Smileat Organic Kukuričné chrumky Smilitos s jahodovou a banánovou príchuťou 25 g

SMILEAT Organic Kukuričné chrumky Smilitos s jahodovou a banánovou príchuťou

SMILEAT Organic Kukuričné chrumky Smilitos s jahodovou a banánovou príchuťou

Tento produkt nie je momentálne dostupný.
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

    Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

    Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

    Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

BIO BIO
Prírodné Prírodné
EKO EKO

Značka Smileat Baby

Značka Smileat Baby vznikla z myšlienky ponúknuť iný prístup k kŕmeniu detí. Každý článok je spracovaný na základe prírodných prvkov. Jednoducho povedané, dojčenská výživa Smileat Baby je ako detská výživa, ktorú si rodičia vyrábajú sami doma. Smileat Baby počas procesu tvorby receptúr odstránil všetky syntetické a nadbytočné zložky. Príkrmy Smileat Baby neobsahujú žiadne konzervačné látky a sú bez pridaného cukru a soli. Okrem toho majte na pamäti, že každý produkt je bez alergénnych látok (lepok, vajcia, laktóza). Smileat Baby navyše vo svojej filozofii presadzuje bio. Značka má uznávané certifikácie, ktoré tento prístup potvrdzujú: certifikácia AB, IFS, organická značka Európskej únie. Zaručujú, že všetky ingrediencie pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva.

Smileat zdôrazňuje, že bio a prírodné musia ísť ruka v ruke s ekologickým balením. U Smileat Baby pochádzajú použité recyklovateľné obaly z recyklovaných materiálov. Ich výroba vylučuje bisfenol A, vysoko toxický prvok pre životné prostredie a človeka. So Smileat Baby skrátka vyberáte pre svoje dieťa 100% bio dojčenskú výživu.

Vyrobeno a zabaleno ve Španělsku.

Zloženie

Kukuričná krupica* (75 %), extra panenský olivový olej* (13 %), sušený banán* (8 %), jahodová šťava v prášku* (4 %). * Z ekologického poľnohospodárstva. Bez lepku, bez vajec, soli a cukru**. **Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry. Môže obsahovať stopy mlieka a vedľajších produktov. *Z ekologického zemědělství a chovu dobytka.

Pozrite tiež ostatné výrobky značky Smileat, ktoré sú v kategóriách Sušienky pre deti, Matka a dieťa a Detská výživa a nápoje. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Sušienky pre deti.

Ohodnoťte tento produkt ako prvý.

EAN8437017636359
ZnačkaSmileat
Veľkosť balenia25 g
Vlastnosti  Prírodné  EKO  BIO  Bez lepku / bez glutenu / pro celiaky  Bez konzervačných látok
Príchuť  Banán  Kukurica  Jahoda
Originálny názovSMILEAT Organic Kukuričné chrumky Smilitos s jahodovou a banánovou príchuťou 25 g