Biogema COVID-19 IgM/IgG test na protilátky

Test na detekciu protilátok na COVID-19.

Test na detekciu protilátok na COVID-19.

Tento produkt nie je momentálne dostupný.
 • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

 • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

  Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

3
Zákazník odporúča

50% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 2 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Martina F.
review
55Recenzií
17Hodnotenie
51Objednávok
-3bodov

Aby ste vedeli ....

Martina F. Odporúča

S manželom sme sa zamýšľali nad tým, či sme covid neprekonali nepozorovane. Chceli sme vedieť či máme protilátky a nemáme to už náhodou za sebou, nakoľko sme sa cítili istú dobu tak zvláštne. Týkalo sa to bolesti hlavy, občasného kašľu a bolesti tela.

 • plus rýchlosť
 • plus jednoduchosť
Užitočné Užitočné (0) Neužitočné Neužitočné (0)

Rýchly imunochromatografický test COVID-19 IgM/IgG na kvalitatívnu detekciu a diferenciáciu protilátok IgM a IgG proti SARS-CoV-2 zo vzorky ľudskej krvi, séra alebo plazmy od renomovaného slovenského výrobcu. Test je určený na profesionálne použitie in vitro a slúži ako pomôcka pri diagnostike ochorenia COVID-19. Každá reaktívna vzorka vyšetrená rýchlym testom COVID-19 IgG / IgM sa musí potvrdiť alternatívnou testovacou metódou a klinickými nálezmi.

Biogema COVID-19 IgM/IgG

 • Testovacia kazeta obsahuje rekombinantný antigén SARSCoV2 konjugovaný koloidným zlatom a kontrolný konjugát protilátok značený koloidným zlatom
 • Nitrocelulózová membrána obsahuje dve testovacie zóny IgG a IgM, a jednu kontrolnú zónu C
 • Testovacia zóna IgG obsahuje monoklonálnu anti-IgG protilátku na detekciu IgG anti-SARS-CoV 2
 • Testovacia zóna IgM obsahuje monoklonálnu anti-IgM protilátku na detekciu IgM anti-SARS-CoV 2
 • Kontrolná zóna C obsahuje protilátku na kontrolu kvality

Použitie:

 • Do okienka S nakvapkáme vzorku: krv, sérum alebo plazma a zrieďovaci roztok. Vzorka migruje kapilárnym vzlínaním cez kazetu
 • Ak sú vo vzorke prítomné IgG protilátky špecifické pre vírus SARS-CoV-2, budú sa viazať na konjugáty SARS-CoV-2, čím sa vytvorí červený prúžok v zóne IgG.
 • Ak sú vo vzorke prítomné IgM protilátky špecifické pre vírus SARS-CoV-2, budú sa viazať na konjugáty SARS-CoV-2, čím sa vytvorí červený prúžok v zóne IgM
 • Neprítomnosť červených prúžkov v testovacích zónach IgG a IgM naznačuje negatívny výsledok
 • Kontrolná zóna C na testovacej kazete slúži na potvrdenie správnej funkcie testu a znamená, že bol pridaný správny objem vzorky a došlo k vzlínaniu cez kazetu. Ak sa v kontrolnej zóne C neobjaví prúžok, výsledok testu je neplatný a vzorka sa musí znova otestovať pomocou inej testovacej kazety

Bezpečnostné upozornenia

Iba na profesionálne použitie in vitro. Pred testovaním si pozorne prečítajte návod na použitie. Nepoužívajte test po dátume exspirácie uvedenom na obale. Nepoužívajte test v prípade poškodenia obalu. Len na jedno použitie. Pri testovaní sa musí prísne dodržiavať testovací postup a interpretácia výsledkov testu. Nedodržiavanie postupu môže viesť k nepresným výsledkom. So vzorkou pracujte v laboratórnych podmienkach. Pri testovaní vzoriek používajte osobné ochranné prostriedky. Nejdzte, nepite a nefajčite v priestore, kde sa manipuluje so vzorkami a súpravami. Zaobchádzajte so všetkými vzorkami tak, akoby obsahovali infekčné materiály. Nenahrádzajte komponenty tohto testu komponentmi z iných testov. Vzorku na testovanie nerieďte. Vzorky obsahujúce vyššie koncentrácie heterofilných alebo reumatoidných faktorov môžu ovplyvniť očakávané výsledky. Po použití test zlikvidujte v zmysle platnej legislatívy.

Testovaciu súpravu

Uchovávajte pri teplote 4-30 °C na suchom mieste a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Nedodržanie podmienok správneho skladovania môže nepriaznivo ovplyvniť výsledky testovania. Neuchovávajte v mrazničke. Testovaciu kazetu použite do 1 hodiny po otvorení, po tejto dobe kazeta absorbuje vlhkosť a stane sa nepoužiteľnou.

Pozrite tiež ostatné výrobky značky Biogema, ktoré sú v kategóriách COVID testy a Diagnostické testy. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii COVID testy.

EAN8588002310232
ZnačkaBiogema
Forma testu  Kvapka krvi
Originálny názovTEST COVID-19 IGM/IGG PROTILATKY 1KS BIOGEMA