LAMAX Clips1 ANC špuntové slúchadlá, biele

Hybridní ANC funkce – potlačení okolního hluku, Transparency mode (mód …

Zobraziť viac

Hybridní ANC funkce – potlačení okolního hluku, Transparency mode (mód propustnosti), herní režim s nízkou latencí, podpora hlasových asistentů (Siri, Google Assistant, ovládání skladeb (přehrát/pozastavit, další/předchozí skladba), ovládání hlasitost, integrovaný mikrofon (ovládání telefonních hovorů - přijímání / odmítání a ukončení hovoru), možnost používání pouze jednoho sluchátka, ukazatel nabíjení, ergonomická konstrukce, odolné proti potu a vlhkosti.

Môžete mať už dnes  viac info
2ks skladom
V Pilulka Boxe už dnes od 19:00
Pilulka Expresom už dnes od 12:00
60,90 €
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

    Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

    Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

    Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

Nakupujte spoločne
LAMAX Clips1 ANC špuntové slúchadlá, biele
plusLAMAX Clips1 ANC Špuntové slúchadlá, čierne
LAMAX Clips1 ANC špuntové slúchadlá, biele
+ LAMAX Clips1 ANC Špuntové slúchadlá, čierne
121,80 €
LAMAX Clips1 ANC špuntové slúchadlá, biele
+ LAMAX Blaze2 Náhlavné bezdrôtové slúchadlá, čierna
94,80 €

Ak občas potrebujete uniknúť z reality každodenného života do svojho vlastného sveta, potom sú pre vás LAMAX Clips1 ANC tou najlepšou voľbou. Bezdrôtové slúchadlá do uší sú vybavené špičkovým hybridným ANC pre dokonalé potlačenie okolitého hluku, aby vás pri počúvaní nič nerušilo. Akonáhle však potrebujete vnímať, čo sa deje okolo vás, do hry vstupuje režim Transparency. Môžete nerušene počúvať až 10 hodín, pričom ďalších 34 hodín vám poskytne puzdro. Na nabíjanie sa používa kábel USB-C. Slúchadlá sa automaticky spárujú so zariadením v okamihu vďaka rozhraniu Bluetooth 5.3. Kodek AAC zabezpečuje dokonalú kvalitu a čistotu zvuku a režim Low Latency Gaming Mode poskytuje lepší pôžitok z hier a filmov. Všetko ovládate dotykom na slúchadlách a pri telefonovaní oceníte kvalitu zabudovaného mikrofónu. Slúchadlá podporujú aj hlasových asistentov.

Vlastný svet, a pritom v akcii

Uzamknite sa vo vlastnom svete a vychutnajte si svoje obľúbené skladby tak, aby ste dokonale počuli každý akord a mali pocit, že umelec je priamo vedľa vás vďaka hybridnému ANC. Dokonalé potlačenie okolitého hluku pomocou 3 vyhradených mikrofónov v každom slúchadle až o 40 dB bez skreslenia zvuku. V porovnaní s bežným ANC kombinuje hybridný systém mikrofóny smerujúce dovnútra a von, aby spoľahlivejšie potláčal okolitý hluk v širšom rozsahu. Môžete si tak lepšie vychutnať hudbu a pri rozhovore zreteľne počuť každé slovo. Akonáhle však potrebujete počuť, keď na vás niekto hovorí, a to z dôvodu bezpečnosti, potrebujete režim Transparency. Režim Priehľadnosť zosilňuje mikrofóny, takže môžete počuť, čo sa deje okolo vás, bez toho, aby ste si museli odložiť slúchadlá.

Skvelý zvuk v parádnom balení

Úžasne čistý a vyvážený zvuk z kodeku AAC. Ak ste hráč alebo milovník filmov, ohromí vás herný režim s nízkou latenciou. Veční používatelia telefónov si zamilujú superkvalitný mikrofón, preto majte telefón v taške a slúchadlá v ušiach. Sú totiž citlivé na dotyk. Perfektným bonusom k tomu všetkému je, že slúchadlá vyzerajú skvele, či už idete do práce, športujete, alebo nebodaj idete na podujatie. A za zmienku určite stojí aj to, že spolupracujú so službami Siri a Google Assistant.

