Canpol babies Ručná odsávačka materského mlieka Basic

Manuálna odsávačka mlieka Canpol Babies je dokonalým riešením pre mamičky, ktoré si príležitostne odsávajú mlieko. Ergonomická rukoväť umožňuje pohodlné držanie odsávačky počas odsávania mlieka.

Manuálna odsávačka mlieka Canpol Babies je dokonalým riešením pre mamičky, ktoré si príležitostne odsávajú mlieko. Ergonomická rukoväť umožňuje pohodlné držanie odsávačky počas odsávania mlieka.

Môžete mať v pondelok 4. 3.  viac info
Skladom u dodávateľa
V Pilulka Boxe už v utorok 5. 3. od 12:00
Pilulka Expresom už v utorok 5. 3. od 09:00
15,90 €
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

    Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

    Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

    Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

Jednoduchý mechanizmus odsávačky mlieka s odsávačkou umožňuje odsávať mlieko pohodlne jednou rukou s použitím relatívne malej sily.

Tvarovaný tvar lievika umožňuje, aby lievik tesne priliehal k prsiam a silikónový štít zaisťuje jemné a efektívne odsávanie.

Manuálna odsávačka mlieka Canpol Babies je veľmi tichá, pri používaní prístroja nevzniká hluk, ktorý by mohol zobudiť spiace bábätko alebo spôsobiť úzkosť. Veľmi jednoduchá konštrukcia odsávačky mlieka umožňuje presné umývanie prístroja a jednoduchú montáž.

Nízka hmotnosť a veľkosť odsávačky mlieka uľahčujú jej skladovanie doma aj na cestách. Manuálna odsávačka mlieka Canpol babies Basic je kompatibilná so všetkými štandardnými a antikolikovými fľašami v ponuke Canpol Babies.

Výrobok neobsahuje bisfenol A.

Pozrite tiež ďalšie výrobky značky Canpol babies, ktoré nájdete v kategóriách Dojčenie, Odsávačky mlieka a Matka a dieťa. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Manuálne odsávačky materského mlieka.

Ohodnoťte tento produkt ako prvý.

Upozornenie:
Upozornenie: Z hygienických dôvodov tovar nemožno vrátiť, a to ani v lehote 14 dní od zakúpenia.
EAN5901691876590
ZnačkaCanpol babies
Forma  Pomôcka
Pre  Pre ženy
Vlastnosti  Bez BPA
Typ odsávačky  Manuálna
Originálny názovRučná odsávačka materského mlieka Basic