1
V Pilulke nikdy neleníme. Na vaše prianie sme do nášho sortimentu pridali najžiadanejšie novinky. Vychutnávajte si leto plnými dúškami. Všetko vám privezieme priamo domov.
2

Mixitky

Desiata nielen na cesty ale aj na šport, domov alebo do práce. Mixitky sú ovocné tyčinky, ktoré vám dodajú potrebnú energiu, zasýtia a ešte príjemne potešia vaše chuťové poháriky. Pochutnajú si aj vegáni, celiatici a tí, ktorí sa vyhýbajú rafinovanému cukru.

3

Tierra Verde

Tierra Verde je česká značka ekologických drogistických produktov, ktorej hlavné motto je: „Nepracujeme, aby sme zarábali peniaze. Zarábame peniaze, aby sme mohli slúžiť svetu“. Všetky produkty sú certifikované, v BIO kvalite, teda šetrné k vášmu zdraviu aj prírode a sú balené v recyklovaných obaloch.

5
5

Two Cosmetics

Mladá, slovenská značka, ktorá vyrába 100% prírodnú kozmetiku. Kladie dôraz predovšetkým na kvalitu a čerstvosť svojich produktov, z ktorých je sviežosť doslova cítiť. Žiadne testovanie na zvieratách, žiadne živočíšne zložky, žiadna chémia. Portfólio produktov tvoria predovšetkým mydlá, telové maslá, šampóny a vlasová kozmetika.

6
16
6

Beauté Pacifique

Pokiaľ si s bežnou kozmetikou príliš netykáte, vyskúšajte dánsku kozmetiku Beauté Pacifique s preukázateľným účinkom. Hydratačné denné a nočné krémy, pleťové séra, či hydratačné masky poskytnú vašej pokožke starostlivosť a výživu, akú si zaslúži.

15

Oxy Addict

Prírodná kozmetika Oxy Addict so zastabilizovaným obsahom kyslíka je vhodná pre ženy a mužov rôznej vekovej kategórie, predovšetkým ho však odporúčame pre zrelú pleť, ktorej chýba hydratácia, pružnosť, bojuje s pigmentáciou, zápalovými procesmi a potrebuje zjednotiť tón.

15
15

Ostatné novinky, ktoré nesmiete vynechať

16