Nutrilon 2 AR mliečna výživa v prášku (od ukončeného 6. mesiaca) 800 g

Špeciálna následná dojčenská výživa pre diétny režim pre dojčatá, ktore …

Zobraziť viac

Špeciálna následná dojčenská výživa pre diétny režim pre dojčatá, ktore vracaju. Dietetická potravina na osobitné medicínske účely používaná na odporúčanie a pod dohľadom lekára. Od ukončeného 6. mesiaca.

Môžete mať už dnes  viac info
Skladom 5+ks
V Pilulka Boxe už dnes od 12:00
Pilulka Expresom už dnes od 09:00
green_tree
Garantujeme doručenie do Vianoc. Zistite viac
15,90 €
Cena za 10 g: 0,20 €
 • Darčeky doručíme ešte dnes

  Darčeky doručíme ešte dnes

 • Nevhodný darček vymeníme zadarmo

  Nevhodný darček vymeníme zadarmo

 • Každodenná nádielka<br> v Adventnom PilulKalendári

  Každodenná nádielka<br> v Adventnom PilulKalendári

Nakupujte spoločne
Nutrilon 2 AR mliečna výživa v prášku (od ukončeného 6. mesiaca) 800 g
Hodnotenie produktu 5
plusIbalgin Rapidcaps 400 mg 30 kapsúl
Hodnotenie produktu 5
Nutrilon 2 AR mliečna výživa v prášku (od ukončeného 6. mesiaca) 800 g
+ Ibalgin Rapidcaps 400 mg 30 kapsúl
22,10 €
Nutrilon 2 AR mliečna výživa v prášku (od ukončeného 6. mesiaca) 800 g
+ Olynth HA 0,1% aer nao 10 ml
21,70 €
5
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 9 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
9x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
grckani , nutrilon

Špeciálne pokračovacie dojčenské mlieko Nutrilon 2 AR je určené na diétny režim pri výžive dojčiat s častým grckaním. Potravina na zvláštne lekárske účely na odporúčanie lekára. Zloženie je inšpirované výskumom materského mlieka, ktorému sa tím Nutrilonu s viac ako 500 vedcami a odborníkmi venuje už 40 rokov.

Karubín pomáha znižovať výskyt grckania

Obsahuje LCP mastné kyseliny (medzi nimi omega-3 kyseliny)

Zloženie podložené vedeckým výskumom

Vyvinuté na základe 40 rokov výskumu výživy detí

Čím je Nutrilon 2 AR prospešný?

 • Obsahuje špeciálnu prírodnú zložku karubín (vlákninu zo svätojánskeho chleba), ktorá zahusťuje obsah žalúdka a tak pomáha znižovať výskyt grckania.
 • Produkty pre deti so špecifickými výživovými potrebami obsahujú látky, ktorých účinky boli potvrdené klinickými štúdiami.
 • Obsahuje LCP mastné kyseliny (medzi nimi omega-3 kyseliny), ktorých množstvo zodpovedá odporúčaniam popredných špecialistov na výživu a je v súlade s legislatívou.
nutrilon , grckanie

Hodnotenie produktov

Kristýna H.

Doporučuji, perfektně napomáhá proti zvracení, potíže ustaly prakticky ihned.

Bronislava K.

Pro dětičky s refluxem je to to nejlepší mlíčko, které nám velmi pomohlo a pomáhá doteď, máme 10 měsíců.

Lenka S.

Výborný na reflux.

Stanislava H.

Barborka ho používá od narození a nedáme na něj dopustit; po jiných mlíčkách nám hodně ublinkávala. Nutrilon AR je pro nás jedničkou na trhu!

Ako správne mlieko pripraviť?

nutrilon ar

Vysterilizujte všetko používané náčinie a prevarte pitnú vodu určenú pre dojčatá. Nechajte ju v kanvici chladnúť asi 30 minút na približne 40 °C. Zodpovedajúce množstvo prevarenej vody (pozri tabuľku) vlejte do vysterilizova­nej fľaše.

nutrilon ar

Na dávkovanie vždy používajte priloženú odmerku. Prášok v nej zarovnajte pomocou špeciálneho plastového pásika vnútri obalu.

nutrilon ar

Do fľaše s vodou pridajte zodpovedajúce množstvo prášku (pozri tabuľku). Uzatvorte fľašu a dôkladne ju pretrepte (min. 10 sekúnd), kým sa prášok rozpustí. Odstráňte viečko a nahraďte ho sterilným cumlíkom.

nutrilon ar

Pred podávaním overte teplotu mliečnej zmesi kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a ihneď podávajte. Chuť je vzhľadom na obsah hydrolyzovanej bielkoviny mierne horkastá.

