Lauben VacuFit Blender VB01 Vákuový mixér

Lauben VacuFit Blender VB01 Vákuový mixér

Vákuový mixér, smoothie maker, 3 rýchlosti, automatické odsatie vzduchu, dve mixovacie nádoby a dve prenosné vákuové fľaše súčasťou balenia, vyrobené z odolného tritanu – všetky odnímateľné časti sú vhodné do umývačky.

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Lauben VacuFit Blender VB01 Vákuový mixér

Zažite revolúciu v mixovaní s Lauben VacuFit® Blender. Vákuový mixér, ktorý suroviny spracováva bez použitia vzduchu, ponúka oproti klasickým mixérom lepší výsledok vo všetkých smeroch. Lauben VacuFit® Blender funguje na princípe technológie VacuFit®. Pomocou vákuovej pumpy odsaje z nádoby vzduch a až potom suroviny rozmixuje.

Metóda mixovania bez prístupu vzduchu so sebou nesie množstvo benefitov. Pri klasickom mixovaní dochádza k oxidácii a potraviny sa rýchlejšie kazia. Oproti tomu vákuovanie pomáha v potravinách zachovať všetky živiny a vitamíny. Takto rozmixovaným ingredienciám zostane ich pôvodná farba a aróma, majú krémovejšiu konzistenciu a vydržia vám dlhšie čerstvé. Zdravé smoothie si tak môžete pripraviť pokojne večer a vychutnať si ho až ráno po ceste do práce.

Na prenos vám poslúžia praktické keep cupy, ktoré sú súčasťou balenia. Odnímateľné časti sú navyše vyrobené z odolného a ľahkého tritanu, chod zaisťuje tichý motor a všetky jeho komponenty je možné umývať v umývačke riadu.

Nádoba na mixovanie aj oba prenosné keep cupy sú vyrobené z tritanu. Tritan je špeciálny materiál certifikovaný pre styk s potravinami, ktorý oproti klasickému plastu neobsahuje zlúčeninu BPA a je tak absolútne zdravotne neškodný. Je odolný proti nárazu a teplu, a teda ho je možné bez problému umývať v umývačke riadu. Tritan je ľahký, takže keep cup môžete pokojne celý deň nosiť v kabelke alebo batohu.

Večer pripravené, ráno čerstvé

Technológia VacuFit® spočíva v tom, že pred samotným mixovaním vysaje z mixovacej nádoby vzduch pomocou vákuovej pumpy. Vďaka tomu vám potraviny v chladničke vydržia omnoho dlhšie.

Maximum živín a vitamínov

Technológia VacuFit® pomáha vďaka absencii vzduchu pri mixovaní zachovávať vitamíny a živiny v potravinách a dokáže extrahovať aj tie ťažko dosiahnuteľné, napríklad z orieškov alebo byliniek.

Dlhšia trvanlivosť

Vákuovanie potravín až päťkrát predlžuje ich trvanlivosť, pretože pri ňom nedochádza k oxidácii, počas ktorej sa ovocie a zelenina kazia. S Lauben VacuFit® Blender si môžete zdravú desiatu pripraviť aj dopredu a v chladničke ju nájsť presne tak, ako ste ju tam uložili.

Krémovejšia konzistencia

Vďaka technológii VacuFit®, teda mixovaniu bez prístupu vzduchu, nedochádza ani po dlhšom čase k separácii dužiny od vody, ako sa občas deje pri smoothies z obyčajných mixérov. S Lauben VacuFit® Blender docielite dokonalú krémovú konzistenciu.

Zbohom, hnedé avokádo

Mixovanie vo vákuu prebieha bez prístupu vzduchu, takže aj potraviny, ktoré inak podliehajú rýchlej oxidácii, si zachovajú svoju pôvodnú farbu a čerstvosť.

Tichý chod

Motor poháňajúci mixér pracuje oproti klasickým mixérom pomerne ticho a v domácnosti toľko neruší.

Pozrite tiež ďalšie produkty značky Lauben, ktoré sú v kategóriách Príprava detských príkrmov, Smoothie mixéry a Mixéry a roboty. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Smoothie mixéry.

EAN: 4260645680005
Značka: Lauben
Veľkosť balenia: 1 ks
Originálny názov: Lauben VacuFit Blender VB01
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 4260645680005
Značka: Lauben
Veľkosť balenia: 1 ks
Originálny názov: Lauben VacuFit Blender VB01
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia