Swiffer 2IN1 Kit (Mop&Prachovka)

Swiffer 2IN1 Kit (Mop&Prachovka)

Zachytávajú a uzamknú prach, vlasy a zvieracie chlpy. Swiffer produkty fungujú takmer na všetkých povrchov.

Môžete mať už v pondelok 24. 1. možnosti doručenia Skladom 5+ ks
8,99 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za 0 €
Nákupom získate 8.99 kreditov

Balenie obsahuje:

  • 1 mop
  • 8 suchých handričiek
  • 1 prachovkovú rúčku
  • 1 prachovkovú násadu

Prachovka

Dajte zbohom prachu, nečistotám, vlasom a zvieracím chlpom. Vďaka prachovkám Swiffer zachytíte a uzamknete prach, vlasy, zvieracie chlpy a alergény z roztočov, ale aj z mačiek a psov z povrchov vďaka tisícom našuchraných vlákien s jemnou povrchovou úpravou. Prachovky Swiffer majú jedinečné vlákna, ktoré prispôsobujú svoj tvar tak, aby sa dostali do kútov aj do škár, aby ste sa zbavili prachu, vlasov a zvieracích chlpov na prakticky akomkoľvek povrchu bez toho, aby sa šírili po vašej domácnosti.

Užitočné tipy: sú vhodné, ak máte alergiu na prach, ale aj na zachytenie zvieracích chlpov, pretože väčšina zvierat pĺzne neustále. Fungujú tak dobre, že možno začnete mať radi utieranie prachu. Náhradné prachovky Swiffer používajte s rukoväťou prachovky Swiffer.

Suché Handričky na mop

Náhradné handričky Swiffer používajte s mopom Swiffer na 3-krát lepšie zachytenie a uzamknutie nečistôt, prachu, vlasov a zvieracích chlpov na akomkoľvek povrchu podlahy v domácnosti. Môžete ich použiť aj po vysávaní na zachytenie zostávajúceho jemného prachu alebo medzi čisteniami podlahy ako trik na predchádzanie častému hĺbkovému čisteniu.

Ako? Prečo?

Vďaka hrúbke a špecifickému vzoru handričky v kombinácii s elektrostatickým účinkom je možné zachytiť všetok prach a uzamknúť ho v povrchu handričky. Navyše, vďaka 360° otočnej hlavici mopu Swiffer môžete vyčistiť všetko, dokonca aj ťažko dostupné miesta pod chladničkou, rúrou a umývačkou riadu, pod posteľami, pohovkami a dokonca aj v rohoch a na okrajoch, kam sa metly a mopy vždy nedostanú.

Nie je to úžasné?

Vďaka suchým čistiacim handričkám Swiffer upratovanie nikdy nebolo rýchlejšie a jednoduchšie.

Užitočné tipy: sú vhodné, ak máte alergiu na prach, ale aj na zachytenie zvieracích chlpov, pretože väčšina zvierat pĺzne neustále. Handričky Swiffer môžete používať na všetkých pevných povrchoch vrátane: voskovateľného a nevoskovateľného linolea, vinylu, keramických a drevených podláh s povrchovou úpravou.

Skúste tiež ďalšie výrobky značky Swiffer, ktoré nájdete v kategóriách Drogéria a Upratovanie. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Upratovanie.

EAN: 8006540316924
Značka: Swiffer
Originálny názov: Swiffer DRY (8 DRY NN) + Duster starter kit (1NN)
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame vám tieto podobné produkty

EAN: 8006540316924
Značka: Swiffer
Originálny názov: Swiffer DRY (8 DRY NN) + Duster starter kit (1NN)
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia