×
Pilulka.sk
Stiahnite si mobilnú aplikáciu
Stiahnuť
Golden Zlaté pastilky 12 ks
Golden Zlaté pastilky 12 ks
3,10 €

Golden Zlaté pastilky 12 ks

Golden Zlaté pastilky 12 ks

Prírodná čínska medicína, pastilky pre zdravé hrdlo, priedušky a hlasivky, na kašeľ, upchatý nos, zachrípnutie, pre svieži dych, dezinfekciu úst a imunitu.

Skladom > 5 ks Môžete mať už v pondelok 23. 9. možnosti doručenia
3,10 €
Nákupom získate 3.1 kreditov
4.6
5
4
3
2
1

Golden Zlaté pastilky 12 ks

Zloženie:

Fructus Canarii (plod kanária), čeľad burseraceae (1,25 % obsahu). Rastie najmä na Filipínach, ale aj v USA, Austrálii, stáročia je známa i v Európe. Využíva sa jeho plod. Obsahuje olejovú živicu (bohatú na kyselinu olejovú a palmitú). Z účinných látok sú to najmä terpény (phellandrén, depentén, elemol, terpineal, carvon, terpinolén, limonén). Pôsobí najmä na dýchacie cesty (katary dýchacích ciest, najmä bronchitis, ťažšie dýchanie, zvlášť pri suchom kašli). Pôsobí upokojujúco aj na zapálenú citlivú kožu. Celkove teda pôsobí ako expektorans, analgetikum, tonikum a antiseptikum.

Flos Lonicerea (kvet zemoleza), čeľaď caprifoliaceae (0,08 % obsahu). Rastie v Himalájách, západnej Číne, Kérey a Japonsku. Využíva sa jeho kvet. Ten obsahuje silicu s monoterpénmi (linalolom, geraniolom a s pinénmi). Ďalej má fenolickú kyselinu chlorogénovú, loniceraflavon, iridoidné glykozidy, loganín, sekolaganín a triternoidné saponíny. Má tiež tanín (robí jeho zvieracú chuť), inozitol a luteolín. Uplatňuje sa pri chorobách slizníc a kože (zápaly slizníc dýchacích a tráviacich ciest), infekcie kože (abscesy).

Mentholum (mentol), z herba menthae piperitae (vňať mäty piepornej), čeľaď lamiaceae (0,30 % obsahu). Z obsahový látok je najdôležitejšia silica (0,5 – 4%, bohatá na mentol a jeho estery, menthon, menthofuran a ďalšie terpény), flavonoidy, triesloviny, triterpény, horčiny. Mentol má výrazne antiseptické a lokálne anestetické vlastnosti. Silica pôsobí spazmolyticky, protizápalovo a stimuluje tvorbu tráviacich enzýmov. Užíva sa pri zápaloch slizníc ústnej dutiny, horných dýchacích ciest a tráviacej rúry, ako i kože.

Oleum Eucalypti (eukalyptový olej), pochádza z eukalyptu (0,15 % obsahu). Je z Austrálie a Tasmánie z vysokých, rýchlo rastúcich stromov, nachádza sa i v oblasti Stredozemného mora (Španielsko, Portugalsko) a inde. Obsahuje esenciálne oleje, silicu (v nej najmä cineol, eukalyptol), ďalej triesloviny, horčiny. Eukalyptový olej sa využíva najmä zvonku pri nádche, zápaloch nosových a prínosných dutín a podobne.

Fructus Momordiceae (plod momordica), čeľaď cucurbitaceae (0,085 % obsahu). Pochádza z Ďalekého východu (Malajzia, Vietnam, Čína), ale aj z Južnej Ameriky. Využíva sa jeho plod. Z účinných látok obsahuje niektoré alkaloidy (charantin, goyasaponíny, steroly (lanosterol, stigmasterol), mastné kyseliny (linolovú, linolénolvú, negristovú, olejovú), zeantín, zeaxantin. Má antimikrobiálnu a antivírosovú aktivitu (herpes, HIV), antitumorózne pôsobenie, pôsobí imunostimulačne a znižuje hladinu cukru (steroidné saponíny).

Exocarpinun Citri rubrum (oplodie citrónovníka červeného), čeľaď rutaceae (0,085 % obsahu). Obsahuje silicu (s vysokým podielom limonénu), horčiny, karotenoidy flavónové a flavónové glykozidy (hesperidín, diosmín), vitamíny. Pôsobí ako antioxidans, aromatikum, na tráviacu rúru (spazmolytikum).

Oleum anisi stellati (anízový olej), pochádza z pimpinella anisum (bedrovník anízový), čeľad apiaceae (0,009 % obsahu). Obsahuje silicu (v nej je najväčší podiel anetolu, ktorý je nositeľom charakteristickej vône. Má najmä odhlieňovací účinok, zlepšuje odkašliavanie. Využíva sa aj na chuťové korigens.

Trstinový cukor.

Pastilky necmúľajte, nechajte ich volne rozpúšťať v ústach. Pre lepší účinok, po použití asi 30 minút nejedzte ani nepite.

Skúste tiež ostatné výrobky značky GOLDEN Product, ktoré nájdete v kategóriách Doplnky stravy, Prechladnutie a kašeľ a Pohyb a celkové zdravie. Produkt hodnotilo 8 zákazníkov a 88 % by ho odporúčalo.

EAN: 6904468000883
Značka: GOLDEN Product
Režim výdaja: Doplnok stravy
Cesta podania: Do ústnej dutiny - neprehĺta sa
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Na čo je: Na dezinfekciu, Na chrípku a nachladenie, Na kašel, Na podporu imunity
Forma: Pastilky
Originálny názov: Golden Zlaté pastilky 1x12 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

4.6
5
4
3
2
1

Hodnotenie produktov

Lucia C. 11. 7. 2019 14:20
Tieto pastilky užívam vždy, keď začínam byť chorá alebo aj keď choroba už prepukne a veľmi dobre pomáhajú. Mám pocit, že aj zmierňujú priebeh choroby.
Katarína L. 2. 7. 2019 11:49
Výborné
Vladimír K. 19. 3. 2019 12:00
Pomohlo na boľavé hlasivky a hrdlo a trochu aj proti kašľu. A chutia celkom dobre.
Silvia Z. 15. 1. 2019 13:57
Pastilky sú výborné pri oslabených hlasivkách, používam ich v čase zvýšenej potreby nahlas komunikovať.
Michal F. 29. 3. 2018 15:49
Ucinne a dokonca chutné na uzivanie. Mam pocit, ze zatial vzdy pomohlo.
Jaroslav C. 23. 1. 2018 00:06
Prekvapivo účinné. Zastavilo sa mi tečenie z nosa z nádchy hneď po vycmúlaní prvej pastilky a mohol som sa pokojne vyspať!

Doplňujúce informácie

EAN: 6904468000883
Značka: GOLDEN Product
Režim výdaja: Doplnok stravy
Cesta podania: Do ústnej dutiny - neprehĺta sa
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Na čo je: Na dezinfekciu, Na chrípku a nachladenie, Na kašel, Na podporu imunity
Forma: Pastilky
Originálny názov: Golden Zlaté pastilky 1x12 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia