Penco L-arginin 120 kapsúl

Penco L-arginin 120 kapsúl

Špička medzi arginínmi na trhu. Obsahuje iba L-arginínovú bázu (99 % L-arginínu). Iné formy, ako napríklad L-arginín hydrochlorid, majú nižší obsah arginínu.

Môžete mať už dnes možnosti doručenia Skladom 5+ ks
20,90 €
Cena za 1 kapsulu: 0,17 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za 0 €

Vlastnosti:

  • Zvyšuje prietok krvi do svalového tkaniva
  • Zvyšuje odstraňovanie kyseliny mliečnej z prepracovaného svalu
  • Stimuluje imunitný systém
  • Zvyšuje sexuálnu výkonnosť

L-arginín je dôležitá aminokyselina, ktorá sa podieľa na mnohých fyziologických procesoch v tele vrátane delenia buniek, hojenia rán, odstraňovania amoniaku z krvi, imunitných reakcií a vylučovania dôležitých hormónov, najmä rastového hormónu. Hladiny rastového hormónu dosahujú vrchol v období dospievania a s pribúdajúcim vekom klesajú, čo spôsobuje nárast tukového tkaniva a pokles svalového tkaniva a imunity. Jeho sekrécia je stimulovaná L-arginínom v každom veku.

Prírodnými zdrojmi arginínu sú hydinové mäso, celozrnný chlieb, ovsená múka, pražená kukurica, orechy, slnečnicové a sezamové semená.

Telo využíva arginín na produkciu oxidu dusnatého, ktorý je jednou z najdôležitejších látok, ktoré rozširujú (rozširujú) cievy a zvyšujú prietok krvi cievami. Tento účinok je rozhodujúcim faktorom pri používaní arginínu v športe a lekárskej praxi. Rozšírené cievy umožňujú nielen intenzívnejší prísun kyslíka a ďalších živín do svalu a jeho rýchlejší rast, ale aj rýchlejšiu regeneráciu namáhaného svalu zlepšením odvodu kyseliny mliečnej.

Arginín sa v súčasnosti používa aj na liečbu kardiovaskulárnych ochorení a impotencie spôsobenej zníženým prietokom krvi cievami. Príklady úspešných aplikácií zahŕňajú zníženie výskytu bolesti pri angíne pektoris, urýchlenie hojenia popálenín a zvýšenie plodnosti u mužov. Športovci môžu L-arginín úspešne používať na podporu rastu kvalitnej svalovej hmoty.

Dávkovanie

Dospelí 3 až 4 kapsuly denne, zapiť vodou. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Upozornenie

Nie je určený pre deti a neodporúča sa tehotným a dojčiacim ženám, osobám s Crohnovou chorobou, ochorením obličiek, rakovinou a reumatoidnou artritídou. Aj diabetici by sa mali pred jeho použitím poradiť so svojím lekárom.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento výrobok nie je určený na nahradenie pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí! V prípade akýchkoľvek ťažkostí po užití prípravku ho prestaňte používať. Skladujte a uchovávajte v suchu pri teplote do 25 OC v uzavretej nádobe. Spotrebujte do 3 mesiacov od otvorenia balenia.

Upozornenie pre alergikov: výrobok môže obsahovať stopy mlieka, sóje, lepku a vaječného bielka.

Pozrite tiež ostatné produkty značky Penco, ktoré nájdete v kategóriách Aminokyseliny, Šport a L-Arginin. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii L-Arginin.

EAN: 8594000861355
Značka: Penco
Forma: Tvrdé tobolky
Na čo je doplnok: Na podporu imunity, Na funkciu krvných ciev, Na správnu hladinu hormónov
Veľkosť balenia: 120 kapsúl
Originálny názov: L-ARGININ 120 tobolek
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame vám tieto podobné produkty

EAN: 8594000861355
Značka: Penco
Forma: Tvrdé tobolky
Na čo je doplnok: Na podporu imunity, Na funkciu krvných ciev, Na správnu hladinu hormónov
Veľkosť balenia: 120 kapsúl
Originálny názov: L-ARGININ 120 tobolek
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia