TePe MINI x-soft zubná kefka s potlačou

Najobľúbenejšie zubná kefka vhodný pre batoľatá od prvého zúbka a najmenšie deti až do 3 rokov veku. Malá trojuholníková hlavica s extra mäkkými vláknami s rovným zástrihom a ergonomickou plochou …

Zobraziť viac

Najobľúbenejšie zubná kefka vhodný pre batoľatá od prvého zúbka a najmenšie deti až do 3 rokov veku. Malá trojuholníková hlavica s extra mäkkými vláknami s rovným zástrihom a ergonomickou plochou rukoväťou pre pohodlný úchop rodičov pri čistení. Veselé farebné potlače od švédskej dizajnérky Isy Form upútajú pozornosť detí.

Tento produkt nie je momentálne dostupný.
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

    Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

    Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

    Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

5
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 2 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Zubná kefka pre deti (vo veku 0-3 roky). Malá trojuholníková hlavica, mäkké vlákna, rovné zastrihnutie, ploché držadlo. Na čistenie detských zubov rukou dieťaťa, spolu s rodičmi (na každodenné používanie). Vhodná na čistenie ťažko dostupných plôch a pre jemné, citlivé ďasná.

Použitie

Na zubnú kefku sa nanesie potrebné množstvo zubnej pasty a dieťa si svojpomocne vyčistí zuby alebo s pomocou svojich rodičov. Krčok kefky je mopžné prispôsobiť do požadovaného uhla pod tečúcou vodou. Po vyčistení zúbkov sa kefka opláchne teplou vodou. Zubná kefka sa používa podľa potreby, najlepšie vždy po jedl

Farba kefky je odosielaná podľa aktuálnych skladových zásob.

Vyskúšajte tiež ostatné produkty značky TePe, ktoré sú v kategóriách Starostlivosť o dieťa, Zubné kefky a Matka a dieťa. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Zubné kefky pre deti.

EAN7317400010434
ZnačkaTePe
Vek0 - 3 rokov
Určenie kefky  Na citlivé zuby a ďasná  Pre deti
Originálny názovTePe MINI x-soft zubná kefka s potlačou 1x1 ks