Scitec Nutrition Beef Aminos 200 tabl. 200 ks

Scitec Nutrition Beef Aminos 200 tabl. 200 ks

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Hovädzie mäso je v kruhu skúsených športovcov uznávaným zdrojom bielkovín. Bielkoviny rozkladajú väčšinou enzymatickou cestou, čím vniknú biologicky využiteľné peptidy. Získavanie peptidov, nachádzajúcich sa v SCITEC NUTRITION Beef Aminos 200 tbl, sa neuskutočňuje chemickou cestou, ale aplikovaním tlaku, čím dosahuje hydrolýzu čerstvej, základnej látky hovädzieho mäsa, bez obsahu hormónov.

Výsledkom je vynikajúca stráviteľnosť, rozpustnosť, a vstrebávateľnosť. SCITEC NUTRITION Beef Aminos 200 tbl zabezpečujú „peptidové spektrum“: 15% peptidov, obsiahnutých v produkte sa vyznačuje molekulovou hmotnosťou 6000 Da, 55%- 3000 Da, zostávajúcich 30% sa vyznačuje takzvanou „super-peptidovou“ formou, ktorej molekulová hmotnosť je 500 Da, alebo aj nižšia. Využívaním menších, predtrávených peptidov, sa môže dosiahnuť rýchlejšia regenerácia v kritickom čase po tréningu, ako aj dosiahnutie pozitívnej rovnováhy dusíka, pretože na rozloženie bielkovín na menšie častice už organizmus nepotrebuje čas ani energiu.

Toto umožňuje regeneráciu poškodených svalových vlákien, ako aj účinnejšiu hypertrofiu svalstva vo fáze anabolického rastu. Naša formula zabezpečuje pre organizmus všetkých 9 typov esenciálnych aminokyselín. Konzumácia esenciálnych aminokyselín je pre nás neodpustiteľná, preto že si ich telo nedokáže vytvoriť, musia preto byť prijaté ako súčasť našej potravy. Pravá hovädzia bielkovina obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny, medzi nimi aj tryptofán, ktoré sa do produktu nedostanú neskôr v podobe prídavku a niektoré firmy často používajú radšej bielkovinu kolagénu. Konzumácia aminokyselín peptidovej formy je veľmi účinná v čase blízkom tréningu. Obsah hydrolyzovanej bielkoviny produktu SCITEC NUTRITION Beef Aminos 200 tbl prispieva k zvyšovaniu objemu svalovej hmoty, k jej zachovaniu, a tiež k udržiavaniu zdravia kostí.*

* Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

Dávkovanie:

Odporúča sa užiť 4 tablety Beef Aminos tesne pred tréningom.

Informácie pre alergikov:

Obsahuje mlieko. Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva sója, vajcia, obilniny, arašidy a orechy.

Upozornenie:

Skladujte mimo dosahu malých detí! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu!

Vyskúšajte tiež ďalšie produkty značky Scitec Nutrition, ktoré sú v kategóriách Aminokyseliny a Šport. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Aminokyseliny.

EAN: 5999100003941
Značka: Scitec Nutrition
Veľkosť balenia: 200 ks
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Tableta
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: Beef Aminos 200 tabl.
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 5999100003941
Značka: Scitec Nutrition
Veľkosť balenia: 200 ks
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Tableta
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: Beef Aminos 200 tabl.
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia