Proenzi Intensive tbl 120+60 zadarmo

Proenzi Intensive tbl 120+60 zadarmo

Výživový doplnok, komplexná kĺbová výživa s vylepšeným vstrebávaním je vhodná na na podporu zdravia kĺbov, chrupaviek, väzív a šliach na každodennú starostlivosť osobám stredného a vyššieho veku.

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný
4.8
5
4
3
2
1

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

4.8
100% zákazníkov odporúča
5
4
3
2
1

Proenzi Intensive tbl 120+60 zadarmo

Prečo Proenzi Intensive prináša to najlepšie pre Váš pohyb?

Jeho cielené zloženie bolo vyvinuté na základe hlbokých znalostí o kĺbovej výžive a problematike pohybového aparátu. Kombinácia komplexnej kĺbovej výživy a pohybu je prospešná pre udržanie zdravia vašich kĺbov. Proenzi Intensive kombinuje látky, ktoré majú pozitívny vplyv na zdravie kĺbov.

Prečo je kĺbová výživa taká dôležitá?   

Naše kĺby nás udržujú v pohybe a umožňujú nám aktívny životný štýl. S pribúdajúcim vekom sú však kĺbové chrupavky stále viac zaťažované a dochádza k ich degenerácii – kĺby následne strácajú svoju prirodzenú pružnosť a potrebujú vhodnú výživu. Je všeobecne známe, že niektoré potraviny skutočne napomáhajú správnej funkcii kĺbov. Kompletná kĺbová výživa pomáha podporovať a udržiavať zdravie kĺbov, aby sme zostali aktívni a pohybliví aj vo vyššom veku. 

Proenzi - expert na kĺbovú výživu – vyvinul jedinečnú kombináciu látok v presne vyváženom množstve, ktoré pomáhajú vašim kĺbom, aby správne fungovali a umožňovali vám zvládať aj náročné každodenné úlohy.

Pravidelný pohyb má preukázaný vplyv na kĺby 

Navzdory záťaži je aktívny spôsob života správnou voľbou, ako podporiť zdravie svojich kĺbov. Pokiaľ pociťujete diskomfort kĺbov alebo ich stuhnutosť, prirodzene sa snažíte cvičeniu vyhýbať. Uvedomte si však, že pohyb je nevyhnutý pre:

 • Pravidelné prirodzené premazávanie a výživu vašich kĺbov
 • Udržanie silných svalov okolo kĺbov, ktoré kĺby chránia pred nadmernou záťažou

Na rozdiel od väčšiny tkanív neobsahujú kĺbové chrupavky žiadne cievy ani nervy. Skladajú sa z hustej medzibunkovej hmoty s riedko rozptýlenými vysoko špecializovanými bunkami, nazývanými chondrocyty. Pravidelný pohyb a dynamická záťaž sú dôležité pre udržanie normálneho metabolizmu a funkcie kĺbových chrupaviek. Je preukázané, že nedostatočná kĺbová aktivita vedie k rýchlejšej degradácii chrupaviek. 

Čo môžete urobiť pre zdravie svojich kĺbov?

 • Buďte fyzicky aktívni
 • Dodržujte dostatočný príjem tekutín
 • Jedzte vyváženú stravu bohatú na vitamíny, minerály a stopové prvky
 • Udržujte si primeranú telesnú hmotnosť
 • Podporujte kĺby vhodnou výživou

Komfortní pohyb

Výťažky z tradične používanej vŕby bielej (Salix alba) a kurkumy dlhej (Curcuma longa), používané v Ajurvéde, pomáhajú udržať kĺby zdravé, pružné a pohyblivé. Boswellia serrata extrakt prispieva k normálnej funkcii kĺbov

Kompletná kĺbová výživa

Obsahuje kombináciu 3 základných stavebných zložiek kĺbovej chrupavky a ďalších spojivových tkanív, ktoré sú ľudskému telu vlastné:

 • Kolagén typu II
 • Glukozamínsulfát
 • Chondroitínsulfát

Kombinácia týchto 3 zložiek je odborníkmi priaznivo hodnotená a uprednostňovaná pred užitím kolagénu samostatne. Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí a chrupaviek. Mangán napomáha k normálnej tvorbe spojivových tkanív.

