Lícenky - Pre dospelých (2 produktov)

Chcete vniesť zdravú farbu do tváre? Lícenky sú ideálnym riešením ako na tvári prebudiť život. Existuje niekoľko typov líceniek, ktoré sa líšia svojou textúrou, formou a spôsobom aplikácie. Tu sú tie najbežnejšie:

Typy líceniek

Krémová lícenka: …

Zobraziť viac

Chcete vniesť zdravú farbu do tváre? Lícenky sú ideálnym riešením ako na tvári prebudiť život. Existuje niekoľko typov líceniek, ktoré sa líšia svojou textúrou, formou a spôsobom aplikácie. Tu sú tie najbežnejšie:

Typy líceniek

Krémová lícenka: Má hustejšiu a krémovú konzistenciu, ktorá sa ľahko rozotiera na pokožke. Poskytuje prirodzený vzhľad a hydratáciu. Je ideálna pre suchú a normálnu pleť.

Prášková lícenka: Je vo forme prášku a obvykle sa aplikuje pomocou štetca. Poskytuje matný vzhľad a často sa používa na kontúrovanie a tvarovanie tváre. Je vhodná pre mastnejšiu pleť.

Tekutá lícenka: Má ľahkú a tekutú konzistenciu. Obvykle je k dispozícii vo forme pumpičky alebo tuby. Poskytuje prirodzený vzhľad a ľahko sa rozotiera. Je vhodná na rôzne typy pleti.

Gélová lícenka: Má gélovú konzistenciu a často obsahuje vodné zložky. Poskytuje svieži a osviežujúci vzhľad. Je ideálna pre pleť potrebujúcu hydratáciu a osvieženie.

Ako vybrať odtieň lícenky?

Zamerajte sa na odtieň svojej pleti. Vyberte taký odtieň, ktorý je čo najprirodzenejší alebo o niekoľko odtieňov tmavší ako vaše prirodzené sfarbenie pleti. Môžete sa poradiť s odborníkmi v kozmetických obchodoch alebo sa pozrieť na online recenzie a vzorkovníky produktov. Zohľadnite aj typ pleti. Pokiaľ máte suchú pokožku, siahnite po lícenke s hydratačnými zložkami.

Ako nanášať lícenku?

  1. Pred aplikáciou lícenky pleť vyčistite, naneste hydratačný krém a počkajte, až sa vstrebe. Môžete použiť make-up.
  2. Naneste lícenku. Začnite na lícnych kostiach a jemne nanášajte lícenku smerom ku spánkom.
  3. Vždy začínajte s malým množstvom produktu a postupne ho pridávajte, aby ste dosiahli požadovaný efekt.
  4. Po aplikácii jemne rozotierajte lícenku prstami alebo make-up hubkou. Podľa toho, akú má konzistenciu. Dosiahnete tak rovnomerné rozloženie a prirodzený vzhľad.
  5. Každému vyhovuje niečo trochu iné, preto sa nebojte experimentovať. Lícenku nanášajte pozdĺž lícnych kostí, alebo len na jabĺčka na tvári. Zavadiť môžete trochu aj o nos :)

Najlepšie hodnoteným výrobkom je Revolution X Emily In Paris In The Spotlight Powder Highlighter, rozjasňovač. Zákazníci si obľúbili rady Attitude, Revolution a Ex1 cosmetics.

Lícenky - Pre dospelých - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Lícenky - Pre dospelých ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Lícenky - Pre dospelých na 98 %
Recenzia produktu: NYX Professional Makeup Matte Bronzer - Medieum 9.5 g
5 / 1x
Jiný bronzer prostě už používat nechci! A to jsem jich zkusila mnoho. Tento používám už 2-3 roky a je opravdu můj nejoblíbenější. Nedělá fleky, je výborně pigmentovaný a vypadá prostě dobře!
Recenzia produktu: Revolution Re-Loaded Ballerina, lícenka 7.5 g
5 / 1x
Přirozená barva - rose.
Recenzia produktu: NYX Professional Makeup Highlight & Contour Pro Palette, Kontúrovacia paletka 21.6 g
4.7 / 33x
"Skvělá paletka, moc jsem si ji oblíbila. Je škoda, že se nedělá i v nějakém menším cestováním balení, to bych určitě ocenila a věřím, že i mnoho z nás. Tmavší odstíny mají opravdu výbornou pigmentaci. Opravdu stačí na štětec nanést málo a poté ještě trochu sklepat, protože pigmentace je opravdu výborná. Řekla bych, že rozjasňovač by naopak mohl být více pigmentovaný. Přijde mi, že ten lesk se ztrácí, ale pro přirozený glow efekt je skvělý. I světlejší odstíny by mohly být více pigmentované, protože tam naopak štětec musí opravdu zarýt, abychom na štětce něco měli. Musím ale vyzdvihnout širokou škálu odstínů, takže si z této paletky vybere opravdu každý, což je určitě velké plus. Stíny nepráší, což je další plus. Paletku můžeme použít na běžné líčení doma, ale řekla bych, že i vizážistky z ní budou nadšené. Takže poměr/cena/výkon úplně super a mohu jen doporučit." Testováno prostřednictvím All2test.com.

Pozrite sa na produkty z kategórie Lícenky zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Lícenky zoradené od najlacnejších. V kategórii Lícenky nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.