Súľovské skaly

Nádherné skalné mestečko na Slovensku

 

Na pomerne malom území prírodnej rezervácie Súľovské skaly uvidíte najrôznejšie skalné veže, ihly, jaskyne, hríby, ale aj skalné okná a brány.

cesta za dárky
cesta za dárky

Najznámejšími skalnými útvarmi sú tu Gotická brána a puklinová jaskyňa Šarkania diera. A nesmieme zabudnúť ani na pozostatky hradu Súľov z 15 . storočia, odkiaľ budete mať krásny panoramatický rozhľad. Na túto cestu si pripravte poriadnu desiatu a veľa síl. Hoci nachodíte „iba“ necelých osem kilometrov, terén je tu veľmi členitý a pomerne náročný.

 

Prejdete sa po koreňoch storočných bukov, budete sa preplietať skalnými štrbinami a obchádzať zaujímavé a hocikedy až bizarné skalné útvary. Pilulka vás bude na ceste sprevádzať a odmení vás kreditmi za nachodené kroky, stačí sa len prihlásiť do výzvy Pilulka Fit v aplikácii.

Cesta za darčekmi

cesta za dárky

Trasa výletu

cesta za darky

Fotografie z nášho výletu

Vydajte sa s Pilulkou na zábavnú Cestu za darčekmi! Objavujte krásne zákutia našej republiky, zdieľajte fotky z výletov a vyhrávajte každý týždeň hodnotné darčekové balíčky. Vezmite rodinu alebo priateľov a vykročte s nami na cestu zdravého životného štýlu. Pretože lepší život je vonku. Ideálne v pohybe. A s tými, ktoré máte najradšej.

cesta za dárky

Buďte Fit s pilulkou a zbierajte odmeny

Každý výlet je výherný! Za nachodené kroky získate kredity, ktoré môžete využiť na nákup. Stačí si stiahnuť aplikáciu Pilulka a prihlásiť sa do výzvy.

Záleský maják Bratislavský kraj

Preskúmať predchádzajúci výlet

Vlkolínec Žilin­ský kraj

Preskúmať predchádzajúci výlet

Lepší život je Pilulka