Bábiky (12 produktov)

Každé malé dievčatko by malo vlastniť bábiku na hranie. V dnešnej modernej dobe už bábika neznamená kus látky s namaľovanými očami, na trhu nájdete rôzne realistické bábiky, ktoré majú vlastnosti ako malé bábätká. V našej ponuke nájdete obľúbené Bar…

Zobraziť viac

Každé malé dievčatko by malo vlastniť bábiku na hranie. V dnešnej modernej dobe už bábika neznamená kus látky s namaľovanými očami, na trhu nájdete rôzne realistické bábiky, ktoré majú vlastnosti ako malé bábätká. V našej ponuke nájdete obľúbené Barbie bábiky, bábätká, o ktoré sa môžu dievčatká starať, bábiky s vybavením ako sú autíčko, kôň, krásny bicykel, pohodlná postieľka alebo zvieratká. Bábiky sú veľmi obľúbenou hračkou a odjakživa ich malé dievčatká milujú. Nielenže ich učia starať sa o druhých, ale zažijú s nimi aj veľa zábavy.
 
Bábätká mávajú rôzne funkcie, takže ich dievčatká môžu kŕmiť, prebaľovať, keď začnú plakať, môžu sa s nimi maznať alebo ich učiť na nočník a kúpať. Niektoré bábiky dokonca aj hovoria a tak sa rýchlo stanú najlepšími priateľkami vašej ratolesti. Bábiky s funkciami fungujú na batérie, ale deti sa s nimi môžu hrať aj bez použitia batérií. Niektoré bábiky zakúpite aj spolu s vybavením, napríklad s fľaštičkou, vaničkou, riadom alebo cumlíkom. Ďalšie vybavenie nájdete v samostatnej kategórii Príslušenstvo pre bábiky.

Užívatelia najlepšie hodnotia rady PlayTo, Berbesa a Little Dutch. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Little Dutch Bábika Sofia 35 cm.

Bábiky - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Bábiky ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Bábiky na 98 %
Recenzia produktu: Bigjigs Toys Látková bábika Daisy 28 cm
5 / 1x
Panenka se mi moc libi
Recenzia produktu: Tiamo Bábika v krabičke dievča 35 cm
5 / 4x
Moc pěkná panenka
Recenzia produktu: Berbesa Luxusná detská bábika-dievčatko Flora 42cm
5 / 3x
výborně
Recenzia produktu: PlayTo Hovoriaca a spievajúca detská bábika Maruška 46 cm
5 / 8x
Výborná
Recenzia produktu: PlayTo Multifunkčný kočík pre bábiky Jasmínka svetlo ružový
5 / 1x
Trosku treba davat pozor na otocne kolieska, to trva dlhsie kym sa dieta nauci
Recenzia produktu: Little Dutch Bábika Rosa v krabičke 10 cm
5 / 2x
Krásná, jemná.
Recenzia produktu: PlayTo Hovoriaca a spievajúca detská bábika Anička 46 cm
4.9 / 13x
Hezká panenka, jen dítě neumáčkne knoflík na mluvení, musí mačkat dospělý
Recenzia produktu: PlayTo Česky hovoriaca a spievajúca detská bábika Nelinka 46 cm
4.9 / 8x
Dcera nadšená
Recenzia produktu: PlayTo Hovoriaca a spievajúca detská bábika Terezka 46 cm
4.8 / 46x
panenka vypadala hezky, ale plast šíleně zapáchal. Vracela jsem, což nebyl u Pilulky žádný problém, skvělá a ochotná komunikace.
Recenzia produktu: PlayTo Slovensky hovoriaca a spievajúca detská bábika Katarínka 46 cm
4.7 / 15x
Bábika hovorí a spieva po slovensky, zvuk je nahratý detským hlasom. Nevýhodou je, že za každým sa bábike musí stlačiť bruško aby niečo povedala alebo zaspievala nejde to súvislo za sebou. Chýbajú jej topánočky/ponožky, jednu ručičku má otvorenú a druhú v pästičke čo som si nevšimla podľa fotografie.

Kategóriu Bábiky sme pre vás zoradili podľa hodnotení zákazníkov od najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Bábiky sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Alebo sa pozrite na produkty z kategórie Bábiky zoradené od tých najkvalitnejších kúskov.