Patentovaný BioPerine pre maximálne využitie živín - patentovaný BioPerine (extrakt z piepra čierneho) – podporná zložka prírodného pôvodu, ktorá zlepšuje vstrebávanie niektorých minerálov, vitamínov a ďalších látok  až o 80 %*.

*Číslo patentu US 5972382 A

Na čo sa Proenzi Intensive je vhodný?

 • Na podporu zdravia kĺbov, chrupaviek, väzív a šliach
 • Na každodennú starostlivosť osobám stredného a vyššieho veku, pretože zhruba od tridsiatich rokov je dobré začať sa o svoje kĺby starať
 • Vhodný aj pre mladšie osoby, ktoré sú vystavené zvýšenej záťaži kĺbov (športovci, ľudia s nadváhou, ťažko fyzicky pracujúci)
Denná dávka obsahuje: hmot./2 tbl. % RVH*
Glukozamín sulfát 1500,0 mg -
Chondroitín sulfát 100,0 mg -
Boswellia serrata
(extrakt z pryskyrice min. 10:1 – 15 mg)
150,0 mg -
BioPerine 15,0 mg -
ExPur komplex:    
- Kolagén typu II 20,0 μg -
- Vitamín C 12,0 mg 15
Salix alba extrakt (obsahuje 80 mg salicínu) 160,0 mg -
Kurkumín 100,0 mg -
Mangán 0,6 mg 30
* % referenčnej výživovej hodnoty v 2 tabletách; - nie je stanovené

Zloženie

Glukozamín sulfát *2KCl (z kôrovcov), protihrudkujúce látky (celulóza, uhličitan vápenatý, talok), Salix alba extrakt, chondroitín sulfát, kurkumín (Curcuma longa) extrakt, stabilizátory (hydroxypropyl metylcelulóza, karboxymetylcelulóza, stearát horečnatý), farbivá (oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), Boswellia serrata extrakt, Piper nigrum extrakt, kyselina L-askorbová, zvlhčujúca látka (glycerín), glukonát manganatý, kolagén typu II.

Dávkovanie

 • Dospelí 2 tablety 1-krát denne alebo 1 tabletu 2-krát denne
 • Deti od 12 rokov 1 tabletu denne

Tablety je najlepšie užívať  po jedle a zapiť ich tekutinou.  Užívajte po dobu 2 mesiacov  3-krát ročne. V prípade potreby a kvôli maximálnej účinnosti sa môže užívať nepretržite.

Upozornenie

Nevhodné pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku.  Prípravok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Uchovávajte mimo dosahu detí.  Skladujte v suchu a tme, pri teplote  do 25°C.

Balenie: 120 + 60 tabliet.

Vyskúšajte tiež ostatné výrobky značky Proenzi, ktoré nájdete v kategóriách Doplnky stravy, Kosti a kĺbová výživa a Zdravý pohyb a šport. Výrobok ohodnotilo 8 zákazníkov a 100 % z nich by ho odporúčalo aj ostatným. Výrobok je v súčasnosti v zľave 29 %.

EAN: 8596024013796
Značka: Proenzi
Veľkosť balenia: 180 ks
Věk: >12 rokov
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Tableta
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Režim výdaja: Doplnok stravy
Časť tela: Kĺby, Chrupavka, Šľachy
Na čo je doplnok: Na kĺby a šľachy
Originálny názov: Proenzi Intensive tbl 120+60 zadarmo
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
4.8
100% zákazníkov odporúča
5
4
3
2
1

Hodnotenie produktov

{{ comment.name }}
Overený nákup
{{ comment.updatedAt }}
Zákazník odporúča
Zákazník neodporúča

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitočné?
EAN: 8596024013796
Značka: Proenzi
Veľkosť balenia: 180 ks
Věk: >12 rokov
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Tableta
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Režim výdaja: Doplnok stravy
Časť tela: Kĺby, Chrupavka, Šľachy
Na čo je doplnok: Na kĺby a šľachy
Originálny názov: Proenzi Intensive tbl 120+60 zadarmo
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia