Sorbothane Double Strike gélové vložky 1 pár 43 1 ks

Sorbothane Double Strike gélové vložky 1 pár 43 1 ks

Gélové vložky do topánok Double Strike sú vhodné najmä pre športy s vysokou intenzitou záťaže. Vložky do topánok Double Strike majú zabudované podpätníky a komfortné tvarovanie, ktoré efektívne pohlcuje otrasy pri behu v prednej časti chodidla aj na päte. Sú vhodné pre športové aktivity ako je rugby, basketbal, futbal, tenis, beh alebo turistika.

Môžete mať už v utorok 23. 8. možnosti doručenia Skladom u dodávateľa
26,21 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za 0 €

Nechcete čakať? Vyberte si z ponuky produktov skladom

Sorbothane pohlcuje silné otrasové vlny, ktoré vznikajú s každým krokom pri náraze chodidla na zem. Gélové vložky do topánok Sorbothane pomáhajú zlepšiť športový výkon na maximum a pri tom poskytujú výnimočný komfort a odolnosť. Gélové vložky do topánok Sorbothane pracujú v perfektnom súlade s vaším telom a pohybom. Vedeli ste, že zakaždým, keď vaše nohy dopadnú na zem, škodlivá vlna otrasov rezonuje telom rýchlosťou cez 112 km/h? Vystavujete nohy tak vysokej záťaži, môže to mať nepriaznivý vplyv na spôsob, akým sa hýbete, hráte a trénujete. Necháte to bez riešenia a dlhodobé poškodzovanie kĺbov, svalov, väzov a šliach vám môže zabrániť vo vrcholovom výkone pri športových aktivitách. Gélové vložky do topánok Sorbothane vašim nohám pomáhajú zaisťovať správnu podporu, nastavenie a tlmenie, stimuláciu chodidiel a domino efekt úľavy od bolesti po celom tele, čím je vaša športová hranica nielen zachovaná, ale dokonca prekonaná.

Gélové vložky do topánok Sorbothane znižujú možnosť poranenia tela behom cvičenia tým, že preukázateľne opakovane pohlcujú bezkonkurenčných 94,7% otrasov bez zhoršenia výkonu. Jedinečný viscoelastický materiál gélových vložiek do topánok Sorbothane posilňuje obranné mechanizmy tela tým, že pri náraze (dopadu nohy) sa polymér deformuje tak, že rozptýli otrasové vlny skôr do strán než do hora skrz telo.

Veľkosť

43

Vlastnosti produktu:

  • Pohlcuje bezkonkurenčných 94,7 % škodlivých nárazových vĺn
  • Chráni kĺby ako sú kolená a členky pred škodlivými vlnami otrasov, ktoré vznikajú behom cvičenia a športu, dopadom chodidla na zem
  • Ponúkajú výnimočný komfort a pritom zlepšujú výkon
  • Materiál Coolmax zaisťuje dokonalú priedušnosť tým, že odvádza vlhkosť od tela aj pri aktivitách s vysokou intenzitou
  • Antibakteriálna vrchná vrstva zabraňuje tvorbe pachu vo vnútri obuvi

Vytvorená pre športové aktivity ako je rugby, netball či turistika, kde je chodidlo vystavené, ako v oblasti prednej časti nohy, tak na päte, silným nárazom. Zabudované komfortné tvarovanie (kontúra) a podpätník ponúka dvojité riešenie v pohlcovaní otrasov.

Double Strike je najlepšie predávaný produkt značky Sorbothane. Poskytuje jedinečnú oporu kľúčovým oblastiam chodidla pomocou svojej unikátnej náraz absorbujúcej technológií. Je ideálna pre beh a ostatné športy s vysokou záťažou.

Výhody produktu:

  • Duálna absorpcia nárazu
  • Nízka hmotnosť
  • Antibakteriálna vrchná vrstva
  • Pasuje do väčšiny topánok
  • Trim to fit

Vyskúšajte tiež ďalšie výrobky značky Sorbothane, ktoré nájdete v kategóriách Zdravotnícky materiál, Ortopedické pomôcky a Vložky do topánok. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Vložky do topánok.

EAN: 5028319241322
Značka: Sorbothane
Pre: Pre dospelých
Veľkosť balenia: 1 ks
Originálny názov: Sorbothane Double Strike gélové vložky 1x1 pár
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame vám tieto podobné produkty

EAN: 5028319241322
Značka: Sorbothane
Pre: Pre dospelých
Veľkosť balenia: 1 ks
Originálny názov: Sorbothane Double Strike gélové vložky 1x1 pár
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia