GymBeam Fľaša Hydrator black 1.89 l

GymBeam Fľaša Hydrator black 1.89 l

Fľaša Hydrator: naplňte ju 1,89l vody a zachráni vás pri ťažkých a náročných tréningoch.

Môžete mať už zajtra možnosti doručenia Skladom 1 ks
5,95 €
Cena za 1 l: 3,15 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za 0 €

Fľaša Hydrator s objemom 1,89 l bude vašim obľúbeným spoločníkom na cestách, na tréningu, alebo kdekoľvek inde, kde zahasí váš smäd. Pitný režim je nesmierne dôležitý, a počas horúcich letných dní to platí dvojnásobne. Ľudské telo spotrebuje v pokoji (v závislosti od vonkajšej teploty) 1,5 litra vody. Takže je vždy dôležité, najmä v letnom období, veľa piť. Všeobecné odporúčanie je aspoň 2 litre vody denne a až 3,5 litra v horúcom počasí. Navyše, určite ste sa aj vy stretli so situáciou, kedy ste pri stupajúcej teplote v telocvični vyprázdili vašu fľašu alebo šejker s vodou po krátkej chvíli. S touto fľašou sa vám to nemôže stať.

Fľaša Hydrator GYMBEAM

Fľaša Hydrator s objemom 1,89 litra má z jednej strany vylisované ucho pre pohodlné držanie pri pití. Priamo pod viečkom je silikónové tesnenie, ktoré zamedzuje vytekaniu tekutín z fľaše.

Pre koho je fľaša Hydrator určená?

Je skvelá pre tých, ktorí majú dlhé a náročné tréningy a potrebujú veľa dopĺňať tekutiny. Ideálna je teda na crossfit, fitness, strongman, streetworkout a ďalšie podobné športy. Objem 1,89 litra bezpochyby ocenia aj atléti, hokejisti a mnoho ďalších športovcov, ktorí majú náročné tréningy. Nádoba je určená hlavne na vodu, prípadne na iónové nápoje, nie už toľko na proteínové a iné nápoje. Pre tieto účely použite skôr šejkre.

Hydrator fľaša gymbeam

Fľaša Hydrator a jej výhody

  • má objem 1,89 litra
  • BPA a DEHP free
  • kvalitné spracovanie

Skúste tiež ostatné výrobky značky GymBeam, ktoré sú v kategóriách Šport, Fitness pomôcky a Športové fľaše. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Športové fľaše.

EAN: 9000004005088
Značka: GymBeam
Veľkosť balenia: 1.89 l
Originálny názov: GymBeam Fľaša Hydrator 1,89 l unflavored - black - 1890 ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame vám tieto podobné produkty

EAN: 9000004005088
Značka: GymBeam
Veľkosť balenia: 1.89 l
Originálny názov: GymBeam Fľaša Hydrator 1,89 l unflavored - black - 1890 ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia