Migralgin 20 tbl

Migralgin 20 tbl

Migralgin je analgetikum (liek proti bolesti), na zníženie horúčky a protizápalový liek (nesteroidové antiflogistikum/analgetikum). Migralgin obsahuje tri liečivá: paracetamol, kyselinu acetylsalicylovú a kofeín.

Skladom 1-5 ks Môžete mať už vo štvrtok 30. 1. možnosti doručenia
4,11 €
Nákupom získate 4.11 kreditov
4.8
5
4
3
2
1

Migralgin 20 tbl

LIEČIVÉ LÁTKY

  • Kyselina acetylsalicylová 250 mg, paracetamol 250 mg, kofeín 50 mg v jednej tablete.
  • Trojkombinácia liečivých látok je omnoho účinnejšia než použitie týchto látok jednotlivo. Kombinácia tiež skracuje čas nástupu analgetického účinku.
  • Paracetamol uľavuje od bolesti.
  • Kyselina acetylsalicylová uľavuje od bolesti a pôsobí protizápalovo.
  • Kofeín potlačuje príznaky únavy, podporuje duševnú činnosť a výkonnosť. Skracuje nástup účinku paracetamolu a kyseliny acetylsalicylovej a zosilňuje aj ich účinky.

LIEKOVÁ FORMA

  • tablety

VEĽKOSŤ BALENIA

  • 20 tabliet

VHODNÉ PRE

  • dospelých a dospievajúcich od 12 rokov.

KEDY POUŽIŤ?

  • Migréna: bolesť hlavy s aurou i bez aury
  • Tenzná bolesť hlavy

DÁVKOVANIE

  • 1 – 2 tablety až 3× denne. Interval medzi dávkami minimálne 4 hodiny. Tablety by sa mali užívať rozpustené v malom množstve vody alebo prehltnúť celé (nerozžuvané) a zapité dostatočným množstvom vody.
  • Neprekračujte dennú dávku 6 tabliet za 24 hodín.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE

  • Tehotné ženy môžu užívať Migralgin® iba v 1. a 2. trimestri tehotenstva, a to len na výslovné odporúčanie lekára.
  • Dojčiace ženy môžu užívať Migralgin® len krátkodobo na výslovné odporúčanie lekára.
  • Migralgin® je liek na vnútorné použitie. Pozorne si prečítajte príbalovú informáciu a poraďte sa s lekárom alebo lekárnikom.

Skúste tiež ďalšie výrobky značky Migralgin, ktoré sú v kategóriách Voľnopredajné lieky, Migréna a bolesť hlavy a Hlava a psychika. Tovar ohodnotilo 9 zákazníkov a 100 % z nich by ho odporúčalo. Migralgin 20 tbl je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom 2934A.

EAN: 5944705004480
Značka: Migralgin
ŠÚKL kód: 2934A
Velikost balení: 20 ks
Věk: >12 rokov
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Tableta
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Trápi ma: Bolesť hlavy, migréna
Originálny názov: Migralgin tbl 1x20 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

4.8
5
4
3
2
1

Hodnotenie produktov

Zdenka M. 16. 12. 2019 19:26
Na bolesť hlavy mi zaberajú jedine tieto tabletky, preto ich musím mať vždy pri sebe
Július O. 6. 12. 2019 16:46
Vždy mi pomôže pri bolesti.
Blanka L. 3. 12. 2019 21:28
zaberá
Eva B. 29. 11. 2019 16:33
Účinkuje, ale nevyhovuje mi, keďže obsahuje kofeín, takže večer ho už nemôžem užívať, ak sa chcem vyspať
Jana S. 27. 11. 2019 19:36
nezabral
Marcela G. 21. 11. 2019 21:09
zatial zabrala v dosť kratkom čase
Ján M. 7. 11. 2019 16:14
najlepšie tabletky čo mi zaberajú proti migréne
Tünde G. 27. 10. 2019 12:29
výborný
Gabriela D. 8. 3. 2018 16:26
Spokojnosť :)

Doplňujúce informácie

EAN: 5944705004480
Značka: Migralgin
ŠÚKL kód: 2934A
Velikost balení: 20 ks
Věk: >12 rokov
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Tableta
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Trápi ma: Bolesť hlavy, migréna
Originálny názov: Migralgin tbl 1x20 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia