Vibračné venušine guličky - Pre ženy (3 produktov)

Či poznáme ešte väčšiu vychytávku a mnohoúčelovú erotickú pomôcku ako venušine guličky? Venušine guličky na diaľkové ovládanie. Áno, je to tak. Odteraz si môžete užívať úplne nové pocity rozkoše. Vibračné guličky majú na výber hneď niekoľko …

Zobraziť viac

Či poznáme ešte väčšiu vychytávku a mnohoúčelovú erotickú pomôcku ako venušine guličky? Venušine guličky na diaľkové ovládanie. Áno, je to tak. Odteraz si môžete užívať úplne nové pocity rozkoše. Vibračné guličky majú na výber hneď niekoľko stimulačných programov, medzi ktorými je možné vyberať pomocou bezdrôtového ovládania. Sex „na diaľku“ nebol nikdy viac vzrušujúci.

Materiálom vibračných guličiek je spravidla hebký, pre telo bezpečný silikón, ktorý je hypoalergénny a dobre sa udržuje jeho hygiena. Pre pohodlnú manipuláciu a príjemné zavádzanie nezabudnite použiť lubrikačný gél určený na erotické pomôcky.

Užívatelia si obľúbili značky Pretty Love a Lady Dreams. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Pretty Love Vibračné guličky Elvira Pink.

Lady Dreams Venušine guličky vibračné Syna

Môžete mať za 11 dní v pondelok 24. 6.

Pretty Love Venušine guličky Werner

Môžete mať za 6 dní v stredu 19. 6.
Banner
Vibračné venušine guličky - Pre ženy - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Vibračné venušine guličky - Pre ženy ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Vibračné venušine guličky - Pre ženy na 60 %
Recenzia produktu: Pretty Love Venušine guličky Werner
3 / 2x
Produkt nefunguje, pri nabíjaní nesvieti. Chýba slovenský alebo český návod.

Pozrite sa na produkty z kategórie Vibračné venušine guličky zoradené od tých najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Vibračné venušine guličky sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Alebo sa pozrite na produkty z kategórie Vibračné venušine guličky zoradené od tých najkvalitnejších kúskov.