NutriWorks Glycine 200 g

Instantný prášok obsahujúci čistú formu aminokyseliny L-Glycín. Hoci ide o …

Zobraziť viac

Instantný prášok obsahujúci čistú formu aminokyseliny L-Glycín. Hoci ide o tzv. neesenciálnu aminokyselinu, príjem L-Glycínu v suplementácii je veľmi dôležitý, najmä pre športovcov.

Tento produkt nie je momentálne dostupný.
 • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

 • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

  Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

5
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 2 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

L-glycín sa bez preháňania nazýva aminokyselinou 21. storočia. Význam L- glycínu pre náš organizmus je zrejmý už z toho, že je po L-glutamíne druhou najrozšírenejšou aminokyselinou v ľudskom tele a zohráva dôležitú úlohu prakticky v každej časti ľudského tela.

 • Nordic Quality = Made in Suomi + Swerige
 • Čistá, instantná forma
 • Neobsahuje umelé sladidlá
 • Regenerácia svalovej hmoty
 • Regenerácia kĺbov a chrupaviek
 • Obnovenie energetických zásob buniek
 • Upokojuje telo a vnútorné napätie
 • Upokojujúci a kvalitný spánok

L-Glycín = (Regenerácia x 1 000)2

V našom tele je L-Glycín nevyhnutný v tzv. procese proteosyntézy, čo je proces tvorby a obnovy svalovej hmoty, ako aj kolagénových a väzivových štruktúr. To však nie je všetko, L-Glycín sa spolu s L-arginínom a L-metionínom podieľa na prirodzenej tvorbe kreatínu vo svalových bunkách, ktorý sa následne využíva na obnovu bunkovej energie ATP.

L-glycín spolu s L-glutamínom tiež významne prispieva k obnove črevnej sliznice. L-Glycín slúži aj ako základ pre prirodzenú tvorbu superantioxidantu glutatiónu v organizme a podieľa sa na regulácii metabolickej syntézy zložiek využívaných mozgom a nervovou sústavou, preto sa využíva aj na podporu pokojného a kvalitného spánku.

Značka Nutriworks

Mladá, úspešná a veľmi dynamická. Takto možno charakterizovať fínsku značku Nutriworks z krajiny tisícich jazier. Značka bola založená v Helsinkách v roku 2009 a jej celková koncepcia je založená na modernom a etickom prístupe k športovej výžive, a to vo vzťahu k najnovším trendom a k zdravému životnému štýlu. Projekt značky vznikol aj ako reakcia na rastúci tzv. mainstreamový trend lacnej športovej výživy veľmi nízkej kvality.

NutriWorks tak predstavuje profesionálny koncept športovej výživy určený predovšetkým pre športové kluby, výživových poradcov a špecializovaných predajcov. Všetky produkty sa vyrábajú vo Fínsku a Švédsku v súlade s najvyššími štandardmi kvality. Hlavnou filozofiou značky je maximálna možná kvalita, funkčnosť, jednoduchosť a prijateľná cena. Výrobky sú ponúkané v dvoch líniách - biela línia je navrhnutá bez použitia umelých sladidiel a čierna línia s minimalizovaným obsahom umelých sladidiel.

Dávkovanie

5 g na deň (približne 1 odmerka). Dávkujte večer pred spaním. Prášok zmiešajte s vodou, smoothie alebo ho vmiešajte do jedla. Balenie obsahuje 40 porcií.

Upozornenie

Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dávku. Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu detí.

Zloženie

Glycínový prášok 100%.

Vyskúšajte tiež ďalšie výrobky značky NutriWorks, ktoré nájdete v kategóriách Energia, výdrž, regenerácia, Šport a Aminokyseliny. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Regenerácia.

Upozornenie:
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy.
EAN6430057980774
ZnačkaNutriWorks
Veľkosť balenia200 g
Forma  Prášok
Pre  Pre dospelých
Na čo je  Na kĺby a šľachy  Na normálnu funkciu svalov
Vlastnosti  Bez sladidiel
Príchuť  Bez príchute
Na čo je doplnok  Na poruchy spánku
Krajina pôvodu  Fínsko
Originálny názovGlycine 200g