Herbavera Slivovicové mazání s konopím 200 ml

Valašská slivovica je tradičný a univerzálny prostriedok v boji proti všetkým …

Zobraziť viac

Valašská slivovica je tradičný a univerzálny prostriedok v boji proti všetkým neduhom a trápeniam. Masáž slivovicovou masťou má výborné účinky na pokožku a uvoľnenie pohybového ústrojenstva.

Tento produkt nie je momentálne dostupný.
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

    Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

    Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

    Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

5
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 1 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Má kvalitné zloženie
100%
Príjemná vôňa
100%
Dobre sa rozotiera a vstrebáva
100%

Valašská slivovica je tradičný a univerzálny prostriedok v boji proti všetkým neduhom a trápeniam. Masáž slivovicovou masťou má výborné účinky na pokožku a uvoľnenie pohybového ústrojenstva.

Slivovicova masť obsahuje valašsku slivovicu, pagaštan konský a kostihoj. Slivovicová masť s konopou je nový, jedinečný výrobok založený na skúsenostiach ľudových tradicií.

Slivovica doplnená účinkom pagaštana konského, kostihoja a zmesí tajných bylín je pravým potešením pre unavené telo. Masáž balzamom je dobrým pomocníkom s ošetrením namoženého chrbta, šliach, svalov a lokálnych opuchoch. Rýchlo vyvoláva intenzívne osvieženie a prekrvenie, čím zvyšuje pôsobenie účinných látok a urýchľuje regeneráciu.

Masť oproti čisto liehovým prípravkom nevysušuje pokožku. Konopný olej a konopné výťažky majú výborné pôsobenie na pokožku a zvyšujú pôsobenie celého prípravku.

Vyskúšajte tiež ostatné produkty značky Herbavera, ktoré nájdete v kategóriách Kozmetika, Masážne prípravky a Telová kozmetika. Výrobok je v súčasnosti v zľave 48 %. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Masážne prípravky.

EAN8594009476840
ZnačkaHerbavera
Veľkosť balenia200 ml
Forma  Masť
Pre  Pre mužov  Pre ženy
Vlastnosti  Regeneračný
Originálny názovHERBAVERA Slivovicové mazanie s konope 200ml