Penco RESTART DRINK Citrón 700 g

Práškový koncentrát na rýchlu prípravu regeneračného nápoja, ktorý sa …

 Zobraziť viac

Práškový koncentrát na rýchlu prípravu regeneračného nápoja, ktorý sa odporúča bezprostredne po cvičení na obnovu vyčerpaného organizmu.

Tento produkt nie je momentálne dostupný.
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku
  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov
  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom Cez 40 000 produktov v ponuke skladom
Extrémny výpredaj Extrémny výpredaj
5
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 3 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Dodá energiu
0%
Lepšia regenerácia
0%
Spokojnosť so zložením
0%

Hlavné výhody:

  • Energetické - komplexné (mono- a polysacharidy s vysokým glykemickým indexom, GI)
  • Amino komplex (okamžitá zmes voľných vetvených aminokyselín BCAA, L-glutamínu a beta-alanínu)
  • Antioxidačný komplex (vitamíny C a E a stopové prvky zinok, mangán, selén)
  • Horčík, ktorý je dôležitý pre rovnováhu elektrolytov a normálnu funkciu svalov a nervov
  • Vitamín C, ktorý prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému a k zníženiu miery únavy a vyčerpania
  • Neobsahuje laktózu ani mliečne bielkoviny

Prečo používať?

Intenzívna fyzická námaha bez účinnej regenerácie môže spôsobiť preťaženie organizmu spojené so stratou výkonnosti, vyčerpaním a únavou. Pre úplnú regeneráciu organizmu po intenzívnom športovom výkone sú rozhodujúce 3 fázy: obnova energetických zásob "refuel", doplnenie tekutín "rehydrate" a odpočinok "rest".

PENCO® Restart Drink zabezpečuje fázu "doplnenia paliva" aj "rehydratácie". Vo fáze "doplnenia paliva" dodá vyčerpanému telu špeciálnu zmes sacharidov s vysokým glykemickým indexom (GI), tzv. energetický komplex. Vo fáze "rehydratácie" dodá telu vodu a chýbajúce minerály: sodík, draslík a horčík, ktoré prispievajú k udržaniu rovnováhy elektrolytov a k normálnej funkcii svalov a nervového systému.

Pre účinnú regeneráciu je dôležité nielen zloženie regeneračného nápoja, ale aj jeho správne načasovanie, a to bezprostredne po cvičení, najlepšie do 15 minút. Prvé 2 hodiny po cvičení sa glykogén ukladá najrýchlejšie. V tomto regeneračnom "anabolickom okne" je preto nevyhnutné zabezpečiť dostatok vhodného energetického paliva na obnovu svalového glykogénu. Svaly sú tak pripravené na maximálny výkon počas ďalšieho fyzického cvičenia.

Ďalšou účinnou zložkou PENCO® Restart Drink je Amino-Complex, ktorý pozostáva zo zmesi voľných vetvených aminokyselín BCAA v optimálnom fyziologickom pomere 2:1:1. Úplne jedinečná je instantná forma zmesi BCAA, ktorá umožňuje rýchlu prípravu regeneračného nápoja. Na rozdiel od iných aminokyselín sa BCAA metabolizujú priamo vo svaloch, slúžia na budovanie svalového tkaniva a fungujú aj ako energetický substrát. Každá dávka nápoja PENCO® Restart Drink obsahuje 2 000 mg BCAA, 1 000 mg L-glutamínu a 250 mg beta-alanínu, čo podľa najnovších výsledkov testovania pomáha znižovať svalovú únavu a vyčerpanie.

Komplex antioxidantov, vitamíny C a E, zinok, mangán a selén prispievajú k ochrane buniek pred nebezpečenstvom oxidačného stresu, ktorého riziko sa zvyšuje s intenzitou fyzickej námahy. Okrem toho je vysoký obsah vitamínu C dôležitý na udržanie normálnych funkcií imunitného systému a na zmiernenie únavy a pocitu vyčerpania.

Pre koho je vhodný?

PENCO® Restart Drink ocenia najmä športovci, ktorí majú problém s trávením mlieka, či už laktózy alebo mliečnej bielkoviny. Je založený na šťave a poskytuje kvalitnú regeneráciu pre každého, kto intenzívne trénuje alebo je po náročných pretekoch. Odporúča sa najmä športovcom nad 45 rokov, aby si udržali dobrú fyzickú kondíciu a lepšie sa vrátili k bežným pracovným a rodinným povinnostiam po náročnom športovom dni.

Príprava a dávkovanie

2 navŕšené odmerky (cca 50g) prášku sa rozmiešajú v 500 ml vody, voľné BCAA sú úplne rozpustené do niekoľkých minút. Pri nižšej intenzite záťaže a pre deti od 12 rokov sa 1 navŕšená odmerka (cca 25g) rozmiešať v 250 ml vody. Pite ihneď po záťaži, najlepšie do 15 min. Používajte v súlade s osobným diétnym plánom v množstve primeranom aktuálnej telesnej záťaži. Pre dosiahnutie požadovaných účinkov dodržujte uvedený postup prípravy.

Z jedného balenia sa pripraví 14 - 28 porcií.

Není určeno pro děti do 12 let. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Zloženie

Maltodextríny, glukóza, sacharóza, fruktóza, instantná zmes voľných vetvených aminokyselín BCAA (L-leucín, L-valín, L-izoleucín, 2:1:1), L-glutamín, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, citrát horečnatý, beta-alanín, aróma, kyselina L-askorbová, citrát sodný, chlorid sodný, vitamínový premix , β-karotén, citrát draselný, dihydrogénfosforečnan draselný, DL-α-tokoferylacetát, chlorid draselný, oxid zinočnatý, síran manganatý, seleničitan sodný.

Vyskúšajte tiež ďalšie produkty značky Penco, ktoré sú v kategóriách Šport, Energia, výdrž, regenerácia a Športové nápoje. Výrobok je v súčasnosti v zľave 40 %. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Regenerácia.

Upozornenie:
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy.
EAN8594000863472
ZnačkaPenco
Forma  Prášok na výrobu nápoja
PrePre deti, Pre dospelých
Vlastnosti  Bez laktózy  Regeneračný
Príchuť  Citrón
Na čo je doplnok  Na energiu  Na podporu imunity
Veľkosť balenia700 g
Vek>12 rokov
Originálny názovRESTART DRINK 700g Citrón