Aspirin® 500 mg, 20 tbl

Aspirin® 500 mg, 20 tbl - Recenzie a skúsenosti

Aspirin® v klasickej forme je vhodný pre liečbu ľahkých a stredne silných bolestí, obzvlášť pri bolesti hlavy, bolesti zubov, bolestiach spôsobených zápalmi alebo teploty pri prechladnutí.

Na sklade v pondelok 2. 11. Môžete mať už v pondelok 2. 11. možnosti doručenia
4,09 €
Cena za 1 ks: 0,01 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
Nákupom získate 4.09 kreditov
4.9
100 % zákazníkov odporúča
5
4
3
2
1
100 % zákazníkov odporúča

Aspirin® 500 mg, 20 tbl

Pred užitím lieku si pozorne prečítajte príbalovú informáciu a poraďte sa s lekárom alebo lekárnikom. Aspirin® je liek na vnútorné použitie, obsahuje liečivo kyselinu acetylsalicylovú.

Aspirin:

· pomáha při pri miernych až stredne silných bolestiach rôzneho pôvodu

· uľaví od bolesti hlavy, zubov, svalov, kĺbov

· má protizápalový účinok

Príbalová informácia je priložená ako samostatný súbor.

Pozrite tiež ostatné výrobky značky Aspirin, ktoré nájdete v kategóriách Dýchacia sústava, Voľnopredajné lieky a Horúčka. Výrobok zrecenzovalo 14 zákazníkov a 100 % by ho odporúčalo aj ostatným. Aspirin® 500 mg, 20 tbl je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom 33061.

EAN: 4008500127636
Značka: Aspirin
ŠÚKL kód: 33061
Veľkosť balenia: 20 ks
Věk: >12 rokov
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Tableta
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Trápi ma: Zuby, dásně, Bolesť hlavy, migréna, Bolesť kĺbov, šliach a svalov, Horúčka
Originálny názov: Aspirin 500 mg tbl 500 mg 1x20 ks
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
4.9
100 % zákazníkov odporúča
5
4
3
2
1
100 % zákazníkov odporúča

Hodnotenie produktov

{{ comment.name }}
Overený nákup
{{ comment.updatedAt }}
Zákazník odporúča
Zákazník neodporúča

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitočné?
Príbalovú informáciu môžete stiahnuť tu
EAN: 4008500127636
Značka: Aspirin
ŠÚKL kód: 33061
Veľkosť balenia: 20 ks
Věk: >12 rokov
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Tableta
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Trápi ma: Zuby, dásně, Bolesť hlavy, migréna, Bolesť kĺbov, šliach a svalov, Horúčka
Originálny názov: Aspirin 500 mg tbl 500 mg 1x20 ks
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia