Topvet Kostivalový gél 250 ml

Zachované záznamy o používaní koreňa náprstníka na hojenie modrín a zlomenín …

Zobraziť viac

Zachované záznamy o používaní koreňa náprstníka na hojenie modrín a zlomenín pochádzajú zo starovekého Grécka. Obsahuje veľké množstvo alantoínu, ktorý chráni pokožku, podporuje hojenie a je veľmi účinný pri liečbe zápalov.

Môžete mať už dnes  viac info
1ks skladom
V Pilulka Boxe už dnes od 19:00
Pilulka Expresom už dnes od 15:00
6,90 €
Cena za 10 ml: 0,28 €
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

    Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

    Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

    Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

Prírodné Prírodné
Pri dojčení Pri dojčení
Nakupujte spoločne
Topvet Kostivalový gél 250 ml
+ La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M 400 ml
35,80 €
24,80 €
5
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 2 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Okrem toho sa používa aj ako podporný prostriedok pri bolestiach kĺbov, zle sa hojacich ranách, vredoch predkolenia, podvrtnutiach, hojení zlomenín, popáleninách, oparoch a ďalších.Kostival patrí k tradičným, osvedčeným bylinám, ktoré používame ako podporný prostriedok pri bolestiach svalov, kĺbov a rôznych pomliaždeninách.

Návod na použitie

Nanášajte na postihnuté miesto niekoľkokrát denne. Neaplikujte na sliznice a otvorené rany. Na zvýšenie účinku sa odporúča naniesť na postihnuté miesto väčšie množstvo prípravku, obviazať a nechať pôsobiť dlhší čas (napr. cez noc). Po aplikácii nevychádzajte na priame slnečné svetlo, pretože môže dôjsť k spáleniu pokožky.

Použitie bylín

Pri bolestiach kĺbov, pri zle sa hojacich ranách a vredoch predkolenia, na liečbu zápalov väzov a šliach, netoxická - vhodná pre deti, bez vekového obmedzenia, jednoduchá a praktická aplikácia, bez lekárskeho predpisu

Kontraindikácie

Nie sú známe žiadne prípady nežiaducich interakcií s liekmi alebo výživovými doplnkami. Nie sú známe žiadne obmedzenia počas tehotenstva alebo dojčenia. Po aplikácii nevychádzajte na priame slnečné svetlo.

Nežiaduce účinky

Nie sú známe žiadne prípady predávkovania alebo akýchkoľvek nežiaducich účinkov. V prípade zvýšenej náchylnosti k alergiám sa odporúča aplikovať v kombinácii so šišákom bajkalským.

Zloženie

Aqua, glycerín, extrakt z koreňa Symphytum Officinalis, karbomér, fenoxyetanol, imidazolidinylmočovina, hydroxid sodný, olej z listov Eucalyptus Globulus, etylhexylglycerín

Pozrite tiež ďalšie výrobky značky Topvet, ktoré nájdete v kategóriách Kozmetika pri dojčení, Kozmetika a Kozmetika pre tehotné. Produkt je v zľave 1 %. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Masážne prípravky.