Úvod
Sviatky sú za nami a možno aj vy riešite, kam s nimi. Reč nie je o nevhodných darčekoch, ale o prebytočných kilách. Verte-neverte, počas vianočných sviatkov sa dá nabrať pokojne aj šesť kíl. Čo teraz s tým? Poradíme vám, ako sa ich rýchlo zbaviť. Prečítajte si naše tipy a triky, ako sa čo najskôr prebytočných kíl zbaviť. Základným kritériom je správna strava a pravidelné tréningy. Ak máte tieto základy vyriešené, prichádzajú na rad spaľovače tukov – doplnky stravy, ktoré pomôžu zhadzovanie kíl urýchliť.
Hubnutí
Jídelníček
Začnite poriadne zdravými raňajkami, ktoré vás nabudia k lepším výkonom. Objavte naše výborné desiaty a nezabudnite na proteín pred cvičením. Namiesto popoludňajšieho snacku vyskúšajte napríklad nutrične vyváženú Manu a hlavne nezabúdajte na večere, ktoré nezaťažia váš metabolizmus.
Posilnite sa kvalitnými zdravými raňajkami

Ráno doprajte telu poriadnu porciu energie

Dajte si napríklad proteínovú kašu osladenú lyžičkou arašidového masla alebo lahodné proteínové palacinky s proteínovým sirupom. Doplníte nielen energiu, ale aj poriadnu dávku bielkovín pre vaše svaly.

Palacinky
Maškrťte zdravo a bez výčitiek
Tyčinky

Rýchla pochúťka, ktorá zasýti aj dodá energiu

Desiaty sú dôležitou časťou chudnutia. Dajte si do tašky tyčinku, ktorá vás počas dňa zasýti a dodá potrebnú energiu

Zdravé pochutiny do kuchyne i na desiatu
Den zakončite ľahkou večerou

Na noc hlavne bez cukru

Vyberať môžete zo zdravých príloh, variť by ste mali na extra panenskom olivovom oleji. Alebo keď nemáte čas na varenie, vyberte namixované zmesi alebo alternatívnu stravu, ktoré obsahujú iba potrebné hodnoty a nič navyše

Strava
Varíme zdravo a diétne z tých najkvalitnejších surovín
Zmesi na varenie pri regulovaných diétach

Mana

Oddělovač
superpotraviny
Hubnutí
Odvodnění

Ladylab

Voda
Čaje na chudnutie
Tyčové mixéry pre to najlahodnejšie smoothie
Shakery a praktické športové fľaše
Hubnutí
pohzb

Spaľovače tukov

Objavte rýchlejšiu cestu k odbúravaniu tukov. Spaľovače fungujú

spalovač
Potřeby

Športové potreby

Stačí len chcieť a mať pevnú vôľu. Pre štart na cvičenie máme všetko potrebné. Podložky, švihadlá, gumy… Ktorý šport je pre vás ten najlepší?

Hubnutí
Regenerace
Robili ste všetko správne? Overte si to