Lansinoh Štartovací set dojčenských fliaš 5 ks

Lansinoh Štartovací set dojčenských fliaš s NaturalWave® cumlíkmi je ideálne …

Zobraziť viac

Lansinoh Štartovací set dojčenských fliaš s NaturalWave® cumlíkmi je ideálne balenie prispôsobené potrebám pri kŕmení dieťaťa. Balenie obsahuje všetky dostupné veľkosti cumlíkov Natural Wave® s pomalým (S), stredným (M) a rýchlym (L) prietokom ako aj obe veľkosti dojčenských fliaš 160 ml a 240 ml.

Tento produkt nie je momentálne dostupný.
 • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

 • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

  Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

5
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 1 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Denne uľahčí kŕmenie
100%
Kvalita výrobku
80%
Praktické použitie
80%

Lansinoh NaturalWave® cumeľ bol špeciálne vyvinutý pre dojčené deti. Vďaka extra mäkkému a pružnému silikónu sa prispôsobuje podnebiu dieťaťa a umožňuje mu udržiavať jeho prirodzené sacie pohyby. Uľahčuje striedanie dojčenia z prsníka s kŕmením z fľaše a späť. Klinická štúdia potvrdzuje, že riziko zámeny bradavky s cumlíkom je vďaka nemu znížená.

NaturalWave® cumle sú vyrobené zo 100% silikónu. Vrchol cumlíka reguluje tok mlieka. Systém AVS redukuje množstvo prehĺtaného vzduchu čím znižuje možnosť koliky.

Materské mlieko je tou najlepšou výživou pre každé dieťa. Odporúča sa, aby ste strávili šesť až osem týždňov pravidelným dojčením pred zavedením fľaše.

Taktiež je dobré prediskutovať všetky možnosti so zdravotníkom alebo s poradcom na dojčenie, ktorý vám najlepšie odporučí kedy je dobré použiť fľašu, keďže to závisí na individuálnej situácii každej matky. Je tiež dôležité nadobudnúť istotu, že ??sa vaše dieťa vráti k prsníku, keď prídete domov. Voľba správnej fľaše je preto rozhodujúcim elementom, aby sa zabránilo tzv. zmätku z cumľa (nipple confusion).

Lansinoh Štartovací set dojčenských fliaš obsahuje:

 • 1x Dojčenská fľaša 160ml
 • 1x Dojčenská fľaša 240ml
 • 3x NaturalWave cumeľ s pomalým (S), stredným (M) a rýchlym (L) prietokom

Lansinoh fľaše sú kompatibilné v celom rozsahu Lansinoh produktov.

Pozrite tiež ďalšie výrobky značky Lansinoh, ktoré nájdete v kategóriách Potreby pre kŕmenie, Detské fľaše, hrnčeky a Matka a dieťa. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Sady detských fliaš.

EAN5060420232448
ZnačkaLansinoh
Materiál cumlíkov a náustkov  Silikón
Veľkosť balenia5 ks
Originálny názovLANSINOH START.SET DOJ.FLIAS S CUML.