Colafit (8 produktov)

colafit

Dodajte svojmu telu kolagén tej najvyššej kvality od značky Colafit, ktorá patrí medzi najpredávanejšie vo svojej kategórii v Česku aj na Slovensku. Kocky lyofilizovaného kolagénu v čistote 99,9 % sú malé a mäkké, a preto vhodné aj pre tých, čo majú problémy s prehĺtaním veľkých tabliet. Výživový doplnok je vhodný pre deti, dospelých aj seniorov, a je prospešný najmä pre zdravie kostí, ciev, šliach, kĺbov a celého pohybového aparátu.

kolagénu typu I

COLAFIT

Obľúbená forma lyofilizovaného kolagénu v malých bielych mäkkých kockách, ktoré obsahujú iba kolagén s čistotou 99,9 % (bez pomocných látok, farbív a pod.) a ľahko sa užívajú. Čistý kryštalický kolagén typu I je to najlepšie, čo môžete dopriať svojim kĺbom. Užívanie 1 kocky raz denne je jednoduché a ľahko zapamätateľné. Kocky sú drobné a mäkké, preto ich dokáže jednoducho prehltnúť naozaj každý. Čo sa týka balenia, dostupné je veľké, cenovo výhodné balenie i menšie, keď si chcete produkt iba vyskúšať, prípadne brať so sebou na cesty. 

colafit
Kĺby

COLAFIT AKUT PRO

Masážny krém s receptúrou pre okamžitý efekt je určený na aplikáciu na pokožku v miestach svalov a kĺbov. Ľahko sa rozotiera a nezanecháva mastný film. Krém má osviežujúci efekt a príjemnú vôňu. Podporuje prekrvenie v mieste aplikácie.


Kúpiť Colafit Akut Pro

COLAFIT AKUT PRO
Masážny krém

Colafit - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Colafit ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Colafit na 96 %
Recenzia produktu: Colafit Akut Pro krém 150 ml
5 / 11x
Výborné mazání na klouby. Vůně sice trochu ostřejší, ale účinek super.
Recenzia produktu: Colafit kocky 150 ks
4.9 / 425x
Nějaké účinky to asi má ????
Recenzia produktu: Colafit čistý kryštalický kolagén 30 ks
4.8 / 238x
rýchle dodanie
Recenzia produktu: Colafit čistý kryštalický kolagén 60 ks
4.8 / 238x
Super
Recenzia produktu: Colafit čistý kryštalický kolagén 120 ks
4.8 / 238x
Kdo má citlivý žaludek a střeva,tomu nedoporučuji.Treti den po užití se dostavilo zvracení hlenu,nastradaneho kolagenu,který se vůbec nevstrebal do těla..Dr.mi sdělila,at to neberu a radši si uvařím sulc z ovar.kolene..Takze za mě NE...
Recenzia produktu: Colafit SLIM s glukomananom 120 mäkkých kapsúl
4.7 / 3x
Mohu vřele doporučit, beru ho již několik let a klouby mě nebolí jako dříve.
Recenzia produktu: Colafit s vitamínom C kocky + tabliety 2 x 60 ks
4.4 / 15x
OK