1

Cukrovkou trpí takmer 15% našej populácie (1,4 miliónov) a každý rok sa počet chorých zvyšuje viac ako o 10 tisíc. Diabetes mellitus alebo cukrovka je ochorenie, pri ktorom nie sme schopní udržať koncentráciu krvného cukru v bežnej norme. Cukrovka vzniká pri neschopnosti organizmu produkovať alebo využívať inzulín správnym spôsobom. Inzulín pomáha v tele získať cukor a odvádza ho životne dôležitým orgánom a vytvára z neho zdroj energie. Za jej vznik môže napríklad genetika, zlá strava, prejedanie, nedostatok pohybu a v neposlednom rade tiež stres.

Doplnky stravy pre diabetikov

Potreby pre diabetikov

Potraviny pre diabetikov

Walmark Dialevel 60 tabliet

Môžete mať už zajtra
Akcia: 2+1 ZDARMA!

Leros Diabetan 100 g

Môžete mať už zajtra
3 €
2,79 €

Advance Diaben 60 kapsúl

Môžete mať už zajtra
14 €
12,90 €
1

Potreby pre diabetikov

Starajte sa o svoje zdravie a zaobstarajte si profesionálne a kvalitné potreby pre diabetikov. Glukomery, Sterilné lančety, odberové perá, testovacie prúžky na zistenie glykémie a viac nájdete na Pilulke.

Accu-Chek Softclix odberové pero

Môžete mať už zajtra
1

Zmerajte si tlak a tep rýchlo a v pohodlí domova. Ramenné tlakomery Braun sú spoľahlivé, rýchle, preukázateľne presné a jednoducho ovládateľné. Majte svoje zdravie pod kontrolou a sledujte svoj krvný tlak pravidelne. 

Objaviť 

1

Potraviny pre diabetikov

Potraviny pre diabetikov napomáhajú podporovať tvorbu a vylučovanie inzulínu a napomáhajú znižovať zvýšenú hladinu cukru. V našej ponuke potravín pre diabetikov nájdete sladidlá, čaje či rôzne iné potraviny vhodné pre diabetikov.