Tento horúci nápoj, ktorý bol navrhnutý na rýchlu úľavu od príznakov prechladnutia a chrípky, obsahuje známu látku proti bolesti paracetamol, a tiež dekongescens fenylefrín-hydrochlorid.

Paracetamol pomáha zmierniť bolesť hlavy, dutín, bolesť v hrdle a boľavé telo, a tiež môže znižovať teplotu, ak je prítomná horúčka.

Fenylefrín-hydrochlorid prináša úľavu od upchatého nosa a dutín, umožňuje teda ľahšie dýchať.

Tento liek obsahuje aj vitamín C.

Vhodný pre dospelých a mladistvých od 15 rokov (s hmotnosťou nad 50 kg).

  • Každá dávka obsahuje paracetamol 750 mg a fenylefrín-hydrochlorid 10 mg.
  • Neužívajte spolu s iným liekom, ktorý obsahuje paracetamol, alebo inými liekmi na úľavu od kašľa a prechladnutia, kongescie alebo upchatého nosa.
  • Vždy čítajte príbalovú informáciu.

Skúste tiež ďalšie produkty značky COLDREX, ktoré nájdete v kategóriách Dýchacia sústava, Voľnopredajné lieky a Chrípka a nachladnutie. Výrobok zrecenzovalo 16 zákazníkov a 100 % z nich by ho odporúčalo. Produkt teraz kúpite so zľavou 19 %. COLDREX Horúci nápoj Citrón plo por 5g 14 ks je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom 5660A.

EAN: 8590335011212
Značka: COLDREX
ŠÚKL kód: 5660A
Veľkosť balenia: 14 ks
Věk: >15 rokov
Forma: Prášok na výrobu nápoja
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Trápi ma: Chrípka a nachladnutie
Originálny názov: COLDREX Horúci nápoj Citrón plo por 5g 1x14 ks
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
4.9
100 % zákazníkov odporúča
5
4
3
2
1
100 % zákazníkov odporúča

COLDREX Horúci nápoj Citrón plo por 5g 14 ks

Tento horúci nápoj, ktorý bol navrhnutý na rýchlu úľavu od príznakov prechladnutia a chrípky, obsahuje známu látku proti bolesti paracetamol, a tiež dekongescens fenylefrín-hydrochlorid.

Paracetamol pomáha zmierniť bolesť hlavy, dutín, bolesť v hrdle a boľavé telo, a tiež môže znižovať teplotu, ak je prítomná horúčka.

Fenylefrín-hydrochlorid prináša úľavu od upchatého nosa a dutín, umožňuje teda ľahšie dýchať.

Tento liek obsahuje aj vitamín C.

Vhodný pre dospelých a mladistvých od 15 rokov (s hmotnosťou nad 50 kg).

  • Každá dávka obsahuje paracetamol 750 mg a fenylefrín-hydrochlorid 10 mg.
  • Neužívajte spolu s iným liekom, ktorý obsahuje paracetamol, alebo inými liekmi na úľavu od kašľa a prechladnutia, kongescie alebo upchatého nosa.
  • Vždy čítajte príbalovú informáciu.

Skúste tiež ďalšie produkty značky COLDREX, ktoré nájdete v kategóriách Dýchacia sústava, Voľnopredajné lieky a Chrípka a nachladnutie. Výrobok zrecenzovalo 16 zákazníkov a 100 % z nich by ho odporúčalo. Produkt teraz kúpite so zľavou 19 %. COLDREX Horúci nápoj Citrón plo por 5g 14 ks je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom 5660A.

EAN: 8590335011212
Značka: COLDREX
ŠÚKL kód: 5660A
Veľkosť balenia: 14 ks
Věk: >15 rokov
Forma: Prášok na výrobu nápoja
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Trápi ma: Chrípka a nachladnutie
Originálny názov: COLDREX Horúci nápoj Citrón plo por 5g 1x14 ks
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

4.9
100 % zákazníkov odporúča
5
4
3
2
1
100 % zákazníkov odporúča

Hodnotenie produktov

{{ comment.name }}
Overený nákup
{{ comment.updatedAt }}
Zákazník odporúča
Zákazník neodporúča

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitočné?
Príbalovú informáciu môžete stiahnuť tu
EAN: 8590335011212
Značka: COLDREX
ŠÚKL kód: 5660A
Veľkosť balenia: 14 ks
Věk: >15 rokov
Forma: Prášok na výrobu nápoja
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Trápi ma: Chrípka a nachladnutie
Originálny názov: COLDREX Horúci nápoj Citrón plo por 5g 1x14 ks
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia