H4 repar it 50ml

H4 repar it 50ml

Unikátny prírodný prípravok, ktorý inovatívnym a vyváženým zložením hojivých, upokojujúcich a regenerujúcich zložiek pomáha riešiť problémy s hemoroidmi a udržiava pokožku konečníka v dobrom zdravotnom stave. REPAR.IT H4™ má vysokú úspešnosť v potláčaní problémov s hemoroidmi aj bez potreby ďalšej doplnkovej terapie.

Skladom 5+ ks Môžete mať už dnes možnosti doručenia
18,31 €
Cena za 10 ml: 3,19 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
V košíku máte 0 ks za 0 €
Nákupom získate 18.31 kreditov
4.57
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča
5
4
3
2
1
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča
4.57
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča
5
4
3
2
1
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča

H4 repar it 50ml

hemoroidy

H4 repar it 50 ml

Unikátny prírodný prípravok vyrobený podľa tradičnej osvedčenej receptúry s dôrazom na výrazné účinky dubovej kôry a dôsledne vybraných liečivých bylín. Inovatívnym a vyváženým zložením hojivých, upokojujúcich a regenerujúcich zložiek, ktoré sú ľahko vstrebateľné, pomáha riešiť problémy s hemoroidmi a udržiava pokožku konečníka v dobrom zdravotnom stave. REPAR.IT H4™ má vysokú úspešnosť v potláčaní problémov s hemoroidmi aj bez potreby ďalšej doplnkovej terapie.

Účinnosť sa prejaví u 80 – 90 % pacientov

Jednoduchá aplikácia iba 1x denne

Vhodný aj pri pokročilých štádiách hemoroidov

Účinok prípravku REPAR.IT H4™je postavený na vynikajúcom prieniku dubovej kôry a hojivých bylinných látok cez sliznicu konečníka až k rozšíreným a zapáleným kapiláram v hĺbke tkaniva, ktoré obkolesuje oblasť konečníka. Dubová kôra a bylinné látky potláčajú zápal, ktorý je pri hemoroidoch hlavným problémom.

Dobrý prienik týchto látok zabezpečuje alkohol, ktorý zabezpečuje prestup hojivých zložiek aj do hlbších štruktúr okolia konečníka, kam sa účinné látky z čípkov alebo mastí nedostanú. Zároveň pôsobí vazokonstrikčne (sťahuje rozšírené kapiláry) a dezinfekčne. Unikátne zložky roztoku pomáhajú sliznicu konečníka regenerovať a pôsobia upokojujúco. Mentol pôsobí na pokožku chladivo a zmierňuje bolestivosť.

Kozmetický prípravok

  • Viaczložkový prírodný roztok, ktorý pomáha pri problémoch v okolí konečníka.
  • Produkt je určený všetkým, ktorí majú problémy s hemoroidmi.
  • Prípravok je určený na vonkajšie použitie v okolí konečníka.
prípravok
hemeroids

  • Účinnosť sa prejaví u 80 – 90 % pacientov.
  • Vhodný aj pri pokročilých štádiách hemoroidov.
  • Výrazný pocit úľavy ihneď po aplikácii.
  • Zlepšenie už po niekoľkých dňoch.
  • Jednoduchá aplikácia iba 1× denne.

Rozdiel v porovnaní s krémami

Rozdiel v porovnaní s krémami, čípkami a masťami je v tom, že REPAR.IT H4™ svojím jedinečným zložením a kombináciou účinných látok rieši problémy v okolí konečníka naozaj efektívne, dochádza aj k ich úplnému odstráneniu (na základe doterajších empirických skúseností sa účinnosť prejaví u 80 – 90% pacientov). REPAR.IT H4™ je účinný aj pri pokročilých štádiách hemoroidov (2 a 3 štádium).

Riešenie problémov v oblasti konečníka pomocou prípravku REPAR.IT H4 je mimoriadne úspešné a pomáha prevažnej väčšine ľudí, ktorí sú postihnutí týmto ochorením. Účinok prípravku REPAR.IT H4 sa prejaví už po niekoľkých dňoch aplikácie. Je dôležité dodržať odporúčania o správnom používaní prípravku. Pri občasnom použití sa síce výrazne zlepšuje stav, ale nemusí dôjsť k úplnému odstráneniu problémov. Preto odporúčame dôkladnú a pravidelnú aplikáciu prípravku aj po odznení akútnej fázy.

Spôsob aplikácie:

Fľaštičku je potrebné pred aplikáciou dôkladne pretrepať. Vznikne emulzia, ktorá sa udrží na mieste aplikácie po celý deň. Roztok aplikujte prstom alebo vatovým tampónom, dôkladne rozotrite na čistý a osušený konečník a okolie. Bezprostredne po aplikácii môže dôjsť k pocitu pálenia, ktorý po niekoľkých sekundách pominie. Následne sa dostavuje výrazný pocit úľavy.

Po odznení problému aplikujte ešte niekoľko dní, z dôvodu úplného vyhojenia. Dĺžka aplikácie závisí od charakteru a rozsahu postihnutia. Najlepšie výsledky sa dosahujú pri používaní roztoku aspoň 3 až 6 týždne. Pri pokročilých štádiách hemoroidov môže vyhojenie trvať aj dlhšie. Nepravidelné aplikovanie spôsobí utlmenie problémov, nie však ich odstránenie.

Odporučania pre použitie:

REPAR.IT H4™ je určený na vonkajšie použitie. Aplikuje 1× denne, ráno po stolici alebo večer pred spaním na umytý a osušený konečník. Pred každým použitím je potrebné fľaštičku s prípravkom dôkladne pretrepať. REPAR.IT H4 sa aplikuje 1× denne po stolici na oblasť v okolí konečníka (po dôkladnom umytí a osušení) prstom alebo vatovým tampónom.

Použitie prípravku môže bezprostredne po jeho aplikácii vyvolať pocit intenzívneho pálenia, ktorý v priebehu niekoľkých sekúnd pominie. Dĺžka aplikácie závisí od charakteru a rozsahu postihnutia. Najlepšie výsledky sa dosahujú pri používaní roztoku aspoň 3 až 6 mesiace. Nepravidelné aplikovanie spôsobí utlmenie problémov, nie však ich odstránenie.

Dôsledne dodržiavajte pokyny na použitie! Neodporúča sa aplikovať viac ako 1× denne!

Pozrite tiež ďalšie produkty značky Repar.IT H4, ktoré sú v kategóriách Intímna starostlivosť, Intímne prípravky a Drogéria. Výrobok ohodnotilo 14 zákazníkov a 100 % by ho odporúčalo. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Intímne prípravky.

EAN: 8588005212014
Značka: Repar.IT H4
Cesta podania: Dermatologicky - na pokožku
Forma: Roztok
Pre: Pre dospelých
Na čo je: Na hemoroidy
Veľkosť balenia: 50 ml
Originálny názov: H4 repar.it 1x50 ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

4.57
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča
5
4
3
2
1
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča

Hodnotenie produktov

{{ comment.name }}
Overený nákup
{{ comment.updatedAt }}
Zákazník odporúča Zákazník odporúča
Zákazník neodporúča Zákazník neodporúča

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitočné?
EAN: 8588005212014
Značka: Repar.IT H4
Cesta podania: Dermatologicky - na pokožku
Forma: Roztok
Pre: Pre dospelých
Na čo je: Na hemoroidy
Veľkosť balenia: 50 ml
Originálny názov: H4 repar.it 1x50 ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia