Extrifit Crea Monohydrate 400g

Extrifit Crea Monohydrate 400g

Kreatín monohydrát pri zvýšenej fyzickej záťaži.

Skladom 1 ks Môžete mať už dnes možnosti doručenia
10,79 €
Cena za 10 g: 0,25 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
V košíku máte 0 ks za 0 €
Nákupom získate 10.79 kreditov

Extrifit Crea Monohydrate 400g

Kreatín monohydrát je najúčinnejší legálny doplnok výživy súčasnosti pri zvýšenej fyzickej záťaži. Hitom je najmä v silových športoch, ako je kulturistika. Jeho účinnosť potvrdzujú stovky vedeckých štúdií. Najvyššiu možnú čistotu Crea Pure spoločnosti Extrifit potvrdil rozbor skúšobného laboratória SZPI, výsledok si môžete prezrieť medzi obrazovou prílohou nižšie.

Je prirodzenou látkou, ktorá sa nachádza v ľudskom tele, nie je návykový a toxický ani pri väčších dávkach. Prebytočný kreatín, ktorý telo nespotrebuje, je vylučovaný močom.

Odporúčané dávkovanie:

  • Nešportovec - 5 g denne
  • Kondičný športovec - 2×5 g denne
  • Vrcholový športovec - 3×5 g denne
  • Maximálne konzumujte 4 dávky po 5 g za deň

Odporúčaná dĺžka užívania je 8 týždňov v kuse a nasledovať by mala niekoľkotýždňovej prestávka. Jednotlivé dávky kreatínu nemajú byť menšie ako 3-5 g. Osvedčuje sa prvých 5 dní užívať kreatín v celkovej dennej dávke 15-20 g, a to rozložene v priebehu dňa, napr. 5 g kreatínu 3-4× denne. Počas tejto "fázy nasýtenia" sa svaly naplnia kreatínom, potom sa užívajú už len "udržiavacie" dávky, ktoré sú zvyčajne 5 g denne (pri hmotnosti 60-80 kg). Jedna vrchovatá čajová lyžička obsahuje cca 5 g kreatínu.

Príjem kreatínu je najdôležitejší na konci tréningu alebo ihneď po tréningu. Vtedy je vhodné využiť "energetického hladu" vyčerpaných svalov k absorpcii čo najväčšieho množstva energetických rezerv. Účinok kreatínu je poznať už po niekoľkých dňoch užívania.

Výhodné je tiež súčasné použitie L-karnitínu, najmä pri redukčných diétach. Nadmerný príjem kofeínu z kávy alebo iných nápojov pôsobí na kreatín monohydrát negatívne - znižuje sa jeho využiteľnosť a kreatín sa začína vo väčšej miere vylučovať zo svalov.

Skúste tiež ďalšie výrobky značky Extrifit, ktoré nájdete v kategóriách Šport, Kreatín a Kreatín monohydrát. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Kreatín monohydrát.

EAN: 8594181600248
Značka: Extrifit
Forma: Prášok, Prášok na výrobu nápoja
Veľkosť balenia: 400 g
Originálny názov: Extrifit Crea Monohydrate 400g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

EAN: 8594181600248
Značka: Extrifit
Forma: Prášok, Prášok na výrobu nápoja
Veľkosť balenia: 400 g
Originálny názov: Extrifit Crea Monohydrate 400g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia