Mobvoi TicWatch Pro 5 GPS Elite Edition

Chytré a elegantné hodinky TicWatch Pro 5 GPS Elite Edition sú ideálnym …

Zobraziť viac

Chytré a elegantné hodinky TicWatch Pro 5 GPS Elite Edition sú ideálnym parťákom na vysokohorskú túru aj biketrial. Vďaka špičkovej lokácii pomôžu hodinky nájsť vašu polohu, nech sa vydáte za dobrodružstvom kamkoľvek po svete.

Tento produkt nie je momentálne dostupný.
 • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

 • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

  Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

Doprava zadarmo Doprava zadarmo
5
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 1 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Chytré hodinky TicWatch Pro 5 ako prvé na svete využívajú platformu Snapdragon W5+ Gen 1. Prechod z 12nm na 4nm proces znamená nielen dvojnásobný nárast výkonu, o 30 % menšiu veľkosť čipu, ale dokonca aj polovičnú spotrebu energie. V kombinácii s odolnou konštrukciou, ktorá spĺňa vojenskú certifikáciu MIL-STD-810H, a skutočne bohatou sadou funkcií, ktorá zahŕňa podporu BT 5.2, WiFi, NFC, širokú škálu geolokačných služieb, veľké množstvo senzorov a obrovskú batériu, ponúka tento model všetko, čo by ste mohli pri svojich dobrodružstvách potrebovať.

Dvojitý displej s prispôsobiteľným farebným podsvietením

Technológia Dual Display od spoločnosti Mobvoi využíva dva displeje. Základom je brilantný displej AMOLED, nad ktorým je druhý displej s úsporným napájaním. To umožňuje plynulé prepínanie medzi základným a inteligentným režimom, vďaka čomu majú hodinky výrazne dlhšiu výdrž batérie.

1,43“ Skvelý displej AMOLED:

 • Detailné rozlíšenie 466&quo; 466 pixelov (326 ppi)
 • Až 80 hodín na batériu v inteligentnom režime
 • Snímač okolitého svetla

Svietidlo s nízkou spotrebou batérie:

 • Vždy na displeji
 • Obnovuje sa každú sekundu
 • Až 45 dní na batériu v úspornom režime

Otáčacia korunka

Koniec si môžete ovládanie svojich inteligentných hodiniek naozaj užiť. Vďaka otočnej korunke je navigácia v menu a vlastne celé ovládanie hodiniek neuveriteľne pohodlné. V kombinácii s hmatovou odozvou je to to najlepšie, čo si môžete priať.

Prechádzajte aplikáciami, zvyšujte alebo znižujte hlasitosť hudby, ľahko približujte alebo odďaľujte mapy. Všetko jedným prstom. A funguje dokonca aj v bežných rukaviciach!

Ultra rýchle nabíjanie

Vďaka novej technológii rýchleho nabíjania môžete hodinky TicWatch Pro 5 ľahko nabiť z 0 na 65 % len za 30 minút. Ak sa ponáhľate, aj rýchle 15-minútové nabíjanie vám zabezpečí celodennú výdrž batérie.

Robustný, spoľahlivý a odolný

Hodinky TicWatch Pro 5 boli navrhnuté a vyrobené tak, aby bez problémov spĺňali vojenskú normu US-MIL-STD 810H. Odolajú rôznym záťažiam prostredia vrátane dažďa, piesku, ľadu, nárazov a vibrácií, a vydržia tak akékoľvek výzvy, ktoré sa vám postavia do cesty.

Obsah balenia:

 • TicWatch Pro 5
 • Extra remienok z pravej kože
 • Nabíjací kábel
 • Návod na obsluhu

Vyskúšajte tiež ďalšie výrobky značky Mobvoi, ktoré sú v kategóriách Smart hodinky, Elektro a Športové hodinky. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Športové hodinky.