×
Pilulka.sk
Stiahnite si mobilnú aplikáciu
Stiahnuť
CHLORELLA plus SPIRULINA BIO tbl 400 ks
CHLORELLA plus SPIRULINA BIO tbl 400 ks
26 %
8,75 €
11,89 €

CHLORELLA plus SPIRULINA BIO tbl 400 ks

26 %

CHLORELLA plus SPIRULINA BIO tbl 400 ks

Chlorella plus Spirulina BIO je zmes chlorely a spiruliny obsahujúca vitamíny, minerály, bielkoviny, aktívne enzýmy a chlorofyl. Výnimočný obsah výživných látok a vitamínov radí chlorelu aj spirulinu medzi zelené superpotraviny 21. storočia.

Skladom 1-5 ks Môžete mať už zajtra možnosti doručenia
8,75 € 11,89 €
Nákupom získate 8.75 kreditov
4.7
5
4
3
2
1

CHLORELLA plus SPIRULINA BIO tbl 400 ks

  • Unikátna riasa Chlorella prežíva na našej planéte vyše 2,5 miliardy rokov. Jej názov je odvodený z latinského "chloros"= zelený a "ella"= malý, čiže právom ju ľudia považujú za malý zelený zázrak ponúkajúci však obrovský a komplexný prísun živín, minerálov a vitamínov. V porovnaní s ostatnými rastlinami obsahuje najvyššie množstvo chlorofylu, ktorý priaznivo vplýva na hojenie rán a dobrý krvný obraz. Chlorella prezývaná aj ako prírodný zázrak má vďaka obsahu látke chlorellin špeciálne antibakteriálne účinky, pričom zachováva prirodzenú črevnú mikroflóru. Vďaka obsahu horčíku priaznivo pôsobí na imunitný systém, pomáha pri chronickej únave a zmierňuje negatívny dopad stresu. Bunková stena chlorelly obsahuje unikátnu látku sporopollein, ktorá je schopná naviazať na seba toxické látky a vylúčiť ich prirodzeným spôsobom z tela. Je bohatá na vitamíny skupiny B, A, H, D, C a minerály ako železo, fosfor, zinok a horčík.
  • Sladkovodná riasa Spirulina rastúca v teplých a alkalických vodách je zdravý elixír plný živín a vitamínov, obsahujúci zelený chlorofyl a modré farbivo fytocianín. Stále viac skloňovaná zelená superpotravina však nie je žiadnym nováčikom. Jej blahodárne účinky na náš organizmus poznali už Aztékovia, ktorí ju používali dokonca aj ako vzácne platidlo. Vysoký obsah kyseliny V-linolenovej napomáha tvorbe hormónu prostaglandínu, a tým priaznivo vplýva na krvný tlak a regeneráciu buniek. Pozitívne pôsobí na imunitu a psychickú činnosť a ovplyvňuje kvalitu vlasov a pleti. Ponúka bohatý zdroj železa, ktorý prispieva k tvorbe červených krviniek a bojuje proti chudokrvnosti. Dodáva nášmu organizmu významné stopové minerály a vitamíny A, B1, B2, B6, E, a K.

Chlorella plus Spirulina BIO

  • je skvelý doplnok výživy, ktorý obsahuje úžasné množstvo zdraviu prospešných látok, a tým priaznivo ovplyvňuje náš organizmus.
  • vitamín B12 prispieva k správnej činnosti psychických funkcií, nervovej sústavy a pozitívne vplýva na tvorbu červených krviniek
  • kyselina listová prispieva k rastu zárodočných tkanív v tehotenstve a u dojčiacich matiek pozitívne pôsobí na laktáciu
  • jód podporuje správnu činnosť štítnej žľazy, správne fungovanie metabolizmu a má priaznivé účinky na pokožku
  • vitamín B6 priaznivo vplýva na psychiku a nervovú sústavu a podporuje správny metabolizmus homocysteínu

Zloženie Chlorella plus Spirulina BIO: 1 tableta obsahuje - 50% sladkovodná riasa spirulina platensis 125 mg, 50% sladkovodná riasa chlorella vulgaris 125 mg.

Dávkovanie Chlorella plus Spirulina BIO: 4 tablety 3x denne je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Skúste tiež ďalšie produkty značky Nástroje Zdravia, ktoré nájdete v kategóriách Doplnky stravy, Chlorella a Špeciálne doplnky stravy. Produkt je v súčasnosti v zľave 26 %.

EAN: 8595229202417
Značka: Nástroje Zdravia
Režim výdaja: Doplnok stravy
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Originálny názov: CHLORELLA plus SPIRULINA BIO tbl 1x400 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

4.7
5
4
3
2
1

Hodnotenie produktov

Anikó B. 19. 3. 2018 12:19
František G. 3. 6. 2016 09:37
Odporučam všetkym ,ktory maju malo vitaminov a mineralov a aj problemi s vyprazdnovanim.

Doplňujúce informácie

EAN: 8595229202417
Značka: Nástroje Zdravia
Režim výdaja: Doplnok stravy
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Originálny názov: CHLORELLA plus SPIRULINA BIO tbl 1x400 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia