Concept Epilátor IPL Perfect Skin IL3000

Odstraňuje chĺpky z pokožky nôh, rúk, podpazušia, oblasti bikín a tváre. 5 úrovní, 2 režimy - precision, gliss. Technológia intenzívneho pulzného svetla.

Odstraňuje chĺpky z pokožky nôh, rúk, podpazušia, oblasti bikín a tváre. 5 úrovní, 2 režimy - precision, gliss. Technológia intenzívneho pulzného svetla.

Môžete mať v piatok 8. 3.  viac info
Skladom u dodávateľa
V Pilulka Boxe už v piatok 8. 3. od 12:00
Pilulka Expresom už v piatok 8. 3. od 09:00
109 €
 • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

 • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

  Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

5
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 3 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Concept IPL Epilátor Perfect Skin IL3000

Túžite po hladkej pokožke bez chĺpkov? S IPL epilátorom Concept IL3000 Perfect Skin to môžete dosiahnuť v pohodlí domova. Využíva technológiu intenzívneho pulzného svetla (IPL), ktorá bola podrobená viac ako 15 rokom klinického testovania po celom svete. Umožňuje ošetrenie v 2 režimoch a 5 úrovniach v závislosti od tónu vašej pokožky. Je vhodný na odstránenie chĺpkov na nohách, rukách a citlivých oblastiach bikín, podpazušia a tváre (líca, horná pera, brada). Prístroj sa ľahko používa a epilácia s ním je bezbolestná a dlhotrvajúca. Životnosť epilátora dosahuje 300 000 svetelných impulzov.

IPL, žena, chloupky, epilátor

Prístroj sa ľahko používa a epilácia s ním je bezbolestná a dlhotrvajúca

IPL, žena, chloupky, epilátor

Pre dokonale hladkú pokožku bez chĺpkov

IPL, žena, chloupky, epilátor

Vhodný na ošetrenie najťažšie dostupných oblastí, ako je tvár, podpazušie, oblasť bikín atď.

IPL, žena, chloupky, epilátor

Zariadenie je vybavené snímačom na ochranu očí

IPL, žena, chloupky, epilátor

IPL technológia

Táto vedecky overená technológia poskytuje rýchle a trvalé výsledky. Počas epilácie prenikajú záblesky intenzívneho pulzného svetla pod povrch pokožky, kde pôsobia na tmavý pigment chĺpkov. Tento tepelný efekt účinne a bezbolestne ničí chĺpky a ich korienky a zabraňuje opätovnému rastu chĺpkov. Pri pravidelnom a správnom používaní získate hladkú pokožku až na niekoľko mesiacov.

Nečakajte na leto

Ak chcete mať v lete krásne hladkú pokožku, začnite s epiláciou v dostatočnom predstihu. Pokožka totiž nesmie byť vystavená slnečnému žiareniu najmenej 4 týždne pred a najmenej 2 týždne po použití epilátora IPL. Ak ste si na pokožku nanesli samoopaľovací krém, počkajte, kým opaľovací účinok krému úplne vyprchá. Epilátor IPL môžu používať muži a ženy starší ako 18 rokov.

IPL, žena, chloupky, epilátor
IPL, žena, chloupky, epilátor

Pre koho je epilátor IPL vhodný?

Epilácia epilátorom IPL je najúčinnejšia pre ľudí so svetlejšou pokožkou a tmavšími chĺpkami, ktoré obsahujú tmavý pigment, vďaka čomu je epilácia účinnejšia. Čím sú chĺpky svetlejšie a typ pokožky tmavší, tým sa účinnosť epilátora IPL znižuje.

Správne použitie

Pokožka, ktorá sa má epilovať, musí byť pred použitím epilátora IPL čistá, suchá a oholená. Vyberte si vhodnú úroveň intenzity svetla pre svoj typ pokožky alebo citlivosť ošetrovanej oblasti. Pritlačte aplikačnú plochu epilátora k pokožke. Stlačte tlačidlo a zariadenie vyšle svetelný impulz. Počas jedného ošetrenia nevydávajte viac ako jeden impulz na tú istú časť pokožky. Počas epilácie môžete pociťovať mierne teplo alebo mravčenie, ale v žiadnom prípade to nesmie byť bolestivé. Ak pociťujete bolesť, je potrebné znížiť intenzitu žiarenia

IPL, žena, chloupky, epilátor
IPL, žena, chloupky, epilátor

Senzor na ochranu očí

Na zvýšenie bezpečnosti používania je zariadenie vybavené snímačom ochrany očí, ktorý zabraňuje vyslaniu impulzu, keď aplikačný povrch nie je úplne v kontakte s pokožkou.

Režim PRECISION

Vhodný na ošetrenie najťažšie dostupných a najcitlivejších oblastí, ako je tvár, podpazušie, oblasť bikín atď. Zariadenie vysiela jednotlivé impulzy po stlačení tlačidla na uvoľnenie impulzu.

IPL, žena, chloupky, epilátor
IPL, žena, chloupky, epilátor

Režim GLISS

Tento režim je vhodný na ošetrenie väčších plôch, ako sú nohy, ruky, chrbát a pod. Pomalým kĺzavým pohybom posúvajte prístrojom po pokožke bez toho, aby ste ho zdvíhali. Epilátor vysiela plynulé záblesky v rade za sebou, čím umožňuje rýchlejšie a plynulejšie ošetrenie.

Kedy IPL epilátor nepoužívať

IPL epilátor sa nesmie používať na potetované časti tela, miesta s permanentným make-upom, pehy, materské a iné tmavé znamienka. Pred použitím tieto miesta dôkladne zakryte. Zároveň sa IPL epilácia neodporúča osobám s veľmi citlivou pokožkou, pri kožnom ochorení, pri vysokom výskyte červených žiliek, kŕčových žíl alebo tehotným a dojčiacim ženám. Pokiaľ ste inak chorí alebo si len nie ste istí, či je pre vás IPL epilácia vhodná, poraďte sa s dermatológom alebo svojím lekárom.

IPL, žena, chloupky, epilátor
IPL, žena, chloupky, epilátor

Mobilná aplikácia

S mobilnou aplikáciou získate svojho osobného radcu, ktorý vám pomôže naplánovať jednotlivé procedúry a sledovať postup ošetrenia. Pomôže vám s výberom vhodnej úrovne intenzity impulzov podľa vášho odtieňa pokožky a postráži vám intervaly medzi jednotlivými procedúrami. Nechýba ani prehľadný videonávod, v ktorom sa dozviete, akým spôsobom epilátor správne používať, aby ste dosiahli efektívne a dlhodobé výsledky.

Technické parametre:

 • Bezpečná a dlhotrvajúca epilácia z pohodlia vášho domova
  Technológia intenzívneho pulzného svetla
  5 úrovní, 2 režimy – precision, gliss
 • Odstraňuje chĺpky z pokožky nôh, rúk, podpazušia, oblasti bikín a tváre
 • Senzor na ochranu očí
 • Indikátor pripravenosti
 • Mobilné aplikácie pre plánovanie ošetrenia
 • Automatické vypnutie pri nečinnosti
 • Uskladnenie: púzdro
 • Životnosť lampy: 300 000 impulzov
 • Napätie: 100–240 V ~, 50/60 Hz, 1,2 A
 • Príkon: 36 W
 • Aplikačná plocha: 3 cm2
 • Svetelné spektrum: 550–1200 nm
 • Frekvencia impulzov:
 • Stupeň intenzity 1 – impulzy po 1,6 s
 • Stupeň intenzity 5 – impulzy po 3,6 s
 • Intenzita svetelného impulzu:
 • Stupeň intenzity 1 – 2 J/cm2
 • Stupeň intenzity 2 – 2,5 J/cm2
 • Stupeň intenzity 3 – 2,8 J/cm2
 • Stupeň intenzity 4 – 3,2 J/cm2
 • Stupeň intenzity 5 – 3,5 J/cm2

Skúste tiež ďalšie výrobky značky Concept, ktoré sú v kategóriách Elektronika pod stromček, Elektro a Epilátory. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Epilátory.

Upozornenie:
Upozornenie: Z hygienických dôvodov tovar nemožno vrátiť, a to ani v lehote 14 dní od zakúpenia.
EAN8595631011195
ZnačkaConcept
Pre  Pre ženy
Napájanie  Do zásuvky
Príslušenstvo v balení  Cestovné puzdro
Typ napájania  Sieťové
Originálny názovEpilátor IPL Perfect Skin IL3000