Doplnok stravy kolostrum - Na chrípku a nachladenie (4 produktov)

Kolostrum je tekutina mliečnej žľazy, ktorá sa objavuje do 72 hodín po pôrode. Predstavuje pre novorodencov imunitnú ochranu pre prvé dni života. Jedná sa o biologicky vysoko hodnotný materiál obsahujúci imunoglobulíny, rastové faktory, vitamíny, minerály, antimikrobiálne látky a iné.

 Zobraziť viac

Kolostrum je tekutina mliečnej žľazy, ktorá sa objavuje do 72 hodín po pôrode. Predstavuje pre novorodencov imunitnú ochranu pre prvé dni života. Jedná sa o biologicky vysoko hodnotný materiál obsahujúci imunoglobulíny, rastové faktory, vitamíny, minerály, antimikrobiálne látky a iné.

Pokiaľ ste si nevybrali tu žiadny produkt, pozrite sa aj na kategórie Colostrum pre deti a Kozie kolostrum.

Delta Colostrum BiO 60 kapsúl

Môžete mať už dnes25,90 €
Akcia: Doprava zadarmo.

Delta Colostrum AKUT sirup JAHODA 125 ml

Môžete mať v pondelok 2. 10.34,90 €
Akcia: Doprava zadarmo.
Doplnok stravy kolostrum - Na chrípku a nachladenie - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Doplnok stravy kolostrum - Na chrípku a nachladenie ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Doplnok stravy kolostrum - Na chrípku a nachladenie na 96 %
Recenzia produktu: Helvetia Apotheke Colostrum Super 120 kapsúl
5 / 1x
výhodné balenie na 4 mesiace
Recenzia produktu: Delta Colostrum sirup KIDS 100 % NATURAL 125 ml
5 / 7x
Spokojnosť na 100%.Dcéra nie je takmer vôbec chorá.
Recenzia produktu: Delta Colostrum AKUT sirup JAHODA 125 ml
5 / 50x
.
Recenzia produktu: Advance Colostrum 90 kapsúl
5 / 28x
Koupila na doporučení přátel. Doufám, že nezklame.
Recenzia produktu: Joy&care 100% kozie kolostrum 75 kapsúl
5 / 1x
Svely produkt na imunitu, bral som ho behom covid pandemie aj s C a D vitaminmi. Verim ze pomohol k tomu, ze som zatial nedostal Covid. Vyborne, ze produkt je zo Slovenska
Recenzia produktu: Bioalis Kozie kolostrum 90 kapsúl
5 / 22x
Nejdříve jsem zkusila nejmenší balení a dnes se již vracím pro velké. Zpočátku jsem necítila rozdíl, ale po dvou týdnech jsem se začala cítit lépe a mám pocit, že každoroční březnové nachlazení je pryč. Jsem moc spokojená!
Recenzia produktu: Delta Colostrum sirup JAHODA KIDS 125 ml
5 / 7x
V prvom rade asi najlepšia cena a v druhom rade som bola veľmi spokojná, aj dcérke to chutilo ????
Recenzia produktu: EdenPharma KOLOSTRUM 30 kapsúl
5 / 1x
Kolostrum ju síce väčšie tablety ale dajú sa zhltnúť. Dobre nabudí a imunitný systém a vyhneme sa antibiotikám
Recenzia produktu: Delta Colostrum BiO Tekuté 125 ml
5 / 1x
Od decembra 2020 úžívam bio colostrum tekuté (cca 4 mesiace konkrétne biocol bio colostrum tekuté). V mesiaci apríl jeho cena sa podstatne zvýšila...nakoľko ho užívam ako liečbu (zvýšená dávka 3-4 x, denne, minimálne 2x denne, jeho spotreba je preto podstatne vyššia). Od apríla si objednávam delta bio colostrum tekuté...o jeho účinkoch sa ešte v podstate nemôžem vyjadrovať, ale rozdiel pociťujem trošku v chuti (delta bio colostrum tekuté je kyslejšie) a v konzistencii (delta bio colostrum tekuté je redšie, dúfam, že nebude veľký rozdiel týkajúci sa liečebných účinkov. Zatiaľ som zistila, že pri užívaní biocol bio colostra tekutého pleť bola v lepšom stave a alergické prejavy na pleti neboli, ale ešte som v štádiu overovania, či sa mi potvrdia poznatky tykajúce sa môjho zdravotného stavu. Som však rozhodnutá...ak sa v budúcnosti aspoň trošku zníži cena bicol bio colostra tekutého, znova si ho budem u Vás objednávať. Ďakujem veľmi pekne za pochopenie, pomoc a ústretovosť. S pozdravom a úctou Ružbacká.
Recenzia produktu: Bioalis Kozie kolostrum 180 kapsúl
5 / 20x
výborné

Produkty z kategórie Colostrum sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Colostrum zoradené od tých najlacnejších. Kategóriu Colostrum sme pre vás tiež poskladali od najkvalitnejších.