Natura Siberica Lab Biome Hydration Odličovací čistiaci balzam 100 ml

Tento jemný odličovač s postbiotikami, skvalánom a fosfolipidmi čistí pleť bez podráždenia, chráni jej mikrobióm a zanecháva ju sviežu a vyváženú. Viac informácií

13,32 €
1,33 € / 10 ml
  • altSkladom 5 a viac kusov, Za 4 dni od 12:00 u vás. Viac informácií
  • <strong>Doprava ZADARMO</strong> pri nákupe nad <strong>59 €</strong>Doprava ZADARMO pri nákupe nad 59 €
Natura Siberica Lab Biome Hydration Odličovací čistiaci balzam 100 mlVšetko o produkteDoplňujúce informácieHodnotenie produktu
Natura Siberica Lab Biome Hydration Odličovací čistiaci balzam 100 mlVšetko o produkteDoplňujúce informácieHodnotenie produktu

Objavte magickú silu tohto účinného produktu s prírodnými zložkami, ktoré pomáhajú udržiavať pleť čistú a sviežu po celý deň. Tento základný odličovač nedráždi vašu pleť. Jedinečné postbiotické účinné látky a fermentované výťažky z koreňa angeliky a severského mulleinu pomáhajú podporovať mikrobióm vašej pleti a zároveň ju udržiavajú zdravú, úspešne chránia a viditeľne hydratujú.

Aktívne zložky:

  • Fosfolipidy: zjemňujú pokožku a pomáhajú znižovať jej citlivosť
  • Squalane 1 %: prirodzene získavaný z rastlín posilňuje ochrannú bariéru pokožky a zlepšuje jej tonus a pružnosť

Použitie

Vmasírujte do vlhkej pokožky, vyhnite sa oblasti očí. Opláchnite teplou vodou. Prírodný rastlinný extrakt posilňuje ochrannú bariéru pokožky a zlepšuje jej pružnosť a tonus.

Zloženie

Olej zo semien Helianthus Annuus, polyglyceryl-3 diizostearát, glycerylstearát, polyglyceryl-10 oleát, olej Prunus Amygdalus Dulcis, Cera Alba, polyglyceryl-3 kokoát, polyglyceryl-4 kaprát, polyglyceryl-6 ricínoleát, polyglyceryl-6 kaprylát, skvalán, olej zo semien Vitis Vinifera, kvasinky Lactobacillus, maltodextrín, lecitín, fosfolipidy, olej Glycine Soja, glykolipidy, steroly z Glycine Soja, tokoferyl-acetát, extrakt z koreňa Angelica Archangelica, filtrát z lyzátu Saccharomyces Ferment, extrakt z plodov Rubus Chamaemorus, extrakt z listov a stoniek Aralia Mandshurica*, Rhodiola Rosea Root Extract*, Tilia Cordata Flower Water*, Myrica Gale Flower/Fruit/Leaf/Twig ExtractWH, Calluna Vulgaris ExtractWH, Thymus Vulgaris ExtractWH, Parfum.

(*) Zložky z ekologického poľnohospodárstva

(WH) – Deriváty z voľne rastúcich rastlín z ekologického poľnohospodárstva

Skúste tiež ďalšie výrobky značky Natura Siberica, ktoré nájdete v kategóriách Kozmetika, Starostlivosť o pleť a Odličovanie. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Odličovanie.

Doplňujúce informácie

EAN
4743318144597
Krajina pôvodu
Starostlivosť o pleť
Veľkosť balenia
100 ml
Forma
Originálny názov
Lab Biome Hydration Odličovací čisticí balzám 100 ml
Výrobca
Eurobio Lab OÜ, Leiva 3, 12618, Tallin, info@eurobiolab.ee

Recenzie a skúsenosti s produktom

Ohodnoťte tento produkt ako prvý.