×
Pilulka.sk
Stiahnite si mobilnú aplikáciu
Stiahnuť

OMRON C102 Total Inhalátor kompresorový s nosnou sprchou

OMRON C102 Total Inhalátor kompresorový s nosnou sprchou

Doprava zadarmo

Unikátny 2v1 inhalátor s nosnou sprchou v jednom prístroji.

Skladom 23. 7. 2019 Môžete mať už 23. 7. možnosti doručenia
56,94 € 68 €
Nákupom získate 56.94 kreditov

OMRON C102 Total Inhalátor kompresorový s nosnou sprchou

Štyri ročné obdobia, jedno riešenie – pre voľné dýchanie po celý rok. Ako jediný inhalátor OMRON ponúka aj funkciu nosnej sprchy pre uvolnenie a vyčistenie nosa.

Vlastnosti

 • 2v1 inhalátor a nosná sprcha v jednom prístroji
 • Nosná sprcha – uvoľňuje nos
 • Inhalátor – účinne dodáva liečivá do pľúc
 • Pomáha predchádzať problémom v respiračnom systéme
 • Čistí nos, aby sa zabránilo vzniku závažnejších problémov s pľúcami¹
 • Veľkosť produkovaných častíc v aerosole: pri inhalátore / nosnej sprche: 2,6µm MMAD / 90% častíc viac ako 10µm MMAD
 • Nebulizačný výkon: pri inhalátore / nosnej sprche: 0,35ml za min. / viac ako 5ml za min.
 • Vhodný pre všetkých členov rodiny (s priloženým náustkom, alebo maskou)
 • Jednoduchá obsluha a čistenie prístroja aj príslušenstva

Ochorenia dýchacích ciest počas celého roka

Voľne dýchať, môže byť pre deti ťažké s meniacimi sa ročnými obdobiami, kedy môžu trpieť rôznymi ochoreniami dýchacích ciest. Na jar a v lete sú senná nádcha a iné alergie veľmi časté, čo spôsobuje výtok z nosa, kýchanie a tiež svrbenie očí. V jesenných a zimných štádiách sa začnú šíriť vírusy, ktoré postihujú dýchacie cesty, vyvolávajú príznaky, ako je upchatý nos alebo výtok z nosa, kašeľ a bolesť v krku.

Prečo je dôležité zachovať čistý nos?

Dýchacie cesty z nosa do pľúc sú spojené. V dôsledku toho sa infekcie môžu ľahko šíriť v celom dýchacom systéme. Z tohto dôvodu udržiavanie čistého nosa pravidelným oplachovaním pomáha zabrániť tomu, aby sa bežné prechladnutia vystupňovali do ťažších pľúcnych problémov, ako je bronchitída. Toto pomáha aj pri znižovaní príznakov alergie a zlepšuje dýchanie tým, že znižuje zápal v nose.

Štyri ročné obdobia, jedno riešenie

S OMRON C102 Total 2v1 inhalátorom s nosnou sprchou sa ľahko pomáha predchádzať alebo liečiť upchatý nos, dráždivý kašeľ, alergické reakcie alebo iné respiračné problémy. Účinne lieči a poskytuje úľavu na rôzne ochorenia dýchacích ciest počas celého roka.

Bez chemických liečiv, jemné uvoľnenie

Nosná sprcha sa môže používať s fyziologickým roztokom, alebo určenými minerálnymi vodami a terapia trvá len 30 sekúnd! Nosná sprcha čistí nosovú dutinu a pomáha zmierňovať symptómy ochorení, ako je bežná chrípka, alergická rinitída alebo sinusitída. Spája sa s kompresorom a vytvára jemnú hmlu, ktorá uvoľňuje nos jemnejšie ako iné metódy. Veľkosť častíc v aerosole je optimálna pre horné dýchacie cesty.

Liečte respiračné problémy od pretrvávajúceho kašľa až po astmu

Inhalátor poskytuje účinnú liečbu ochorení dolných dýchacích ciest, ako je bronchitída, bronchiolitída, astma s príznakmi, ako je kašeľ, bolesť v krku alebo dýchavičnosť. Inhalátor transformuje tekuté lieky na aerosól s malými časticami, ktorý dopraví liečivá hlboko do celých pľúc.

Obsah balenia

Prístroj, nosná sprcha, inhalačná súprava, hadica 1m, náustok, adaptér na náustok, maska pre deti, maska pre dospelých, návod, záručný list.

Priebeh inhalácie

Princíp vytvárania aerosolu v nosných sprchách OMRON / Princíp vytvárania aerosolu v inhalátoroch OMRON

Veľkosť produkovaných častíc - efektívnosť terapie

Veľkosť častíc v aerosole určuje, kde v respiračnom systéme sa liek efektívne využije. Veľké častice nad 5 mikrometrov sa dostanú do úst, hrdla a do nosnej dutiny. To zvládne aj para z vriacej vody. Menšie častice, ktoré sa dostanú až do dolných dýchacích ciest, sú potrebné na liečbu priedušiek a dolných alveol. Sem sa dostanú častice so strednou hmotnosťou aerodynamického priemeru (MMAD) 3 mikrometre, ktoré vytvoríte len efektívnou inhalačnou súpravou.

Pri naparovaní vriacou vodou sa takto malé častice nedajú vytvoriť. S inhalátorom Vám nehrozí riziko obarenia sa a v prípade detí je ich spolupráca na terapii oveľa lepšia, keďže majú voľné ruky a oči a môžu sa tak hrať, alebo venovať pozornosť rozprávke, či inej obľúbenej činnosti.

Čistenie

 1. Použite komerčne dostupný dezinfekčný prostriedok. Postupujte podľa inštrukcií poskytnutých výrobcom dezinfekčného prostriedku
 2. Súpravu a jej časti omyte pod tečúcou vodou a pretrite jemnou handričkou, ktorá nepúšťa chĺpky
 3. Vo výnimočných prípadoch použite najjemnejšiu zubnú kefku a to aj na trysku, modrú vaporizačnú hlavicu a jej rôzne jemné záhyby

Poznámka: Nikdy nečistite benzénom, riedidlom alebo horľavou chemikáliou. Nikdy nezasúvajte rozširujúce predmety do trysky inhalačnej súpravy.

Dezinfekcia

Časti môžu byť vyvárané medzi 15 až 20 minútami. Po vyvarení starostlivo vyberte súčasti z vody, odstráňte nadbytočnú vodu a nechajte vyschnúť v čistom prostredí. (Podrobnosti nájdete v návode na použitie inhalátora.)

Skúste tiež ďalšie výrobky značky Omron, ktoré sú v kategóriách Zdravotnícky materiál, Zdravotná technika a Inhalátory. Výrobok je v zľave 16 %.

EAN: 4015672111219
Značka: Omron
Výrobca: CELIMED S.R.O.
Režim výdaja: Zdravotnícke prostriedky
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Originálny názov: OMRON C102 Total INHALÁTOR kompresorový s nosnou sprchou 1x1 set
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Doplňujúce informácie

EAN: 4015672111219
Značka: Omron
Výrobca: CELIMED S.R.O.
Režim výdaja: Zdravotnícke prostriedky
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Originálny názov: OMRON C102 Total INHALÁTOR kompresorový s nosnou sprchou 1x1 set
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia