Termofory a termovrecká - Netoxické (0 produktov)

Termofory a termovrecká sú praktickou vychytávkou na bolesť. Termofor vám bez nutnosti užívania liekov pomôže od bolesti svalov, reume alebo po úraze. Stačí ho napustiť teplou vodou a priložiť k postihnutému miestu. Rovnaké účinky majú aj …

Zobraziť viac

Termofory a termovrecká sú praktickou vychytávkou na bolesť. Termofor vám bez nutnosti užívania liekov pomôže od bolesti svalov, reume alebo po úraze. Stačí ho napustiť teplou vodou a priložiť k postihnutému miestu. Rovnaké účinky majú aj termovrecká. Tie v našej ponuke nájdete v rôznych veľkostiach, a tak či už potrebujete uľaviť od bolesti krku, chrbtice, chrbta, zápalov či stuhnutých svalov, stačí si vybrať ten správny. Termovrecká možno tiež využiť v chladivej forme pri akútnom úraze a opuchu.

Ďalej ponúkame malé termovrecká vhodné do vrecka napríklad na svah. Pri schádzaní kopcov vás krásne zahrejú a predídete tak nepríjemným omrzlinám. Na termofory u nás nájdete aj pletené, plyšové či flanelové obaly.

Užívatelia si najviac obľúbili značky Kinecare, Cryoflex a Depan. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Cryoflex studený/teplý obklad gélový gélový 27x12 cm 2 ks.

Vymazať všetky filtre

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Pošlite nám tip na produkt a my ho skúsime zaradiť do ponuky.

Odporučiť produkt
Nenašli ste, čo ste hľadali?

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám a radi vám pomôžeme s výberom a vyhľadávaním vhodného produktu.

Potrebujete poradiť?

Pozrite sa na produkty z kategórie Termofory a termovrecká zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Termofory a termovrecká zoradené od tých najlacnejších. Kategóriu Termofory a termovrecká sme pre vás poskladali od najkvalitnejších produktov.