Depilátory - Batériové (1 produktov)

Je to najrýchlejšia metóda, ktorá je zároveň bezbolestná, a vďaka tejto kombinácii je u mnohých žien veľmi obľúbená. Pravidelná depilácia voskom tiež pomáha udržiavať pokožku zdravú a zbavuje ju odumretých kožných buniek. Používanie výživného gélu …

Zobraziť viac

Je to najrýchlejšia metóda, ktorá je zároveň bezbolestná, a vďaka tejto kombinácii je u mnohých žien veľmi obľúbená. Pravidelná depilácia voskom tiež pomáha udržiavať pokožku zdravú a zbavuje ju odumretých kožných buniek. Používanie výživného gélu na holenie minimalizuje riziko podráždenia a upokojuje suchú pokožku. Odporúča sa vybrať si holiaci strojček, ktorý obsahuje zvlhčujúci pásik.

Pri kúpe venujte osobitnú pozornosť účelu, na ktorý budete epilátor používať, a tomu, aké sú jeho funkcie. Preto pri výbere dbajte na opatrnosť a pozorne si prečítajte návod na výrobky.

Mokré alebo suché holenie? Holiaci strojček zvládne oboje!

Hladko oholená pokožka po čo najdlhšiu dobu je snom každej ženy. O niečo modernejším riešením na odstránenie nežiaducich chĺpkov je elektrický holiaci strojček. Strojčeky majú pohyblivé čepele, ktoré sa prispôsobia tvaru tela a odstránia chĺpky takmer z každej časti tela. Môžete ich používať vo vode alebo na sucho, je len na vás, ktorý spôsob je pre vás pohodlnejší.

Užívatelia hodnotia najlepšie rady Rio a Remington. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Rio Beauty Total Body Waxing CWAX2.

Depilátory - Batériové - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Depilátory - Batériové ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Depilátory - Batériové na 96 %
Recenzia produktu: Braun FS1000 mini Epilátor na tvár
5 / 8x
Doporučuji
Recenzia produktu: Braun Epilátor Silk-épil1370 depilátor
5 / 1x
Bez výhrad
Recenzia produktu: Philips Epilátor BRE225/00
5 / 1x
Obávala jsem se bolesti, která se vůbec nedostavila. Vše se dalo vydržet. Pokožka to dobře snášela a chloupky zmizeli na mnohem delší dobu. S výrobkem jsem spokojená, jen mi trochu vadí kabel ,ale není to podstatné.
Recenzia produktu: Rio Beauty Total Body Waxing CWAX2
4.5 / 2x
+ vhodné na měkké i pevné vosky - větší množství rozehřívá velice pomalu, nemá kryt Doporučuji používat s ochranným papírovým kruhem.
Recenzia produktu: Remington WSF5060 Dámsky holiaci strojček
4.5 / 2x
Nehodnotim, nakolko je to darcek k vianociam