Panadol Extra Novum pre úľavu od bolesti 24 tabliet

Panadol Extra Novum pre úľavu od bolesti 24 tabliet

Panadol Extra Novum tablety so zosilneným účinkom proti bolesti a rýchlejším nástupom účinku.Obsahujú kofeín, ktorý zvyšuje efekt paracetamolu o 37%*. Používa sa pri bolestiach hlavy,migréna,menštruačné bolesti,bolesť chrbta, bolesť zubov.

4,15 € 4,88 €
Cena za 1 tabletu: 0,17 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za Zadarmo
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku
  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov
  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

Výhody produktu

5.00
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča
5
(5)
4
3
2
1
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča
Účinnosť
100 %
Má výhodné balenie
100 %
Komfort pri užívaní
100 %
5.00
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča
5
(5)
4
3
2
1
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča
Účinnosť
100 %
Má výhodné balenie
100 %
Komfort pri užívaní
100 %

Recenzie a skúsenosti s výrobkom Panadol Extra Novum pre úľavu od bolesti 24 tabliet

katarina h.
Overený zákazník
137 Recenzií
16 Hodnotení
147 Objednávok
24 Bodov

Extra účinné proti bolesti

katarina h. odporúča Overený zákazník
Varianta Panadol Extra Novum pre úľavu od bolesti 24 tabliet

Ak hľadáte tablety účinné na silné bolesti hlavy, migrény, bolesti chrbta, zubov, či pri bolestivej menštruácii, tak toto potrebujete.

Extra účinné

Rýchly nástup účinku

Úľava od bolesti

Užitočné (1) Neužitočné (0)

Popis a určenie

Panadol Extra Novum tablety so zosilneným účinkom proti bolesti a rýchlejším nástupom účinku.Obsahujú kofeín, ktorý zvyšuje efekt paracetamolu o 37%*. Používa sa pri bolestiach hlavy,migréna,menštruačné bolesti,bolesť chrbta, bolesť zubov.

Liek obsahujú kombináciu dvoch liečiv, ktorá je účinná proti bolesti a horúčke: paracetamol a kofeín. Liek je vhodný na zmiernenie bolesti hlavy, migréne, bolesti chrbta, zubov a bolesti pri menštruácii. Liek tiež zmierňuje príznaky chrípky a prechladnutia, ako sú bolesti svalov, kĺbov, bolesť v hrdle, a znižujú horúčku.

Len na odporučenie lekára sa liek môže užívať na potlačenie bolesti pri reumatických ochoreniach, ako je artróza (degeneratívne kĺbové ochorenie), a neuralgia (bolesť pociťovaná v oblasti nervu).

*Obsahuje kofeín pre posilnenie účinku paracetamolu proti miernej aj stredne silnej bolesti o 37%.

Dávkovanie a dávkovacie schémy

Dospelí (vrátane starších osôb) a dospievajúci od 15 rokov:

  • 1 – 2 tablety podľa potreby 1 až 4x denne s časovým odstupom najmenej 4 hodiny.
  • 1 tableta je vhodná pre osoby s telesnou hmotnosťou 34 – 60 kg
  • 2 tablety pre osoby s telesnou hmotnosťou nad 60 kg.
  • Najvyššia jednotlivá dávka sú 2 tablety (1 g paracetamolu) .
  • Maximálna denná dávka je 8 tabliet (4 g paracetamolu a 0,52 g kofeínu).
  • Pri dlhodobej terapii (viac než 10 dní) dávka za 24 hodín nemá prekročiť 5 tabliet (2,5 g paracetamolu).

Dospievajúci 12 – 15 rokov:

  • 1 tableta podľa potreby 1 až 3-krát denne s časovým odstupom najmenej 6 hodín.
  • Najvyššia jednotlivá dávka je 1 tableta.
  • Maximálna denná dávka sú 3 tablety za 24 hodín.