Dávkovanie

Vek bábätka

Voda na 1 dávku

Počet odmeriek na 1 dávku

Výsledná dávka

Odporúčaná denná dávka

Ako dlho vydrží 800 g balenie

6 – 8 mesiacov 240 ml 8 266 ml 4 × 266 ml mlieka 5 dní
9 – 10 mesiacov 240 ml 8 266 ml 3 × 266 ml mlieka 7 dní
11 – 12 mesiacov 240 ml 8 266 ml 2 – 3 × 266 ml mlieka 7 – 10 dní

Zloženie

Laktóza (z mlieka), sušené odtučněné mléko/odtučnené mlieko, rostlinné/rastlinné oleje (palmový, kokosový, řepkový/repkový, slunečnicový/slneč­nicový), demineralizovaná syrovátková bílkovina (z mléka)/srvátková bielkovina (z mlieka), galaktooligosacha­ridy (z mléka/mlieka), karubin/karobová guma (3,3 %), koncentrát syrovátkové bílkoviny/srvát­kovej bielkoviny (z mléka/mlieka), fosforečnan vápenatý, syrovátková bílkovina/srvátková bielkovina (z mléka/mlieka), rybí olej, fruktooligosacha­ridy, citran sodný, chlorid hořečnatý/horeč­natý, uhličitan vápenatý, citran draselný, chlorid draselný, cholin/cholín chlorid, olej z Mortierella alpina, kyselina L-askorbová, emulgátor (sójový lecitin/lecitín), inositol/inozitol, taurin/taurín, síran železnatý, L-tryptofan/tryp­tofán, síran zinečnatý/zinoč­natý, L-askorban sodný, L-karnitin/karnitín, cytidin/cytidín 5‘-monofosfát, DL-α-tokoferyl acetát, sodná sůl/soľ uridin 5‘-monofosfátu, antioxidant (askorbyl palmitát), D-pantothenát/pan­totenát vápenatý, adenosin/adenozín 5‘-monofosfát, sodná sůl/soľ inosin/inozín 5‘-monofosfátu, nikotinamid/ni­kotínamid, sodná sůl/soľ guanosin/guanozín 5‘-monofosfátu, síran měďnatý/meďnatý, DL- α-tokoferol, retinyl palmitát, thiamin/tiamín hydrochlorid, pyridoxin/pyridoxín hydrochlorid, riboflavin/ri­boflavín, kyselina pteroylmonoglu­tamová/ pteroylmonoglu­támová (kyselina listová), jodid draselný, síran manganatý/man­gánatý, seleničitan sodný, fytomenadion/fy­tomenadión, D-biotin/biotín, cholekalciferol, kyanokobalamin/ky­anokobalamín.

Upozornenie

Pripravenú stravu spotrebujte do 2 hodín. Nespotrebovanú stravu zlikvidujte. Nezohrievajte v mikrovlnnej rúre, môže dôjsť k obareniu dieťaťa. Nikdy nepridávajte do výživy viac odmeriek, ako je stanovené, ani čokoľvek iné. Používajte iba originálnu odmerku. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledne dodržiavať návod na prípravu aj uvedené odporúčania. Dohliadnite na hygienu prvých zúbkov predovšetkým pred spaním. Akékoľvek pochybnosti a otázky konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom.

Pozrite tiež ďalšie výrobky značky Nutrilon, ktoré sú v kategóriách Pokračovacie dojčenské mlieka a Detská výživa a nápoje. Produkt zrecenzovalo 9 zákazníkov a 100 % z nich by ho odporúčalo. Nutrilon 2 AR mliečna výživa v prášku (od ukončeného 6. mesiaca) 800 g je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom D1059. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Pokračovacie dojčenské mlieka.

EAN8590340129186
ZnačkaNutrilon
ŠÚKL kódD1059
Vlastnosti  A.R.  Antikolikové
Veľkosť balenia800 g
Vek6 - 12 mes.
Pre  Pre kojencov
Originálny názovNutrilon 2 AR mliečna výživa v prášku 1x800 g