Biopron Forte 30+10cps 40 ks

Výživový doplnok obsahuje kombináciu baktérií (Lactobacillus acidophilus, …

 Zobraziť viac

Výživový doplnok obsahuje kombináciu baktérií (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus) a kvasiniek (Saccharomyces boulardii) a fruktooligosacharidy. Obsahuje 10 miliárd CFU (živých mikroorganizmov) v dennej dávke (v 2 kapsulách).

Môžete mať už zajtra  viac info
Skladom 5+ks
V Pilulka Boxe už zajtra od 12:00
Pilulka Expresom už zajtra od 09:00
13,90 €
Cena za 1 ks: 0,35 €
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku
  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov
  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom Cez 40 000 produktov v ponuke skladom
Nakupujte spoločne
Biopron Forte 30+10cps 40 ks
+ Biopron 9 Premium 40 kapsúl
27,80 €
Biopron Forte 30+10cps 40 ks
+ Bioderma Sensibio H2O 500 ml
30,80 €
5
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 8 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
8x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Komfort pri užívaní
100%
Účinnosť
100%
Výhodné balenie
100%

Výživový doplnok obsahuje kombináciu baktérií (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus) a kvasiniek (Saccharomyces boulardii) a fruktooligosacharidy. Obsahuje 10 miliárd CFU (živých mikroorganizmov) v dennej dávke (v 2 kapsulách).

Vhodný pre dospelých a deti už od 6 mesiaca.

Použitie

Odporúčané dávkovanie:

  • Deti od 6 mesiacov do 3 rokov užívajú vysypaný obsah 1 kapsuly denne spolu s jedlom alebo nápojom
  • Dospelí a deti od 3 rokov 1–2 kapsuly denne s jedlom, užiť vcelku a zapiť

Certifikát GMP

Spoločnosť Walmark je držiteľom certifikátu GMP. Tento certifikát sa udeľuje len výrobcom, ktorí dodržiavajú podmienky správnej výrobnej praxe pri výrobe liekov. Starostlivosť o výrobok sa začína ešte predtým, ako sa vstupné suroviny použijú vo výrobnom závode. Predovšetkým ide o výber kvalitných a overených výrobcov farmakologických účinných látok, prevažne rastlinného pôvodu. Tieto extrakty sú overované v profesionálnych laboratóriách. Starostlivosť o výživové doplnky v priebehu výroby je rovnocenná so starostlivosťou s výrobou liekov. Dohľad a priebežnú kontrolu výrobného miesta zabezpečuje Štátny ústav pre kontrolu liečiv v Prahe, ktorý je dozorným orgánom dohliadajúcim na správnu výrobu liekov a kvalitu liekov, zabezpečuje registráciu liekov a kontroluje ich bezpečnosť.

Certifikát GMP je potvrdzujúcim dokladom, že daný výrobca spĺňa prísne kritéria uplatňované pri výrobe a kontrole liečiv. Tým Walmark zaručuje, že vami vybraný výživový doplnok bol vyrobený v prísne regulovaných výrobných podmienkach a môžete si byť istý jeho kvalitou a zložením. Na našich výživových doplnkoch nájdete logo GMP na obale.

Upozornenie

Nie je určené pre deti do 6 mesiacov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladovať mimo dosahu malých detí! Skladovať v suchu pri teplote do 25 °C. Nevystavovať priamemu slnku.

Skúste tiež ostatné výrobky značky Biopron, ktoré nájdete v kategóriách Trávenie a metabolizmus, Probiotiká a Špeciálne výživové doplnky. Tovar hodnotilo 8 zákazníkov a 100 % z nich ho odporúča. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Probiotiká.

EAN8596024012614
ZnačkaBiopron
Forma  Kapsule
Certifikáty  GMP - Good Manufacturing Practice
Veľkosť balenia40 ks
Vek>6 mes.
Originálny názovBIOPRON Forte cps 30+10