Renálna insuficiencia:

  • Pri glomerulárnej filtrácii 50 – 10 ml/min sa podávajú jednotlivé dávky v intervale najmenej 6 hodín.
  • Pri glomerulárnej filtrácii pod 10 ml/min v intervale 8 hodín.

Dĺžka liečby

Dĺžka liečby sa má obmedziť u všetkých pacientov na 7 dní. Ak sa nedosiahne účinné zmiernenie bolesti, pacientov je potrebné poučiť, aby sa poradili s lekárom.

Spôsob použitia

Lieky sú určené na perorálne použitie. Tablety sa majú zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Vzťah k jedlu sa neuvádza.

Upozornenie:

  • Liek sa počas tehotenstva neodporúča.
  • Lieky sa neodporúčajú užívať počas dojčenia.
  • Lieky nie sú určené deťom do 12 rokov.
  • U pacientov s ľahkou a stredne ťažkou poruchou funkcie pečene je potrebné podávať tieto lieky s opatrnosťou.
  • U pacientov s ťažkou poruchou funkcie pečene je podávanie liekov kontraindikované.
  • Nepiť alkohol.
  • Liek obsahuje zmes sodných solí parabénov (sodná soľ metylparabénu (E 219), sodná soľ etylparabénu (E 215), sodná soľ propylparabénu (E 217)).
  • Ďalšie osobitné upozornenia sú uvedené v SPC (časť 4.4).

Pozrite tiež ďalšie produkty značky Panadol, ktoré sú v kategóriách Bolesť kĺbov, svalov a šliach, Hlava a psychika a Lieky. Produkt je v súčasnosti v zľave 15 %. Panadol Extra Novum pre úľavu od bolesti 24 tabliet je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom 6791C. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Migréna a bolesť hlavy.

EAN: 8596149003948
Značka: Panadol
ŠÚKL kód: 6791C
ATC: N02BE51
Forma: Tableta
Trápi ma: Bolesť kĺbov, šliach a svalov Menštruačné bolesti
Na čo je: Na bolesť Na chrípku a nachladenie Na migrénu
Veľkosť balenia: 24 tabliet
Vek: >15
Štítok: Otestované
Originálny názov: Panadol Extra Novum tbl flm 500 mg/65 mg 1x24 ks
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame vám tieto podobné produkty

5.00
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča
5
(5)
4
3
2
1
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča
Účinnosť
100 %
Má výhodné balenie
100 %
Komfort pri užívaní
100 %

Recenzie a skúsenosti s výrobkom Panadol Extra Novum pre úľavu od bolesti 24 tabliet

katarina h.
Overený zákazník
137 Recenzií
16 Hodnotení
147 Objednávok
24 Bodov

Extra účinné proti bolesti

katarina h. odporúča Overený zákazník
Varianta Panadol Extra Novum pre úľavu od bolesti 24 tabliet

Ak hľadáte tablety účinné na silné bolesti hlavy, migrény, bolesti chrbta, zubov, či pri bolestivej menštruácii, tak toto potrebujete.

Extra účinné

Rýchly nástup účinku

Úľava od bolesti

Užitočné (1) Neužitočné (0)

Hodnotenie produktov

{{ comment.name }}
Overený nákup
Heureka recenzie
Neoverená recenzia
{{ comment.updatedAt }}
Varianta {{ comment.productSellingName }}
Varianta {{ comment.productSellingName }}
Zákazník odporúča Zákazník odporúča
Zákazník neodporúča Zákazník neodporúča

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitočné?
Overovanie recenzií
Príbalovú informáciu môžete stiahnuť tu
EAN: 8596149003948
Značka: Panadol
ŠÚKL kód: 6791C
ATC: N02BE51
Forma: Tableta
Trápi ma: Bolesť kĺbov, šliach a svalov Menštruačné bolesti
Na čo je: Na bolesť Na chrípku a nachladenie Na migrénu
Veľkosť balenia: 24 tabliet
Vek: >15
Štítok: Otestované
Originálny názov: Panadol Extra Novum tbl flm 500 mg/65 mg 1x24 ks
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia