Isla Medic hydro+ Pastilky na cmúľanie 20 ks

Pastilky s hydrogél komplexom s kyselinou hyalurónovou a bylinným islandským …

Zobraziť viac

Pastilky s hydrogél komplexom s kyselinou hyalurónovou a bylinným islandským lišajníkom chránia sliznicu úst a hrdla. Odstraňujú problémy spojené s nachladnutím a bolesťou v krku (škrabanie, pálenie, chrapot). Chránia sliznicu úst, je možné ich používať aj pri suchosti v ústach.

Tento produkt nie je momentálne dostupný.
 • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

 • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

  Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

5
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 1 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Zloženie

Hydrogél komplex (karbomer, xantánová guma a kyselina hyalurónová) obsiahnutý v pastilkách vytvára na podráždenej sliznici, vďaka vysokej schopnosti viazať vodu (polysacharidová xantánová guma) a schopnosti zadržiavať vodu (gélová zložka karbomeru) ochranný film.

Kyselina hyalurónová vytvára na povrchu slizinice hrdla a úst ochranný zvlhčujúci film.

Extrakt islandského lišajníka pochádzajúceho z drsnej klímy ďalekého severu obsahuje viac ako 80 % mucinov (hlienovitých látok). Tie sa uvoľňujú pri cmúľaní pastiliek a ako ochranný balzam sa blahodárne rozprestrú po sliznici úst a po celom nosohltane. Vďaka zvýšenej stimulácii slín sa podráždená sliznica môže lepšie regenerovať a rýchlejšie uzdravovať. Zmiernené sú typické ťažkosti spojené s nachladnutím a bolesťou v hrdle, tj škriabanie/ pálenie v hrdle a zachrípnutie, ako aj problémy s prehĺtaním.

Použitie

 • Na zmiernenie typických príznakov spojených s prechladnutím a bolesťou v hrdle, ako je škriabanie/pálenie v hrdle a pri zachrípnutí
 • Pri suchosti v ústach a podráždení hlasiviek

Tieto ťažkosti môžu byť, okrem iného, výsledkom suchého (neproduktívneho) dráždivého kašľa ako sípavý/chrčavý kašeľ spôsobený podráždenou a suchou sliznicou.

Dávkovanie

Užívanie dospelí a deti od 6 rokov: denne podľa potreby maximálne 6 pastiliek, nechať rozpustiť v ústach. Každá pastilka obsahuje 1,05 g náhradných sladidiel = 0,09 BE (chlebovej jednotky). Pastilky sa môžu v prípade potreby užívať aj dlhodobo.

Upozornenie

Pokiaľ sa príznaky zhoršia (napr. horúčka, bolesť kĺbov) alebo sa do 3 dní nezlepšia, navštívte svojho lekára. Určené pre deti od 6 rokov.

Skúste tiež ďalšie produkty značky Isla, ktoré nájdete v kategóriách Výživové doplnky, Zdravotnícky materiál a Imunita. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Dutina ústna a hrdlo.

EAN4104480462030
ZnačkaIsla
Veľkosť balenia20 ks
Vek>6 rokov
Pre  Pre dospelých  Pre deti
Režim výdaja  Doplnok stravy
Na čo je doplnok  Na chrípku a nachladenie
Originálny názovISLA MEDIC hydro+ pastilky 1x20 ks