- Drogéria
- Domácnosť
- Aromaterapie
- Vône do bytu
- Difuzéry
- Tyčinkové difuzéry
Tyčinkové difuzéry - recenzie a skúsenosti
Najlepšie hodnoteným výrobkom je La Florentina Izbový difuzér Salsedine 500 ml. Zákazníci si najviac obľúbili rady La Florentina.
Najlepšie hodnoteným výrobkom je La Florentina Izbový difuzér Salsedine 500 ml. Zákazníci si najviac obľúbili rady La Florentina.
Cena
Akcie a zľavy
Druh vône
Hodnotenie
Veľkosť balenia
16 produktov
4,79 €
Vonné tyčinky Zriedkavý hodváb a orchidey z orientu 25 ml
1,92 € / 10 ml
17,19 €
Hammam aróma difuzér s ratanovými tyčinkami 200 ml
0,86 € / 10 ml
8,59 €
Aromatherapy osviežovač vzduchu vonné tyčinky Calm Mind 80 ml
1,07 € / 10 ml
8,59 €
Aromatherapy osviežovač vzduchu vonné tyčinky Moment of Zen 80 ml
1,07 € / 10 ml
Tyčinkové difuzéry - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Tyčinkové difuzéry ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Tyčinkové difuzéry na 72 %

Recenzia produktu: Glade Aromatherapy osviežovač vzduchu vonné tyčinky Moment of Zen 80 ml
5 / 2x
Krásna vůně

Recenzia produktu: Airwick Vonné tyčinky Zriedkavý hodváb a orchidey z orientu 25 ml
5 / 2x
Jsem mile překvapená s dlouhotrvající s vůní, hezký design v koupelně, koupila jsem si i další vůně.

Recenzia produktu: Airwick Automatický difuzér Freshmatic s náplňou Zimné ovocie 250 ml
3.5 / 2x
Že třech difuzérů funkční pouze jeden

Recenzia produktu: Frosch EKO Oase Citrónová tráva 90 ml
1 / 1x
Strašně smrdí, asi jako ty stromečky, co se dávají do auta. S citrónovou trávou to nemá nic společného. Vyhozené peníze.
Kategóriu Tyčinkové difuzéry sme pre vás zoradili podľa hodnotení zákazníkov od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Tyčinkové difuzéry zoradené od najlacnejších. V kategórii Tyčinkové difuzéry nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.