Kvalita so špičkovou výdržou

Ergonomicky navrhnuté slúchadlá vám dokonale padnú do ucha a automaticky sa bezdrôtovo spárujú s akýmkoľvek vaším zariadením rýchlosťou blesku vďaka technológii Bluetooth 5.3, ktorou sa môžu pochváliť len tie najpokročilejšie modely. Jednoducho superkvalitné slúchadlá, ktoré navyše vydržia až 10 hodín na jedno nabitie, pričom ďalších 34 hodín sa ukrýva v puzdre. To je spolu 44 hodín senzačného zvuku. Potom už stačí len nabiť puzdro, ktoré si môžete dať do vrecka, prostredníctvom USB-C.

Hybridný ANC

Dokonalé potlačenie okolitého hluku až do 40 dB vďaka 3 vyhradeným mikrofónom v každom slúchadle. Kombinácia mikrofónov smerujúcich dovnútra a von spoľahlivo potláča okolitý hluk v širšom rozsahu než bežné ANC bez skreslenia zvuku.

Transparentný režim

Režim, ktorý umožňuje väčšiu priepustnosť okolitých zvukov na zvýšenie bezpečnosti, napríklad pri športe. Vďaka zosilneniu mikrofónov je všetko okolo vás lepšie počuť, takže môžete komunikovať s ľuďmi okolo seba bez toho, aby ste si museli odložiť slúchadlá.

Vysoká výdrž

Na jedno nabitie môžu slúchadlá fungovať až 10 hodín, pričom ďalších 34 hodín sa ukrýva v puzdre, čo predstavuje celkovo 44 hodín. Nabíjanie prebieha prostredníctvom kábla USB-C.

Bluetooth 5.3

Pripojí sa k vášmu zariadeniu bezdrôtovo prostredníctvom moderného rozhrania Bluetooth 5.3 s dosahom až 15 metrov.

Kryštálový zvuk

V tejto kategórii by ste len ťažko hľadali lepší zvuk. Vysokokvalitné meniče, technológia LAMAX BeatBass® a navyše hi-tech kodek AAC (Advanced Audio Coding), takže si môžete vychutnať výkonnú skladbu aj hovorené slovo.

Herný režim s nízkou latenciou

Všetci hráči a milovníci filmov sa môžu radovať, slúchadlá majú herný režim! Minimálna latencia a špičkový zvuk z nich robia prvotriedne všestranné zariadenie.

Dotykové ovládanie

Telefón môže zostať v taške a slúchadlá v ušiach, skladby, hovory a hlasitosť sa ovládajú dotykom.

Kvalitný mikrofón

Kvalitné mikrofóny vám umožnia mať voľné ruky pri každom hovore a prehrávaní. Môžete cez ne dokonca chatovať s hlasovými asistentmi a budú fungovať, aj keď budete mať v ušiach len jedny slúchadlá.

Malé puzdro na prenášanie

Moderné dizajnové slúchadlá môžete používať k obleku alebo na ranný beh. Nabíjacie puzdro sme navyše vyrobili tak malé, že vám vo vrecku nebude vôbec prekážať a môžete ho nosiť všade so sebou.

Pozrite tiež ostatné výrobky značky LAMAX, ktoré sú v kategóriách Šport - zábava, Šport a Elektro. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii True wireless.

Ohodnoťte tento produkt ako prvý.

Upozornenie:
Upozornenie: Z hygienických dôvodov tovar nemožno vrátiť, a to ani v lehote 14 dní od zakúpenia.
EAN8594175359411
ZnačkaLAMAX
Farba  Biela
Výdrž batérie<44 hod.
Nabíjanie  USB
Originálny názovLAMAX Clips1 ANC- špuntová sluchátka - bílé
Na stiahnutieUžívateľská príručka