Stimulátory prostaty - 2+ nezávislé motorky (1 produktov)

Zatiaľ čo stimulátory pre ženy sú zamerané na bod G, tie pre mužov zase stimulujú prostatu, tzv. bod P. Stimulátor prostaty je určený pre všetkých pôžitkárskych mužov a mužov, ktorí sa starajú o svoje zdravie. Stimulátor masíruje prostatu, masáž …

Zobraziť viac

Zatiaľ čo stimulátory pre ženy sú zamerané na bod G, tie pre mužov zase stimulujú prostatu, tzv. bod P. Stimulátor prostaty je určený pre všetkých pôžitkárskych mužov a mužov, ktorí sa starajú o svoje zdravie. Stimulátor masíruje prostatu, masáž pôsobí preventívne pred rakovinou prostaty a jej zväčšením. Väčšinou disponuje niekoľkými vibračnými programami a ľahkým ovládaním. Je vyrobený z vysoko kvalitného silikónu, ľahko sa čistí a je veľmi diskrétny. Doprajte si hlboký sexuálny zážitok. Pomôcka je vhodná ako pre masturbáciu, tak aj pre hrátky v páre. Na príjemné použitie naneste na stimulátor lubrikačný gél.

V kategórii menom Stimulátory prostaty ponúkame 16 výrobkov, u 3 z nich dostanete dopravu až domov zadarmo. Užívatelia hodnotia najlepšie značky Lady Dreams, We-vibe a Fun Factory. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Svakom Vick Stimulátor prostaty.

Product image

Svakom Vick Stimulátor prostaty

Môžete mať už dnes49,95 €
Stimulátory prostaty - 2+ nezávislé motorky - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Stimulátory prostaty - 2+ nezávislé motorky ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Stimulátory prostaty - 2+ nezávislé motorky na 90 %
Recenzia produktu: Man Dreams Stimulátor prostaty Scorpion
5 / 1x
Super !
Recenzia produktu: Svakom Vick Stimulátor prostaty
4 / 2x
xxxvvv

Pozrite sa na produkty z kategórie Stimulátory prostaty zoradené od tých najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Stimulátory prostaty sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Alebo sa pozrite na produkty z kategórie Stimulátory prostaty zoradené od tých najkvalitnejších kúskov.